• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA KADINLARDAN SİYASİ GÖNDERMELİ ŞİDDETE HAYIR EYLEMİ

Samsun'da kadınlardan siyasi göndermeli şiddete hayır eylemi. Samsun'un Mecidiye Caddesi'nde kadınlar ve eşcinseller 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle eylem düzenledi. Kadınların attığı sloganlarda referandum ile ilgili siyasi mesajlar verilmesi dikkat çekti.

09 Mart 2017 Perşembe 10:14
Samsun'da kadınlardan siyasi göndermeli şiddete hayır eylemi

Samsun'da Mecidiye Caddesi üzerinde toplanan kadınlar ile bir grup eşcinsel "8 Mart Dünya Kadınlar Günü" dolayısıyla "Şiddete, tacize, tecavüze, cinayetlere, kadın emeği sömürüsüne hayır" eylemi düzenledi.

 

İlginç kıyafetler ve şapkalar takan kadınlar ve eşcinseller "Kadınlar Hayır Diyor Birlikte Özgürleşiyor" yazılı pankart açarak sloganlar attılar.

DİĞER HABERLER

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Göçmen Leylekler Konaklama Merkezi (Leylek TOKİ), ziyaretçi akınına uğruyor. 

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi. Samsun'da tanınan gazeteci Erdem Erol, ERMED Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri kapsamında Görele Belediyesi personeline Müşteri hemşehri memnuniyeti eğitimi verdi.

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi binası  yıkılarak ticaret ve alış veriş merkezi ile birlikte kültür merkezi, otopark ve spor salonlarının bulunduğu bir tesis haline dönüştürülecek. 

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde Simit Center'a giren otomobilin çarptığı özel harekat polisi Emre Bağcı, son yolculuğuna uğurlandı.

KÖŞE YAZARLARI