• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA LANETLİ EV

Samsun'da lanetli ev! Samsun'da şizofren hastası Ayfer Kaymaz isimli kadının iki kızını öldürdüğü evde daha önce de kiracı olarak kalan iki kadının intihar girişiminde bulunduğu ortaya çıktı.

05 Ağustos 2016 Cuma 18:24
Samsun'da lanetli ev

Samsun'un İlkadım ilçesi Liman mahallesi Öğretmenler caddesinde  bulunan Şirin Apartmanında ki evde dün gece Ayfer Kaymaz isimli bir anne cinnet geçirerek iki kızını da ekmek bıçağı ile öldürdü. Evde iki kızını öldüren anne Ayfer Kaymaz ise korkunç olay sonrası bileklerini keserek intihar etmek istedi.  Olay sonrası hastaneye kaldırılan Ayfer Kaymaz tedavi altına alınırken, annelerinin bıçak darbelerine maruz kalan Melisa Kaymaz ve Bahar Kaymaz isimli çocuklar ise kaldırıldıkları Gazi Devlet Hastanesinde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 


Samsun'da Şirin Apartmanında yaşanan korkunç olayın ardından kan gölüne dönen evde daha önce de kiracı olarak kalan iki kadının intihar girişiminde bulunduğu öğrenildi.

 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Samsun'da 11 bin kişi Kuran- Kerim Meali Okuyarak sınava hazırlanıyor

Samsun'da 11 bin kişi Kuran- Kerim Meali Okuyarak sınava hazırlanıyor Samsun'da 11 bin kişi Kuran- Kerim Meali Okuyarak sınava hazırlanıyor. İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok,  Samsun genelinde Pazar günü yapılacak olan yaklaşık 11 bin kişinin Kur'an- Kerim okuyarak hazırlandığı sınava katılanlara başarılar diledi.  Tok,  organize ettikleri bilgi ve kültür yarışmasının insan hayatına yön verdiğini sonuçlarının çok faydalı olacağını kaydetti.

İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok'tan istikrar için evet

İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok'tan istikrar için evet İlkadım ilçesini karış karış gezerek halk oylaması öncesi vatandaşların neden 'evet' demesi gerektiğini anlatan İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, Köy statüsünden kurtularak mahalle kimliği kazanan yeni mahallelerde referandum çalışmalarını sürdürüyor.

Mete Yarar ve Cansu Canan Özgen Samsun OMÜ'de

Mete Yarar ve Cansu Canan Özgen Samsun OMÜ'de Mete Yarar ve Cansu Canan Özgen Samsun OMÜ'de. Güvenlik politikaları uzmanı Mete Yarar ve Habertürk televizyonu sunucusu Cansu Canan Özgen, “Hasbihâl Gençlik Sohbetleri” çerçevesinde düzenlenen, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Gençlik Konseyi’nin iş birliğinde programlanan “Genç Gündem Hayata Dair Sohbetler” adlı etkinliğe konuk oldu.

Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen'e Haluk Tan’a ziyaret

Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen'e Haluk Tan’a ziyaret Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen'e Haluk Tan’a ziyaret. Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen’den MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan’a hayırlı olsun ziyareti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET