• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA LANETLİ EV

Samsun'da lanetli ev! Samsun'da şizofren hastası Ayfer Kaymaz isimli kadının iki kızını öldürdüğü evde daha önce de kiracı olarak kalan iki kadının intihar girişiminde bulunduğu ortaya çıktı.

05 Ağustos 2016 Cuma 18:24
Samsun'da lanetli ev

Samsun'un İlkadım ilçesi Liman mahallesi Öğretmenler caddesinde  bulunan Şirin Apartmanında ki evde dün gece Ayfer Kaymaz isimli bir anne cinnet geçirerek iki kızını da ekmek bıçağı ile öldürdü. Evde iki kızını öldüren anne Ayfer Kaymaz ise korkunç olay sonrası bileklerini keserek intihar etmek istedi.  Olay sonrası hastaneye kaldırılan Ayfer Kaymaz tedavi altına alınırken, annelerinin bıçak darbelerine maruz kalan Melisa Kaymaz ve Bahar Kaymaz isimli çocuklar ise kaldırıldıkları Gazi Devlet Hastanesinde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 


Samsun'da Şirin Apartmanında yaşanan korkunç olayın ardından kan gölüne dönen evde daha önce de kiracı olarak kalan iki kadının intihar girişiminde bulunduğu öğrenildi.

 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Samsun'da gazeteci Recep Söylemez babası Nadir Söylemez'i toprağa verdi

Samsun'da gazeteci Recep Söylemez babası Nadir Söylemez'i toprağa verdi Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Üyesi Albayrak Medya Grubu Karadeniz Bölge Yöneticisi  Recep Söylemez, vefat eden babası Nadir Söylemez'i toprağa verdi.

Erdoğan Tok: Samsun Tanıtım Günleri Samsun tanıtımı için önemli

Erdoğan Tok: Samsun Tanıtım Günleri Samsun tanıtımı için önemli Erdoğan Tok: Samsun Tanıtım Günleri Samsun tanıtımı için önemli. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, sona eren Samsun Tanıtım Günleri'nin Samsun'un tanıtımı için önemli olduğunu söyledi.

Samsun Salıpazarı ilçesinde jandarmadan fındık hırsızlarına karşı uyarı

Samsun Salıpazarı ilçesinde jandarmadan fındık hırsızlarına karşı uyarı Samsun’un Salıpazarı ilçesine bağlı Yukarı Kestanepınar Mahallesi’nde, İlçe Jandarma Komutanlığı, fındık hırsızlığına karşı vatandaşa uyarılarda bulundu.

Samsun Bafra'da Kızılırmak üzerinde bulunan Çetinkaya Köprüsü restore ediliyor

Samsun Bafra'da Kızılırmak üzerinde bulunan Çetinkaya Köprüsü restore ediliyor Samsun Bafra'da Kızılırmak üzerinde bulunan Çetinkaya Köprüsü restore ediliyor. Samsun’un Bafra ilçesinde Kızılırmak üzerinde bulunan Çetinkaya Köprüsü’nde restorasyon çalışmalarına başlandı.

KÖŞE YAZARLARI