• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA PATCH ADAMS FİLMİ GERÇEK OLDU BAŞHEKİM PALYAÇO OLDU

Samsun'da Patch Adams filmi gerçek oldu başhekim palyaço oldu. Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Alaaiddin Domaç, hastanede tedavi gören çocukları Robin Wıllıams'ın baş rolünü oynadığı Patch Adams filminde ki gibi palyaço kılığına girerek mutlu etti. 

21 Nisan 2017 Cuma 22:15
Samsun'da Patch Adams filmi gerçek oldu başhekim palyaço oldu

Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Başhekimi  Alaaiddin Domaç, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle palyaço kılığına girerek hastanede tedavi gören çocukları güldürdü.  


Robin Wıllıams'ın başrolünü oynadığı Patch Adams filminde ki gibi palyaço olan doktor Domaç, hastanede tedavi gören çocukları odalarında ziyaret etti.

 

Başhekim Domaç'ı palyaço kılığında karşılarında gören çocuklar ise büyük mutluluk yaşadı.  Başhekim Alaaiddin Domaç'ı palyaço kılığında gören sağlık personeli de bu durumdan hoşnut kalırken, hastanede tedavi gören çocuklar unutulmaz bir gün geçirdi. 

 


Öte yandan yaşanmış gerçek bir hikayeden 1999 yılında sinemaya aktarılan ve başrolünü Robin Wıllıams'ın oynadığı Patch Adams filminde de hastalarına palyaço kılığına girerek moral veren bir doktorun hayatı anlatılıyordu. 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Göçmen Leylekler Konaklama Merkezi (Leylek TOKİ), ziyaretçi akınına uğruyor. 

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi. Samsun'da tanınan gazeteci Erdem Erol, ERMED Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri kapsamında Görele Belediyesi personeline Müşteri hemşehri memnuniyeti eğitimi verdi.

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi binası  yıkılarak ticaret ve alış veriş merkezi ile birlikte kültür merkezi, otopark ve spor salonlarının bulunduğu bir tesis haline dönüştürülecek. 

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde Simit Center'a giren otomobilin çarptığı özel harekat polisi Emre Bağcı, son yolculuğuna uğurlandı.

KÖŞE YAZARLARI