• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA PATCH ADAMS FİLMİ GERÇEK OLDU BAŞHEKİM PALYAÇO OLDU

Samsun'da Patch Adams filmi gerçek oldu başhekim palyaço oldu. Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Alaaiddin Domaç, hastanede tedavi gören çocukları Robin Wıllıams'ın baş rolünü oynadığı Patch Adams filminde ki gibi palyaço kılığına girerek mutlu etti. 

21 Nisan 2017 Cuma 22:15
Samsun'da Patch Adams filmi gerçek oldu başhekim palyaço oldu

Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Başhekimi  Alaaiddin Domaç, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle palyaço kılığına girerek hastanede tedavi gören çocukları güldürdü.  


Robin Wıllıams'ın başrolünü oynadığı Patch Adams filminde ki gibi palyaço olan doktor Domaç, hastanede tedavi gören çocukları odalarında ziyaret etti.

 

Başhekim Domaç'ı palyaço kılığında karşılarında gören çocuklar ise büyük mutluluk yaşadı.  Başhekim Alaaiddin Domaç'ı palyaço kılığında gören sağlık personeli de bu durumdan hoşnut kalırken, hastanede tedavi gören çocuklar unutulmaz bir gün geçirdi. 

 


Öte yandan yaşanmış gerçek bir hikayeden 1999 yılında sinemaya aktarılan ve başrolünü Robin Wıllıams'ın oynadığı Patch Adams filminde de hastalarına palyaço kılığına girerek moral veren bir doktorun hayatı anlatılıyordu. 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Erdoğan Tok 1 Mayıs İşçi Bayramı açıklaması yaptı

Erdoğan Tok 1 Mayıs İşçi Bayramı açıklaması yaptı Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutlayarak, "Biz,  çalışanın, üretenin, çalıştığı kurumun hak ve menfaatlerini koruyan ve sahip çıkan bir anlayışın savunucusuyuz" dedi.

Samsun'un Canik İlçe Belediyesi, milli oyuncak üretecek atölye kuruyor

Samsun'un Canik İlçe Belediyesi, milli oyuncak üretecek atölye kuruyor Samsun'un Canik İlçe Belediyesi, milli oyuncak üretecek atölye kuruyor. Canik İlçe Belediyesi, Süperman ve Barbie Bebeklere rakip olacak yerli ve milli oyuncak üretimi için düğmeye bastı. Canik ilçesinde oyuncak müzesi ve milli oyuncak üretecek atölye kuruluyor.

Samsun'da 689 ve 690 sayılı KHK ile kamuda 25 personel meslekten ihraç edildi

Samsun'da 689 ve 690 sayılı KHK ile kamuda 25 personel meslekten ihraç edildi Samsun'da Resmi Gazete'de yayımlanan 689 ve 690 sayılı iki yeni Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile kamu kurumlarında toplam 25 personel meslekten ihraç edildi. Samsun'da 29 Nisan 2017 Cumartesi günü yayınlanan 689 ve 690 sayılı kararname ile meslekten ihraç edilenlerin isim listesi

Samsun Valisi Şahin ve İshak Taşçı,cami inşaatında göçük altından kurtulan işçileri ziyaret etti

Samsun Valisi Şahin ve İshak Taşçı,cami inşaatında göçük altından kurtulan işçileri ziyaret etti Samsun Valisi Şahin ve İshak Taşçı,cami inşaatında göçük altından kurtulan işçileri ziyaret etti. Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Atakum Belediyesi Başkanı ishak Taşçı, Kevser Cami inşaatında yaşanan kazada, göçük altından sağ kurtulan işçileri hastanede ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI