• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA TOPLADIĞI ÇÖPLERE TÜRK BAYRAĞI ASAN ÇÖPÇÜ İLGİ ODAĞI OLDU

Samsun'da topladığı çöplere Türk Bayrağı asan çöpçü ilgi odağı oldu. Samsun'da sokaklarda çöpcülük yaparak geçimini sağlayan bir vatandaşın topladığı çöplerin üzerine astığı iki ayrı Türk Bayrağı vatandaşların ilgi odağı oldu. 

17 Haziran 2016 Cuma 16:00
Samsun'da topladığı çöplere Türk Bayrağı asan çöpçü ilgi odağı oldu

Samsun'da sokaklarda çöpcülük yaparak geçimini sağlayan bir vatandaşın topladığı çöplerin üzerine astığı iki ayrı Türk Bayrağı vatandaşların ilgi odağı oldu. 

 

Samsun'un İlkadım ilçesinde çöp toplayarak geçimini sağlayan bir vatandaşın, topladığı çöplerin üzerine Türk Bayrağı asması takdir topladı. Samsun'da sokaklardan çöp toplayan bir vatandaşın topladığı plastik çöplerin üzerine astığı Türk Bayrakları ile dolaşması son dönemde yaşanan terörist saldırılara da adeta bir cevap oldu. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Yeşilyurt AVM Hobi Atölyesi’nde Aralık ayı

Yeşilyurt AVM Hobi Atölyesi’nde Aralık ayı Yeşilyurt AVM Hobi Atölyesi’nde Aralık ayı! Yeşilyurt AVM Hobi Atölyesi’ne katılan ziyaretçiler Aralık ayında da marifetlerini göstermeye devam ediyorlar. 

Samsun'da 6 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 6 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 3 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Atakum, Canik, Terme, 19 Mayıs, Bafra ve Alaçam ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Samsun'da hukuk bilirkişileri yemin etti

Samsun'da hukuk bilirkişileri yemin etti Samsun'da hukuk bilirkişileri yemin etti! Samsun'da 2017 Yılı Hukuk Mahkemeleri Bilirkişi Yemin Töreni düzenlendi. 

Samsun'da işaret dili rehberliğinde müze seyahati

Samsun'da işaret dili rehberliğinde müze seyahati Samsun'da işaret dili rehberliğinde müze seyahati! İşitme engelli minikler işaret dili ile rehberlik yaptıkları arkadaşlarına, Samsun Kent Müze'sini gezdirdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET