• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA TÜRK SANAT MÜZİĞİ SANATÇISI BARIŞ KINALI ÇAYCILIK YAPIYOR

Samsun'da Türk Sanat Müzisyeni Barış Kınalı çaycılık yapıyor! Samsun'da Türk Sanat Müzisyeni Barış Kınalı sanatçılığı bırakarak açtığı çay ocağından kazandığı para ile geçimini sağlıyor.

20 Haziran 2016 Pazartesi 11:22
Samsun'da Türk Sanat Müziği Sanatçısı Barış Kınalı çaycılık yapıyor

İşini severek yaptığını belirten Barış Kınalı, sanatçılığı bırakmasında alkollü mekanlarda şarkı söylemesinin büyük payı olduğunu vurguladı.

 

İş yerinde çalışırken de sanat müziği okuyan Barış Kınalı müşterilerinin durumdan memnuniyet duyduğunu ifade etti.

 

VİDEOYU HABER 55'TE İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

 

 

Kaynak: haber55

DİĞER HABERLER

Ordu'da 4 bin yıllık mızrak ucu bulundu

Ordu'da 4 bin yıllık mızrak ucu bulundu Ordu'da 4 bin yıllık mızrak ucu bulundu. Ordu’nun Kumru ilçesinde eski köy evinde onarım ve restorasyon yapmak isteyen bir kişi, 4 bin yıllık mızrak ucu buldu.

Samsun'da hava sıcaklığı 17 derece oldu

Samsun'da hava sıcaklığı 17 derece oldu Samsun geçtiğimiz hafta yoğun kar yağışı ile mücadele ederken bugün hava sıcaklığı 17 derece kadar yükseldi. Sıcak havayı fırsat bilen vatandaşlar sahile akın etti.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, öğrencileri kutladı

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, öğrencileri kutladı Tekkeköy 19 Mayıs Ortaokulu tarafından ayın sınıfı projesinde Kadına şiddete hayır konulu toplumsal duyarlılık projesi kapsamında dönem sonunda birinci olan 8 E sınıfı öğrencileri ve öğretmenleri ile belediye binasında bir araya gelen Başkan Togar öğrencilere böyle önemli bir toplumsal yaraya dikkat çektikleri için teşekkür etti.

Yusuf Ziya Yılmaz: Samsun'un en kötü yeri sanayi mahallesi

Yusuf Ziya Yılmaz: Samsun'un en kötü yeri sanayi mahallesi Yusuf Ziya Yılmaz: Samsun'un en kötü yeri sanayi mahallesi. Sanayi Mahallesi'nin kentin imajını kötü etkilediğini belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Samsun'umuzun havaalanından gelirken en kötü yeri Sanayi Mahallesi. İnsanca yaşama şartları o mahallede yok. Biz onların daha iyi şartlarda yaşamlarını sürdürmelerini istiyoruz " dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET