• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA YIKILACAK OLAN GÜLSAN SANAYİ SİTESİNE SELATİN CAMİSİ YAPILACAK

Samsun'da yıkılacak olan Gülsan Sanayi Sitesine Selatin Camisi yapılacak. Samsun'un Canik ilçesinde bulunan Gülsan Sanayi Sitesi'nin yıkılarak yerine yapılacak olan projeyi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da beğendiği öğrenildi.

24 Nisan 2017 Pazartesi 12:03
Samsun'da yıkılacak olan Gülsan Sanayi Sitesine Selatin Camisi yapılacak

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yıkılacak olan Gülsan Sanayi Sitesi alanına yapılacak projeyi 16 Nisan referandum seçimi öncesi Samsun'a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da beğendiği öğrenildi.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, bu sabah basın mensupları ile biraraya gelerek İşitme Engelliler Olimpitaları öncesi şehirde yapacakları bazı çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

 

Samsun'da görev yapan basın mensupları ile otobüs ile şehir turu yaparak olimpiyatlar öncesi yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler veren Yusuf Ziya Yılmaz, Canik ilçesinde bulunan Gülsan Sanayi Sitesi ile ilgili de açıklamalarda bulundu.


Yusuf Ziya Yılmaz, Gülsan Sanayi Sitesinin yıkılması ile ilgili istimlak çalışmalarının başlayacağını belirterek, "Gülsan Sanayi Sitesinde hayata geçireceğimiz proje kapsamında burada bir de Selatin Camisi yapacağız.  Şehirde Selatin camisi yok." dedi.


Canik ilçesinde bulunan Gülsan Sanayi Sitesinin yıkımı ve burada yapılacak çalışma ile ilgili  1/50.000 ölçekli çevre düzeni planı değişikliği hazırlanmış, bu plan Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisi tarafından kabul edilmişti. 

 

Öte yandan 16 Nisan referandum seçimi öncesi Samsun'a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı da makamında ziyaret etmişti. Bu ziyarette Yusuf Ziya Yılmaz, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a şehirde yapımı süren ve tamamlanan projeler hakkında bilgiler aktarmıştı. Yılmaz'ın bu ziyarette Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Gülsan Sanayi Sitesi ile ilgili hazırlanan projeyi de gösterdiği öğrenildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Gülsan Sanayi Sitesi ile ilgili hazırlanan projeyi beğendiği ve olumlu bulduğu bildirildi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Göçmen Leylekler Konaklama Merkezi (Leylek TOKİ), ziyaretçi akınına uğruyor. 

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi. Samsun'da tanınan gazeteci Erdem Erol, ERMED Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri kapsamında Görele Belediyesi personeline Müşteri hemşehri memnuniyeti eğitimi verdi.

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi binası  yıkılarak ticaret ve alış veriş merkezi ile birlikte kültür merkezi, otopark ve spor salonlarının bulunduğu bir tesis haline dönüştürülecek. 

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde Simit Center'a giren otomobilin çarptığı özel harekat polisi Emre Bağcı, son yolculuğuna uğurlandı.

KÖŞE YAZARLARI