• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'UN ATAKUM BELEDİYESİ TAFLAN MAHALLESİNDE YENİ TESİSLERİN AÇILIŞINI YAPACAK

Samsun'un Atakum Belediyesi Taflan mahallesinde yeni tesislerin açılışını yapacak. Samsun'un Atakum ilçe Belediyesi Taflan mahallesinde halı saha, düğün salonu ve kültür evlerinden oluşan tesislerin açılışını yapacak.

20 Nisan 2017 Perşembe 16:04
Samsun'un Atakum Belediyesi Taflan mahallesinde yeni tesislerin açılışını yapacak

Samsun'un Atakum ilçe Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, Taflan mahallesinde hayata geçirelecek halı saha, düğün salonu ve kültür evlerinin tamamlanma aşamasına geldiğini açıkladı. 


Atakum ilçesine Taflan mahallesinde yapılan halı saha, düğün salonu ve kültür evleri ile önemli bir yatırımı kazandıracaklarını söyleyen İshak Taşçı,  tamamlanan projenin bir çok mahalleye de hizmet vereceğini ifade etti. 


İshak Taşçı,  yapılan düğün salonu, halı saha ve kültür evlerinin önümüzde ki günlerde açılışını yapacaklarını da belirterek, şu bilgileri verdi.

 

 

"Gençlerimiz, içerisinde bir halı saha ve spor alanı bulunan bu tesis ile sportif faaliyetlerini kendi mahallerinde gerçekleştirecek. Evlenmek isteyenler, yine bu tesisimiz sayesinde görkemli bir düğün salonunda mutluluğa adım atacaklar. Kültürel, sanatsal ve istihdam odaklı projelerimizi, bu önemli yatırımımızın içerisinde yer alan Kültür Evi ile kadınlara ulaştıracağız. Konferansların verilebileceği proje içerisinde bilgilendirme çalışmaları, sağlık taramaları, kurslar ve daha birçok çalışmanın merkezi de yine bu önemli projemiz olacak. 3 önemli projeyi tek bir projede buluşturduğumuz bu önemli yatırımımız önümüzdeki günlerde kapılarını vatandaşlarımıza açacak" dedi.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Valisi İbrahim Şahin akrabası Nurettin Karaoğlanoğlu'nun cenazesine katıldı

Samsun Valisi İbrahim Şahin akrabası Nurettin Karaoğlanoğlu'nun cenazesine katıldı Samsun Valisi İbrahim Şahin'in akrabası Nurettin Karaoğlanoğlu yaşamını yitirdi. Vali İbrahim Şahin, vefat eden akrabası  Karaoğlanoğlu'nun Samsun'un Ladik ilçesinde düzenlenen cenaze törenine katıldı.

Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi yollara 60 bin ton asfalt dökecek

Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi yollara 60 bin ton asfalt dökecek Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi yollara 60 bin ton asfalt dökecek. Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi, 2017 yılı asfalt sezonunu Kadifekale mahallesinde başlattığı çalışmalarla açtı. 

Samsun'da çocuklar 23 Nisan coşkusunu yaşadı

Samsun'da çocuklar 23 Nisan coşkusunu yaşadı Samsun'da çocuklar 23 Nisan coşkusunu yaşadı. Samsun'da 23 Nisan Samsun'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunda coşku içerisinde kutlandı.

Osman Genç: 16 Nisan seçiminde yüzde 72 ile Karadeniz'de birinci olduk

Osman Genç: 16 Nisan seçiminde yüzde 72 ile  Karadeniz'de birinci olduk Samsun'un Canik ilçe Belediyesi Başkanı Osman Genç, 16 Nisan referandum seçiminde Canik ilçesinde yüzde 72 oy oranı ile Evet, yüzde 28 oranı ile Hayır oyunun çıktığını açıklayarak, "Yüzde 28 Hayır neden çıktı bunu iyi analiz etmemiz gerekiyor" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET