• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'UN ATAKUM İLÇESİNDE İŞTE HAYATA GEÇECEK YENİ PROJELER

Samsun'un Atakum ilçesinde işte hayata geçecek yeni projeler. Atakum Belediyesi İlçe Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, ilçede halkın hizmetine sunulacak yeni projelerle ilgili bilgiler verdi.

24 Nisan 2017 Pazartesi 20:53
Samsun'un Atakum ilçesinde işte hayata geçecek yeni projeler

Samsun'un Atakum ilçesinde Eğitim ve Araştırma Hastanesi Atakum Ek Hizmet Binası, Atakum Belediyesi Osmanlı Hamamları, Yeni Mahalle Çocuk Oyun Alanı, Kapalı Pazar Yeri ve Spor Tesisi, Taflan Halı Saha, Düğün Salonu ve Kültür Evi başta olmak üzere birçok önemli proje hayata geçecek.

 


Samsun'un gelişen ve büyüyen ilçelerinden biri olan Atakum'da yeni projeler tek tek hizmete giriyor. Atakum Belediyesi ilçede başlattığı hizmet hamlesine yenilerini eklemeye devam ediyor.


Samsun'un sahili ve denizi ile turizm merkezlerinden biri olan Atakum ilçesinde Atakum Belediyesi hazırladığı yeni projeleri tek tek halkın hizmetine sunuyor. Atakum ilçesine bağlı Yeni Mahallede çoçuk oyun alanı, kapalı pazar yeri ve spor tesislerine ait inşaatlar son hızla sürüyor.

 

 

Atakum ilçesinde Yeni Mahallede yapımı devam eden projelerin kısa sürede tamamlanacağını ve milletin hizmetine sunulacağını açıklayan Atakum Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, AK Parti belediyeciliğinin farkını ilçede hissettirdiklerini ve halkın yararına olan projeleri hayata geçirdiklerini belirtti. 

 

 

Atakum ilçesinin AK Parti iktidarı dönemlerinde gelişip kalkındığını söyleyen İshak Taşçı,  Yeni mahallede sürdürülen çalışmalarla ilgili verdiği bilgide şunları söyledi.

 

"16 bin metrekare alan üzerine kurulan dev kompleksimizin inşaatı hızla devam ediyor. Bir katında çocuk oyun alanı bulunacak olan kompleksin bir katında da kapalı pazar yeri olacak. En üst katında ise iki adet halı saha, bir adet tenis kortu ve kafeterya bulunacak. Görsel olarak muhteşem bir yapıya sahip olacak olan Yeni Mahalle Çocuk Oyun Alanı, Kapalı Pazar Yeri ve Spor Tesisi, içerik olarak da Samsun’da bir ilk olacak. Atakum ilçemizin öncelikli eksiklerinin giderilmesi noktasında ciddi bir çalışma içerisindeyiz. Özellikle 2017 yılı, birçok önemli projenin halkımızla buluştuğu önemli bir yıl olacak. Eğitim ve Araştırma Hastanesi Atakum Ek Hizmet Binası, Atakum Belediyesi Osmanlı Hamamları, Yeni Mahalle Çocuk Oyun Alanı, Kapalı Pazar Yeri ve Spor Tesisi, Taflan Halı Saha, Düğün Salonu ve Kültür Evi başta olmak üzere birçok önemli proje, önümüzdeki aylarda vatandaşlarımıza hizmet vermeye başlıyor. Daha güzel, daha yaşanılabilir bir Atakum için düşünüyor, üretiyor ve hayata geçiriyoruz. Projeler kenti olduk. Bu hızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz." 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Göçmen Leylekler Konaklama Merkezi (Leylek TOKİ), ziyaretçi akınına uğruyor. 

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi. Samsun'da tanınan gazeteci Erdem Erol, ERMED Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri kapsamında Görele Belediyesi personeline Müşteri hemşehri memnuniyeti eğitimi verdi.

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi binası  yıkılarak ticaret ve alış veriş merkezi ile birlikte kültür merkezi, otopark ve spor salonlarının bulunduğu bir tesis haline dönüştürülecek. 

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde Simit Center'a giren otomobilin çarptığı özel harekat polisi Emre Bağcı, son yolculuğuna uğurlandı.

KÖŞE YAZARLARI