• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'UN BAFRA İLÇESİNDE HORTUM ÇIKTI

Samsun'un Bafra ilçesinde hortum çıktı! Samsun'un Bafra ilçesinde çıkan hortumda çevredeki vatandaşlar korku ve paniğe kapıldı. Doğal afette can kaybı yaşanmazken maddi hasar oluştu.

22 Eylül 2016 Perşembe 11:16
Samsun'un Bafra ilçesinde hortum çıktı

Samsun'un Bafra ilçesi Uluapaç köyü Tokalar Mahallesi'nde hortum nedeniyle bazı evlerin çatıları uçtu, ağaçlar devrildi, elektrik direkleri zarar gördü.

 

Mahalle sakinlerinden Salim Avcı, “havanın birden karardığını, ardından hortumu fark ettiklerini, çatıların, elektrik direklerinin, tarabaların yerlerinden söküldüğünü ifade etti. Kendilerinde bir sıkıntı olmadığını belirten Salim, bazı komşularımız zarar gördüler, Allah korudu bizi” dedi

 

Mahallelerinde elektrik olmadığını belirten Avcı, yetkililere başvurduklarını, yardım beklediklerini söyledi.

Kaynak: BRTHaber

DİĞER HABERLER

Samsun'da 5 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 5 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 5 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Veziköprü, 19 Mayıs, Terme, İlkadım ve Asarcık ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Samsun'da üniversite ve lise öğrencilerini bir araya getiren proje sona erdi

Samsun'da üniversite ve lise öğrencilerini bir araya getiren proje sona erdi Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi öncülüğünde yürütülen ve TÜBİTAK tarafından desteklenen “Gerçek Yaşam Uygulamaları ile Bilimin Renkli Dünyası” projesi düzenlenen törenle sona erdi.

Samsun'un Kavak ilçesinde mahalle toplantıları

Samsun'un Kavak ilçesinde mahalle toplantıları Kavak Belediyesi tarafından ilçe genelinde yapılan istişare ve değerlendirme toplantıları aralıksız devam ediyor.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin: Cumhuriyetimizi coşkuyla kutlayacağız

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin: Cumhuriyetimizi coşkuyla kutlayacağız Samsun Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra’da yapılacak olan Cumhuriyet Bayramı kutlama programı hakkında bilgi verdi.

KÖŞE YAZARLARI