• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'UN SALIPAZARI İLÇE KAYMAKAMINDAN PKK UYARISI: SIZMAYA ÇALIŞIYORLAR

Samsun'un Salıpazarı ilçe Kaymakamı'ndan PKK uyarısı: Sızmaya çalışıyorlar! Samsun'un Salıpazarı ilçe Kaymakamı İskender Çolak önemli uyarılarda bulundu. Salıpazarı ilçe Kaymakamı İskender Çolak, PKK'nın bölgeye sızmaya çalıştığını söyledi.

03 Ağustos 2016 Çarşamba 14:43
Samsun'un Salıpazarı ilçe Kaymakamından PKK uyarısı: Sızmaya çalışıyorlar

Salıpazarı İlçe Jandarma Komutanlığınca Mahalle Muhtarlarına asayiş ile ilgili brifng verildi.

 

Salıpazarı Ziraat Odası Konferans salonunda düzenlenen birfinge Salıpazarı İlçe Kaymakamı İskender Çolak, Garnizon Komutanı Hakan Akçay, Salıpazarı Belediye Başkan Halil Akgül ve 44 Mahalle Muhtarı katıldı.

 

Toplantıda muhtarlara seslenen Salıpazarı Kaymakamı İskender Çolak "İçerden ve dışardan hançerleniyoruz.Bunlara, bu hainlere, ihanet çetesine bu fırsatı vermeyeceğiz"dedi.

 

Bu ülke darbelerden çok çekti.
Kaymakam Çolak yaptığı konuşmada şunları söyledi; " Milletimiz  idarecisiyle, hükümetiyle, muhalefetiyle herkes bu darbeye karşı duruşunu çok net gösterdi. Milletimizin 18 gün olmasına rağmen hala meydanlarda bu darbeye karşı duruyor olması demokrasiyi benimsediğinin de bir göstergesidir. Bu ülke darbelerden çok çekti. 60’ıydı, 70’iydi, 80’iydi. Bu millet her seferinde belki 20 sene geriye gitti. Bizim ilerlememizi hiç istemediler. Bu da inşallah bunun son ayağıydı

 

Demokrasi nöbetini taçlandıracağız. 
Şerlerin içinde hayır vardır. Siz şer bilirsiniz ama içinde bir hayır vardir. İnşallah bu da bunların son çırpınışı olsun. Milletimiz artık kendilerine darbe yapılamayacağını göstermiş oldu.  Bu millete artık darbe yapılamayacağını hem bu darbeye hevesli olanlar hem de tüm dış dünya anlamış oldu. Her ne kadar anlamak istemeselerde gayet güzel bir duruş gösterdik. İnşallah bu güzel duruşu Pazar günü, Sayın Cumhurbaşkanımızın da söylediği gibi taçlandıracağız. Biz de bu Pazar günü özel bir program düşünüyoruz. Bu programa tüm Salıpazarı’nın, tüm muhtarların, tüm köy halkımızın, tüm memurlarımız katılımıyla bu demokrasi nöbetini taçlandıracağız. Muhtemelen de Pazar günü yapılacak program ile de sonlanmış olacak. 

 

 

PKK Karadeniz'e sızmak istiyor.
Karadeniz bölgesi PKK'nın içinde bulunmak istediği bir bölge olmuştur. Şimdi de buralara gelmek istiyorlar. Bize de sızıntı yaptıklarıyla ilgili istihbari bilgiler geliyor. Bunun da doğru olduğunu Mesudiye’de ki 3 şehitten görmüş olduk. Askerimiz o PKK'yı bulmak için yola çıkıyor, mola verdiği yerde de roketatarla, uzun namlulu silahlarla saldırıyorlar. Orada bizim kahraman askerimizi yine şehit ediyorlar.   Eğer kırsalda tanımadığınız bu tip elaman görürseniz bunları hemen gerekli yerlere bildirin. Tabii bu demek değil  ki buraya da geldileri geliyorlar. Böyle bi şey söylemek istemiyoruz. Sadece tedbirli olalım. Biz tedbirimizi alacağız sonrasında tevekkül edeceğiz. Zaten askerimiz, polisimiz bu konunun bilincinde. Gerekli çalışmaları onlar yapıyorlar. Vatandaşlarımızı da panikletmeden, elinizden geldiğince uyarmaya çalışın. Bu tip insanlar görürseniz gerekli yerlere ihbar edin."
 

KAYNAK: HABERSAL

Kaynak: Ajanslar

Mermiden hızlı koşuyorlarsa sıkıntı büyük

Hanım Desert Eagle i getir
04 Ağustos 2016 Perşembe 11:44

Adamların hızları nasıl peki? Ortalama bir 9 mm deagle mermisinden hızlılar mı?

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Samsun'da 11 bin kişi Kuran- Kerim Meali Okuyarak sınava hazırlanıyor

Samsun'da 11 bin kişi Kuran- Kerim Meali Okuyarak sınava hazırlanıyor Samsun'da 11 bin kişi Kuran- Kerim Meali Okuyarak sınava hazırlanıyor. İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok,  Samsun genelinde Pazar günü yapılacak olan yaklaşık 11 bin kişinin Kur'an- Kerim okuyarak hazırlandığı sınava katılanlara başarılar diledi.  Tok,  organize ettikleri bilgi ve kültür yarışmasının insan hayatına yön verdiğini sonuçlarının çok faydalı olacağını kaydetti.

İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok'tan istikrar için evet

İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok'tan istikrar için evet İlkadım ilçesini karış karış gezerek halk oylaması öncesi vatandaşların neden 'evet' demesi gerektiğini anlatan İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, Köy statüsünden kurtularak mahalle kimliği kazanan yeni mahallelerde referandum çalışmalarını sürdürüyor.

Mete Yarar ve Cansu Canan Özgen Samsun OMÜ'de

Mete Yarar ve Cansu Canan Özgen Samsun OMÜ'de Mete Yarar ve Cansu Canan Özgen Samsun OMÜ'de. Güvenlik politikaları uzmanı Mete Yarar ve Habertürk televizyonu sunucusu Cansu Canan Özgen, “Hasbihâl Gençlik Sohbetleri” çerçevesinde düzenlenen, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Gençlik Konseyi’nin iş birliğinde programlanan “Genç Gündem Hayata Dair Sohbetler” adlı etkinliğe konuk oldu.

Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen'e Haluk Tan’a ziyaret

Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen'e Haluk Tan’a ziyaret Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen'e Haluk Tan’a ziyaret. Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen’den MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan’a hayırlı olsun ziyareti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET