• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'UN SALIPAZARI İLÇE KAYMAKAMINDAN PKK UYARISI: SIZMAYA ÇALIŞIYORLAR

Samsun'un Salıpazarı ilçe Kaymakamı'ndan PKK uyarısı: Sızmaya çalışıyorlar! Samsun'un Salıpazarı ilçe Kaymakamı İskender Çolak önemli uyarılarda bulundu. Salıpazarı ilçe Kaymakamı İskender Çolak, PKK'nın bölgeye sızmaya çalıştığını söyledi.

03 Ağustos 2016 Çarşamba 14:43
Samsun'un Salıpazarı ilçe Kaymakamından PKK uyarısı: Sızmaya çalışıyorlar

Salıpazarı İlçe Jandarma Komutanlığınca Mahalle Muhtarlarına asayiş ile ilgili brifng verildi.

 

Salıpazarı Ziraat Odası Konferans salonunda düzenlenen birfinge Salıpazarı İlçe Kaymakamı İskender Çolak, Garnizon Komutanı Hakan Akçay, Salıpazarı Belediye Başkan Halil Akgül ve 44 Mahalle Muhtarı katıldı.

 

Toplantıda muhtarlara seslenen Salıpazarı Kaymakamı İskender Çolak "İçerden ve dışardan hançerleniyoruz.Bunlara, bu hainlere, ihanet çetesine bu fırsatı vermeyeceğiz"dedi.

 

Bu ülke darbelerden çok çekti.
Kaymakam Çolak yaptığı konuşmada şunları söyledi; " Milletimiz  idarecisiyle, hükümetiyle, muhalefetiyle herkes bu darbeye karşı duruşunu çok net gösterdi. Milletimizin 18 gün olmasına rağmen hala meydanlarda bu darbeye karşı duruyor olması demokrasiyi benimsediğinin de bir göstergesidir. Bu ülke darbelerden çok çekti. 60’ıydı, 70’iydi, 80’iydi. Bu millet her seferinde belki 20 sene geriye gitti. Bizim ilerlememizi hiç istemediler. Bu da inşallah bunun son ayağıydı

 

Demokrasi nöbetini taçlandıracağız. 
Şerlerin içinde hayır vardır. Siz şer bilirsiniz ama içinde bir hayır vardir. İnşallah bu da bunların son çırpınışı olsun. Milletimiz artık kendilerine darbe yapılamayacağını göstermiş oldu.  Bu millete artık darbe yapılamayacağını hem bu darbeye hevesli olanlar hem de tüm dış dünya anlamış oldu. Her ne kadar anlamak istemeselerde gayet güzel bir duruş gösterdik. İnşallah bu güzel duruşu Pazar günü, Sayın Cumhurbaşkanımızın da söylediği gibi taçlandıracağız. Biz de bu Pazar günü özel bir program düşünüyoruz. Bu programa tüm Salıpazarı’nın, tüm muhtarların, tüm köy halkımızın, tüm memurlarımız katılımıyla bu demokrasi nöbetini taçlandıracağız. Muhtemelen de Pazar günü yapılacak program ile de sonlanmış olacak. 

 

 

PKK Karadeniz'e sızmak istiyor.
Karadeniz bölgesi PKK'nın içinde bulunmak istediği bir bölge olmuştur. Şimdi de buralara gelmek istiyorlar. Bize de sızıntı yaptıklarıyla ilgili istihbari bilgiler geliyor. Bunun da doğru olduğunu Mesudiye’de ki 3 şehitten görmüş olduk. Askerimiz o PKK'yı bulmak için yola çıkıyor, mola verdiği yerde de roketatarla, uzun namlulu silahlarla saldırıyorlar. Orada bizim kahraman askerimizi yine şehit ediyorlar.   Eğer kırsalda tanımadığınız bu tip elaman görürseniz bunları hemen gerekli yerlere bildirin. Tabii bu demek değil  ki buraya da geldileri geliyorlar. Böyle bi şey söylemek istemiyoruz. Sadece tedbirli olalım. Biz tedbirimizi alacağız sonrasında tevekkül edeceğiz. Zaten askerimiz, polisimiz bu konunun bilincinde. Gerekli çalışmaları onlar yapıyorlar. Vatandaşlarımızı da panikletmeden, elinizden geldiğince uyarmaya çalışın. Bu tip insanlar görürseniz gerekli yerlere ihbar edin."
 

KAYNAK: HABERSAL

Kaynak: Ajanslar

Mermiden hızlı koşuyorlarsa sıkıntı büyük

Hanım Desert Eagle i getir
04 Ağustos 2016 Perşembe 11:44

Adamların hızları nasıl peki? Ortalama bir 9 mm deagle mermisinden hızlılar mı?

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Samsun Vezirköprü'de Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı

Samsun Vezirköprü'de Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı Samsun Vezirköprü'de Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı. Vezirköprü Orman İşletme Müdürlüğü görevine atanan Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı.

Zihni Şahin Bafra'da muhtarlarla bir araya geldi

Zihni Şahin Bafra'da muhtarlarla bir araya geldi Zihni Şahin Bafra'da muhtarlarla bir araya geldi. Samsun'un Bafra ilçe Belediye Başkanı Zihni Şahin, düzenlediği toplantıda muhtarlarla bir araya geldi. 

Osman Genç: Daha çok çalışma zamanı

Osman Genç: Daha çok çalışma zamanı SAYSİAD yönetimini ağırlayan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Şimdi artık kazanımlarımızı koruma değil, daha çok çalışma, üretme, ihraç etme, istihdam etme zamanıdır. Daha çok koşacağız" dedi.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan yeni doğan bebeklere sürpriz

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan yeni doğan bebeklere sürpriz Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan yeni doğan bebeklere sürpriz. Atakum İlçesinde dünyaya gelen bebekler için ‘Hoşgeldin Bebek’ paketleri hazırlatan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Biz Atakum İlçesini evimiz, ilçemizde yaşayanları ailemiz olarak görüyoruz. Her yeni doğan bebeği, ailemizin bir ferdi olarak görüyor, seviniyoruz” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET