• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'UN SİMİDİNİ ANKARA'DA FETÖ'DEN GÖZALTINA ALINAN İŞ ADAMI TANITTI

Samsun'da FETÖ operasyonunda gözaltına alınan ve adli kontrol şartı ile serbest bırakılan Simit Center'ın sahibi Ahmet Çakır, Ankara'da düzenlenen Coğrafi İşeretli Ürünler Zirvesinde Samsun'un simidini tanıttı.

01 Mayıs 2017 Pazartesi 13:33
Samsun'un simidini Ankara'da FETÖ'den gözaltına alınan iş adamı tanıttı

Samsun'da 15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından FETÖ operasyonları kapsamında gözaltına alınan ve iş yerine kayyum atanan Simit Center'ın sahibi Ahmet Çakır'ın Ankara'da gerçekleşen Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesinde Samsun'un simidini tanıtması şaşkınlık yarattı.

 


Ankara Ticaret Odası tarafından düzenlenen Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesinde  Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Samsun Ticaret Borsası Başkanı Sinan Çakır, Bafra TSO Başkan Göksel Başar, Bafra Ticaret Borsası Başkanı Namık Kibaroğlu, Terme TSO Başkanı Ahmet Ekmekçi, Vezirköprü TSO Başkanı Abdulkadir Fişekçi'de bulunurken, Samsun'da FETÖ soruşturması kapsamında adli kontrol şartı ile serbet kalan Simit Center'ın sahibi Ahmet Çakır'ın zirveye gelenlere Samsun'un simidini tanıtması şok etkisi yarattı.

 

 


Türkiye’nin yöresel lezzetlerinin buluştuğu, Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi'nde Samsun standını Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)  Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Başkanı Bendevi Palandöken, Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran ve diğer protokol üyeleri ziyaret etti.  Standa gelen ziyaretçilere ise Samsun simidi, Bafra ve Terme pidesi gibi ürünler ikram edildi.

 

Samsun simidini ise düzenlenen Coğrafi İşeretli Ürünler Zirvesinde FETÖ'den gözaltına alınan, Simit Center isimli iş yerine kayyum atanan ve adli kontrol şartı ile serbest bırakılan Ahmet Çakır tanıttı. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Göçmen Leylekler Konaklama Merkezi (Leylek TOKİ), ziyaretçi akınına uğruyor. 

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi. Samsun'da tanınan gazeteci Erdem Erol, ERMED Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri kapsamında Görele Belediyesi personeline Müşteri hemşehri memnuniyeti eğitimi verdi.

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi binası  yıkılarak ticaret ve alış veriş merkezi ile birlikte kültür merkezi, otopark ve spor salonlarının bulunduğu bir tesis haline dönüştürülecek. 

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde Simit Center'a giren otomobilin çarptığı özel harekat polisi Emre Bağcı, son yolculuğuna uğurlandı.

KÖŞE YAZARLARI