• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN 19 MAYIS GAZETECİLER CEMİYETİ DARBE GİRİŞİMİNİ KINADI

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti darbe girişimini kınadı. Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Erdoğan, 15 Temmuz askeri darbe girişimi ile ilgili önemli açıklama yaptı.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 17:02
Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti darbe girişimini kınadı

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Erdoğan, 15 Temmuz gecesi yapılan askeri darbe girişimini kınadıklarını açıkladı.

 

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Erdoğan, 15 Temmuz 2016 Cuma gecesi yapılan askeri darbe girişimi ile ilgili bir açıklama yaptı. Mahmut Erdoğan, darbe girişimi ile ilgili açıklamasında şunları dile getirdi.

 

"15 Temmuz Akşamı yapılmaya çalışılan gayrimeşru ve hainlik boyutundaki kalkışma amacına ulaşamayarak bertaraf edilmiştir. Milletimiz demokrasimize sahip çıkmanın eşsiz bir örneğini sergilemiştir. Halkımızın iradesi bugünümüz ve geleceğimiz için hayati öneme sahip bu zorlu süreçten her zaman olduğu gibi yine haklı ve galip çıkmıştır. Bu zor süreçte gerek yazılı, gerek internet medyası, gerek görsel basınımız demokrasiden yana güçlü bir tavır sergileyerek Darbecilere önemli bir ders vermiş. Tüm Ulusumuzun takdirini bir kez daha alan tüm meslektaşlarımızı tebrik eder, Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti olarak demokrasimizin, seçilmiş hükümetimizin yanında olduğumuzu belirtir, Milli iradenin kazanacağına olan inancımızın dün olduğu gibi bu gün ve yarında devam edeceğini belirtiriz. Demokrasi şehitlerimize de Allahtan Rahmet dilerim."

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, evi yanan aileyi ziyaret etti

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, evi yanan aileyi ziyaret etti Samsun Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Boğazkaya Mahallesi Tepecik mevkisinde geçen günlerde evi yanan Bulat ailesini ziyaret etti. 

Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Canik, Çarşamba, Atakum ve Havza,  ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Samsun'da Şehit Ersan Gürpınar kütüphanenin açılışında göz yaşları sel oldu

Samsun'da Şehit Ersan Gürpınar kütüphanenin açılışında göz yaşları sel oldu Samsun'da Şehit Ersan Gürpınar kütüphanenin açılışında göz yaşları sel oldu! Samsun'un İlkadım ilçesinde Mareşal Fevzi Çakmak Anadolu Lisesinde Şehit Ersan Gürpınar'ın adının verildiği kütüphanenin açılış merasiminde göz yaşları sel oldu.

Çarşamba İlçe Kaymakamı Caner Yıldız, Muğla'ya atandı

Çarşamba İlçe Kaymakamı Caner Yıldız, Muğla'ya atandı Çarşamba İlçe Kaymakamı Caner Yıldız, Muğla'ya atandı! İçişleri Bakanlığı’nın son kararnamesi ile Muğla’nın Menteşe ilçesine atanan Çarşamba İlçe Kaymakamı Caner Yıldız, veda ziyaretlerinde bulundu. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET