• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN 19 MAYIS GAZETECİLER CEMİYETİ DARBE GİRİŞİMİNİ KINADI

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti darbe girişimini kınadı. Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Erdoğan, 15 Temmuz askeri darbe girişimi ile ilgili önemli açıklama yaptı.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 17:02
Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti darbe girişimini kınadı

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Erdoğan, 15 Temmuz gecesi yapılan askeri darbe girişimini kınadıklarını açıkladı.

 

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Erdoğan, 15 Temmuz 2016 Cuma gecesi yapılan askeri darbe girişimi ile ilgili bir açıklama yaptı. Mahmut Erdoğan, darbe girişimi ile ilgili açıklamasında şunları dile getirdi.

 

"15 Temmuz Akşamı yapılmaya çalışılan gayrimeşru ve hainlik boyutundaki kalkışma amacına ulaşamayarak bertaraf edilmiştir. Milletimiz demokrasimize sahip çıkmanın eşsiz bir örneğini sergilemiştir. Halkımızın iradesi bugünümüz ve geleceğimiz için hayati öneme sahip bu zorlu süreçten her zaman olduğu gibi yine haklı ve galip çıkmıştır. Bu zor süreçte gerek yazılı, gerek internet medyası, gerek görsel basınımız demokrasiden yana güçlü bir tavır sergileyerek Darbecilere önemli bir ders vermiş. Tüm Ulusumuzun takdirini bir kez daha alan tüm meslektaşlarımızı tebrik eder, Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti olarak demokrasimizin, seçilmiş hükümetimizin yanında olduğumuzu belirtir, Milli iradenin kazanacağına olan inancımızın dün olduğu gibi bu gün ve yarında devam edeceğini belirtiriz. Demokrasi şehitlerimize de Allahtan Rahmet dilerim."

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da üniversite ve lise öğrencilerini bir araya getiren proje sona erdi

Samsun'da üniversite ve lise öğrencilerini bir araya getiren proje sona erdi Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi öncülüğünde yürütülen ve TÜBİTAK tarafından desteklenen “Gerçek Yaşam Uygulamaları ile Bilimin Renkli Dünyası” projesi düzenlenen törenle sona erdi.

Samsun'un Kavak ilçesinde mahalle toplantıları

Samsun'un Kavak ilçesinde mahalle toplantıları Kavak Belediyesi tarafından ilçe genelinde yapılan istişare ve değerlendirme toplantıları aralıksız devam ediyor.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin: Cumhuriyetimizi coşkuyla kutlayacağız

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin: Cumhuriyetimizi coşkuyla kutlayacağız Samsun Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra’da yapılacak olan Cumhuriyet Bayramı kutlama programı hakkında bilgi verdi.

Samsun'da öğrenciler şehidin doğum gününde baba evini ziyaret ettiler

Samsun'da öğrenciler şehidin doğum gününde baba evini ziyaret ettiler Samsun’da şehit Selman Özay’ın adını taşıyan okulun öğrencileri şehidin doğum gününde baba evini ziyaret ettiler.

KÖŞE YAZARLARI