• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN 19 MAYIS GAZETECİLER CEMİYETİ DARBE GİRİŞİMİNİ KINADI

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti darbe girişimini kınadı. Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Erdoğan, 15 Temmuz askeri darbe girişimi ile ilgili önemli açıklama yaptı.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 17:02
Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti darbe girişimini kınadı

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Erdoğan, 15 Temmuz gecesi yapılan askeri darbe girişimini kınadıklarını açıkladı.

 

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Erdoğan, 15 Temmuz 2016 Cuma gecesi yapılan askeri darbe girişimi ile ilgili bir açıklama yaptı. Mahmut Erdoğan, darbe girişimi ile ilgili açıklamasında şunları dile getirdi.

 

"15 Temmuz Akşamı yapılmaya çalışılan gayrimeşru ve hainlik boyutundaki kalkışma amacına ulaşamayarak bertaraf edilmiştir. Milletimiz demokrasimize sahip çıkmanın eşsiz bir örneğini sergilemiştir. Halkımızın iradesi bugünümüz ve geleceğimiz için hayati öneme sahip bu zorlu süreçten her zaman olduğu gibi yine haklı ve galip çıkmıştır. Bu zor süreçte gerek yazılı, gerek internet medyası, gerek görsel basınımız demokrasiden yana güçlü bir tavır sergileyerek Darbecilere önemli bir ders vermiş. Tüm Ulusumuzun takdirini bir kez daha alan tüm meslektaşlarımızı tebrik eder, Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti olarak demokrasimizin, seçilmiş hükümetimizin yanında olduğumuzu belirtir, Milli iradenin kazanacağına olan inancımızın dün olduğu gibi bu gün ve yarında devam edeceğini belirtiriz. Demokrasi şehitlerimize de Allahtan Rahmet dilerim."

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Öğrenciler karne hediyelerini Samsun Piazza AVM'de alacak

Öğrenciler karne hediyelerini Samsun Piazza AVM'de alacak Öğrenciler karne hediyelerini Samsun Piazza AVM'de alacak. Küçükten büyüğe herkesin buluşma noktası olan Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, sömestr tatiline miniklerin yüzünü güldürecek bir başlangıç yapıyor. Piazza, 20 Ocak Cuma günü karnesini alan tüm çocukları birbirinden eğlenceli etkinliklerde buluşmaya çağırıyor.

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nden yeni yaya üst geçitleri

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nden yeni yaya üst geçitleri Samsun Büyükşehir Belediyesi'nden yeni yaya üst geçitleri. Ankara Büyükşehir Belediyesi, kentin büyümesi doğrultusunda ortaya çıkan ihtiyaçlara paralel olarak, Başkent'e yeni yaya üst geçitleri kazandırıyor. Büyükşehir ekipleri, 2016'da başlayan 7 yaya üst geçidinin yapımına devam ederken, 6 yeni yaya üst geçidinin yapımını da programına aldı.

Erdoğan Tok: 20 Ocak Samsun'un hüzün günü

Erdoğan Tok: 20 Ocak Samsun'un hüzün günü İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Türk spor tarihine kara bir sayfa olarak geçen 20 Ocak’ın Samsun’un hüzün günü olduğunu söyledi.

Metro Turizm'den flaş açıklama: Muavin hamile kadını tekme tokat dövdü mü?

Metro Turizm'den flaş açıklama: Muavin hamile kadını tekme tokat dövdü mü? Metro Turizm'den flaş açıklama: Muavin hamile kadını tekme tokat dövdü mü? Metro Turizm'den yapılan açıklamada, “Metro Turizm Muavini Hamile Kadını Tekme Tokat Dövdü” haberlerinin gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET