• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN 19 MAYIS GAZETECİLER CEMİYETİ DARBE GİRİŞİMİNİ KINADI

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti darbe girişimini kınadı. Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Erdoğan, 15 Temmuz askeri darbe girişimi ile ilgili önemli açıklama yaptı.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 17:02
Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti darbe girişimini kınadı

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Erdoğan, 15 Temmuz gecesi yapılan askeri darbe girişimini kınadıklarını açıkladı.

 

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Erdoğan, 15 Temmuz 2016 Cuma gecesi yapılan askeri darbe girişimi ile ilgili bir açıklama yaptı. Mahmut Erdoğan, darbe girişimi ile ilgili açıklamasında şunları dile getirdi.

 

"15 Temmuz Akşamı yapılmaya çalışılan gayrimeşru ve hainlik boyutundaki kalkışma amacına ulaşamayarak bertaraf edilmiştir. Milletimiz demokrasimize sahip çıkmanın eşsiz bir örneğini sergilemiştir. Halkımızın iradesi bugünümüz ve geleceğimiz için hayati öneme sahip bu zorlu süreçten her zaman olduğu gibi yine haklı ve galip çıkmıştır. Bu zor süreçte gerek yazılı, gerek internet medyası, gerek görsel basınımız demokrasiden yana güçlü bir tavır sergileyerek Darbecilere önemli bir ders vermiş. Tüm Ulusumuzun takdirini bir kez daha alan tüm meslektaşlarımızı tebrik eder, Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti olarak demokrasimizin, seçilmiş hükümetimizin yanında olduğumuzu belirtir, Milli iradenin kazanacağına olan inancımızın dün olduğu gibi bu gün ve yarında devam edeceğini belirtiriz. Demokrasi şehitlerimize de Allahtan Rahmet dilerim."

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da OMÜSEM seminerlere devam ediyor

Samsun'da OMÜSEM seminerlere devam ediyor Samsun'da OMÜSEM seminerlere devam ediyor. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (OMÜSEM) “Günlük Hayatta Stres ve Stres Yönetimi” semineri ve “Satış Teknikleri” eğitim programlarını kamu kurum çalışanları, özel sektör çalışanları ve üniversite öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirdi. 

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı. Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi Hayır Çarşısı bin 500 aileye yılda 3 kere kıyafet yardımı yapıyor.

Samsun'un Canik ilçesinde ödüllü ses yarışması düzenledi

Samsun'un Canik ilçesinde ödüllü ses yarışması düzenledi Samsun'un Canik ilçesinde ödüllü ses yarışması düzenledi. Canik Belediyesi tarafından kültür-sanat faaliyetleri kapsamında bu yıl 2.'si düzenlenen "Sahne Senin" Ödüllü Ses Yarışması, bu yıl da dolu dolu gerçekleşti. Birbirinden güzel sesler, dinleyenlere muhteşem bir akşam yaşatırken, jüri üyeleri seçim yapmakta oldukça zorlandı.

Samsun İlkadım’da Her Anne Bir Okuldur eğitim programı başladı

Samsun İlkadım’da Her Anne Bir Okuldur eğitim programı başladı Samsun İlkadım’da Her Anne Bir Okuldur eğitim programı başladı. İlkadım Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Her Anne Bir Okuldur” projesi ilk eğitimine başladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET