• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN 19 MAYIS GAZETECİLER CEMİYETİ DARBE GİRİŞİMİNİ KINADI

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti darbe girişimini kınadı. Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Erdoğan, 15 Temmuz askeri darbe girişimi ile ilgili önemli açıklama yaptı.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 17:02
Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti darbe girişimini kınadı

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Erdoğan, 15 Temmuz gecesi yapılan askeri darbe girişimini kınadıklarını açıkladı.

 

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Erdoğan, 15 Temmuz 2016 Cuma gecesi yapılan askeri darbe girişimi ile ilgili bir açıklama yaptı. Mahmut Erdoğan, darbe girişimi ile ilgili açıklamasında şunları dile getirdi.

 

"15 Temmuz Akşamı yapılmaya çalışılan gayrimeşru ve hainlik boyutundaki kalkışma amacına ulaşamayarak bertaraf edilmiştir. Milletimiz demokrasimize sahip çıkmanın eşsiz bir örneğini sergilemiştir. Halkımızın iradesi bugünümüz ve geleceğimiz için hayati öneme sahip bu zorlu süreçten her zaman olduğu gibi yine haklı ve galip çıkmıştır. Bu zor süreçte gerek yazılı, gerek internet medyası, gerek görsel basınımız demokrasiden yana güçlü bir tavır sergileyerek Darbecilere önemli bir ders vermiş. Tüm Ulusumuzun takdirini bir kez daha alan tüm meslektaşlarımızı tebrik eder, Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti olarak demokrasimizin, seçilmiş hükümetimizin yanında olduğumuzu belirtir, Milli iradenin kazanacağına olan inancımızın dün olduğu gibi bu gün ve yarında devam edeceğini belirtiriz. Demokrasi şehitlerimize de Allahtan Rahmet dilerim."

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

YGS sınavına geç kaldığı için sınava giremeyenlere umut ışığı doğdu

YGS sınavına geç kaldığı için sınava giremeyenlere umut ışığı doğdu YGS sınavına geç kaldığı için sınava giremeyenlere umut ışığı doğdu. Yükseköğretime Geçiş Sınavına (YGS) geç kaldığı için sınava alınmayan adaylar için yeni bir sınav yapılacak mı. YGS sınavına geç kaldığı için sınava alınmayanlarla ilgili önemli açıklama geldi..

Mimar ve mühendisler Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti

Mimar ve mühendisler Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti Mimar ve mühendisler Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti. Mimar ve Mühendisler Grubu Samsun Şube Başkanı Selman Yesevi Cevahir ve beraberinde yönetim kurulu üyeleri, Samsun Valisi İbrahim Şahin’i makamında ziyaret etti.   

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı: Ağaç yaşken eğilir

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı: Ağaç yaşken eğilir Atakum Belediyesi ile Şehit Yüzbaşı Tunç Fidaner İlkokulunun birlikte gerçekleştirdiği fidan dikiminde, minik öğrenciler fidanları toprakla buluşturdu. Fidan dikiminde zorlanan öğrencilerin yardımına Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı koştu.

ASKON’dan Anayasa değişikliği için EVET toplantısı

ASKON’dan Anayasa değişikliği için EVET toplantısı ASKON’dan Anayasa değişikliği için EVET toplantısı. Kısa adı ASKON olan Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Samsun Şubesi’nin kahvaltısında konuşan Samsun Milletvekili Ahmet Demircan “Kısa ömürlü hükümetler yüzünden Türkiye’nin hem zamanı hem de parası heba oldu” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET