• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN 19 MAYIS KAYMAKAMI ABDULLAH ŞEN'İN 15 TEMMUZ'DA YAPTIĞI KONUŞMA

Samsun Ondokuz Mayıs ilçe Kaymakamı Abdullah Şen'in 15 Temmuz darbe girişimi gecesi yaptığı konuşma ortaya çıktı.

22 Kasım 2016 Salı 09:56
Samsun 19 Mayıs Kaymakamı Abdullah Şen'in 15 Temmuz'da yaptığı konuşma

Samsun'un Ondokuz Mayıs ilçe Kaymakamı Abdullah Şen'in 15 Temmuz gecesi yaptığı konuşma sosyal medyada hızla yayılıyor.

 

19 Mayıs İlçe Kaymakamı Abdullah Şen'in 15 Temmuz gecesi Kaymakamlık binası önünde toplanan vatandaşlara yaptığı konuşma adeta tarihe not düşecek cinsten.

 

RUHUNU ŞEYTANA SATANLAR...

Ondokuz Mayıs Kaymakamı Abdullah Şen'in sosyal medyada yer alan videosunda, 15 Temmuz darbe gecesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sokaklara ve meydanlara çıkılması talimatının ardından İlçe Kaymakamlığı binası önünde toplanan vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada, Türkiye'nin esir alınacak bir ülke olmadığına vurgu yaparak, "Ruhunu şeytana satanlar, ruhunu Allah'a satanlara galip gelmemiştir" şeklinde ki sözleri ise büyük alkış alıyor.

 

Kaymakam Abdullah Şen, 15 Temmuz gecesi cep telefonu ile çekilen videoda " Menderes'i şehit ettiklerinde bir şey yapamadık, dedelerimiz bir şey yapamadı, ninelerimiz bir şey yapamadı ama evlatları buradadır. Biz o insanlara olan borcumuzu bugün yerine getirmek mecburiyetindeyiz." şeklinde ki sözleri de dikkat çekiyor.

 

19 Mayıs ilçesinde 15 Temmuz darbe gecesi vatandaşlara seslenen Kaymakam Şen'in büyük ilgi gören videoda yer alan konuşmasında şunları dile getiriyor.

 

 

 

"Türkiye 3 tane çapulcunun eline darbeyle esir alınacak bir ülke değildir. 80 milyonluk dünya liderliğine oynayan bir ülkeden bahsediyoruz. Ruhunu şeytana satanlar, ruhunu Allah'a satanlara galip gelmemiştir, gelemeyecektir. Pensilvanya'dan bu ülkenin evlatlarını bu ülkenin MİT'ine bu ülkenin Emniyet Genel Müdürlüğüne kurşun atacak şekilde hayinlere ön ayak olanları lanetliyoruz. 19 Mayıs'tan yükselen bu ses, yüreklerden yükselen bu haykırış mezarlarına kadar onları takip edecektir inşallah. Samsun ayakta, Bursa ayakta, İstanbul ayakta, Ankara ayakta Türkiye ayakta. Menderes'i şehit ettiklerinde bir şey yapamadık, dedelerimiz bir şey yapamadı, ninelerimiz bir şey yapamadı ama evlatları buradadır. Biz o insanlara olan borcumuzu bugün yerine getirmek mecburiyetindeyiz. Bütün darbelere karşı dik durduk, dik duracağız. Bu son çırpınışlarıdır. Bütün kozları oynadılar ve başarısız oldular. Türk milleti büyük bir millettir. Türk milleti esir alınamaz. Bir kaç saat içerisinde müjdeli haberler alacaksınız. Gözaltılar başladı, tutuklamalar başladı. Vatan evlatları burada. Bir avuç çapulcu bunu yapıyor. Neden deşifre oldular. Son kozlarını oynuyorlar harakiri yapıyorlar. Ümitvar olunuz biz de bu dik duruşa sabaha kadar uyumayarak destek vereceğiz. Dik duruşa devam. "

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da OMÜ ile Milli Eğitim Müdürlüğü öğrencileri birlikte eğitecek

Samsun'da OMÜ ile Milli Eğitim Müdürlüğü öğrencileri birlikte eğitecek Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ), Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Samsun Valiliği arasında “Eğitimde İşbirliği Protokolü” imzalandı.

Samsun Ticaret Borsası LÖSAM'ın çağrısına sessiz kalmadı

Samsun Ticaret Borsası LÖSAM'ın çağrısına sessiz kalmadı Samsun Ticaret Borsası LÖSAM'ın çağrısına sessiz kalmadı. Samsun Ticaret Borsası’nın üyeleri, Lösemili ve Kan Hastalıklı Çocuklar Derneği’nin (LÖSAM) çağrısına sessiz kalmadı. Borsa üyeleri LÖSAM’a kucak açıp, ihtiyaçlarının karşılanması için yardımda bulundu. LÖSAM Başkanı Prof.Dr.Davut Albayrak, yardımsever işadamlarına birer teşekkür belgesi verdi.

Samsun'da bu sefer engelliler dolandırıcılık uyarısında bulundu

Samsun'da bu sefer engelliler dolandırıcılık uyarısında bulundu Samsun'da bu sefer engelliler dolandırıcılık uyarısında bulundu. Türkiye Sakatlar Derneği(TSD) Samsun Şube Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu, telefonla arayıp “engelliler yararına tiyatro düzenlediklerini” söyleyerek bilet satmak isteyenlere vatandaşların itibar etmemesi gerektiğini söyledi.

Samsun Bafra'da öğrencilere terör uyarısı

Samsun Bafra'da öğrencilere terör uyarısı Samsun Bafra'da öğrencilere terör uyarısı. Samsun’un Bafra ilçesinde, İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından öğrenciler terör konusunda bilgilendirildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET