• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN 19 MAYIS KAYMAKAMI ABDULLAH ŞEN'İN 15 TEMMUZ'DA YAPTIĞI KONUŞMA

Samsun Ondokuz Mayıs ilçe Kaymakamı Abdullah Şen'in 15 Temmuz darbe girişimi gecesi yaptığı konuşma ortaya çıktı.

22 Kasım 2016 Salı 09:56
Samsun 19 Mayıs Kaymakamı Abdullah Şen'in 15 Temmuz'da yaptığı konuşma

Samsun'un Ondokuz Mayıs ilçe Kaymakamı Abdullah Şen'in 15 Temmuz gecesi yaptığı konuşma sosyal medyada hızla yayılıyor.

 

19 Mayıs İlçe Kaymakamı Abdullah Şen'in 15 Temmuz gecesi Kaymakamlık binası önünde toplanan vatandaşlara yaptığı konuşma adeta tarihe not düşecek cinsten.

 

RUHUNU ŞEYTANA SATANLAR...

Ondokuz Mayıs Kaymakamı Abdullah Şen'in sosyal medyada yer alan videosunda, 15 Temmuz darbe gecesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sokaklara ve meydanlara çıkılması talimatının ardından İlçe Kaymakamlığı binası önünde toplanan vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada, Türkiye'nin esir alınacak bir ülke olmadığına vurgu yaparak, "Ruhunu şeytana satanlar, ruhunu Allah'a satanlara galip gelmemiştir" şeklinde ki sözleri ise büyük alkış alıyor.

 

Kaymakam Abdullah Şen, 15 Temmuz gecesi cep telefonu ile çekilen videoda " Menderes'i şehit ettiklerinde bir şey yapamadık, dedelerimiz bir şey yapamadı, ninelerimiz bir şey yapamadı ama evlatları buradadır. Biz o insanlara olan borcumuzu bugün yerine getirmek mecburiyetindeyiz." şeklinde ki sözleri de dikkat çekiyor.

 

19 Mayıs ilçesinde 15 Temmuz darbe gecesi vatandaşlara seslenen Kaymakam Şen'in büyük ilgi gören videoda yer alan konuşmasında şunları dile getiriyor.

 

 

 

"Türkiye 3 tane çapulcunun eline darbeyle esir alınacak bir ülke değildir. 80 milyonluk dünya liderliğine oynayan bir ülkeden bahsediyoruz. Ruhunu şeytana satanlar, ruhunu Allah'a satanlara galip gelmemiştir, gelemeyecektir. Pensilvanya'dan bu ülkenin evlatlarını bu ülkenin MİT'ine bu ülkenin Emniyet Genel Müdürlüğüne kurşun atacak şekilde hayinlere ön ayak olanları lanetliyoruz. 19 Mayıs'tan yükselen bu ses, yüreklerden yükselen bu haykırış mezarlarına kadar onları takip edecektir inşallah. Samsun ayakta, Bursa ayakta, İstanbul ayakta, Ankara ayakta Türkiye ayakta. Menderes'i şehit ettiklerinde bir şey yapamadık, dedelerimiz bir şey yapamadı, ninelerimiz bir şey yapamadı ama evlatları buradadır. Biz o insanlara olan borcumuzu bugün yerine getirmek mecburiyetindeyiz. Bütün darbelere karşı dik durduk, dik duracağız. Bu son çırpınışlarıdır. Bütün kozları oynadılar ve başarısız oldular. Türk milleti büyük bir millettir. Türk milleti esir alınamaz. Bir kaç saat içerisinde müjdeli haberler alacaksınız. Gözaltılar başladı, tutuklamalar başladı. Vatan evlatları burada. Bir avuç çapulcu bunu yapıyor. Neden deşifre oldular. Son kozlarını oynuyorlar harakiri yapıyorlar. Ümitvar olunuz biz de bu dik duruşa sabaha kadar uyumayarak destek vereceğiz. Dik duruşa devam. "

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

YGS sınavına geç kaldığı için sınava giremeyenlere umut ışığı doğdu

YGS sınavına geç kaldığı için sınava giremeyenlere umut ışığı doğdu YGS sınavına geç kaldığı için sınava giremeyenlere umut ışığı doğdu. Yükseköğretime Geçiş Sınavına (YGS) geç kaldığı için sınava alınmayan adaylar için yeni bir sınav yapılacak mı. YGS sınavına geç kaldığı için sınava alınmayanlarla ilgili önemli açıklama geldi..

Mimar ve mühendisler Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti

Mimar ve mühendisler Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti Mimar ve mühendisler Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti. Mimar ve Mühendisler Grubu Samsun Şube Başkanı Selman Yesevi Cevahir ve beraberinde yönetim kurulu üyeleri, Samsun Valisi İbrahim Şahin’i makamında ziyaret etti.   

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı: Ağaç yaşken eğilir

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı: Ağaç yaşken eğilir Atakum Belediyesi ile Şehit Yüzbaşı Tunç Fidaner İlkokulunun birlikte gerçekleştirdiği fidan dikiminde, minik öğrenciler fidanları toprakla buluşturdu. Fidan dikiminde zorlanan öğrencilerin yardımına Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı koştu.

ASKON’dan Anayasa değişikliği için EVET toplantısı

ASKON’dan Anayasa değişikliği için EVET toplantısı ASKON’dan Anayasa değişikliği için EVET toplantısı. Kısa adı ASKON olan Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Samsun Şubesi’nin kahvaltısında konuşan Samsun Milletvekili Ahmet Demircan “Kısa ömürlü hükümetler yüzünden Türkiye’nin hem zamanı hem de parası heba oldu” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET