• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN 19 MAYIS KAYMAKAMI ABDULLAH ŞEN'İN 15 TEMMUZ'DA YAPTIĞI KONUŞMA

Samsun Ondokuz Mayıs ilçe Kaymakamı Abdullah Şen'in 15 Temmuz darbe girişimi gecesi yaptığı konuşma ortaya çıktı.

22 Kasım 2016 Salı 09:56
Samsun 19 Mayıs Kaymakamı Abdullah Şen'in 15 Temmuz'da yaptığı konuşma

Samsun'un Ondokuz Mayıs ilçe Kaymakamı Abdullah Şen'in 15 Temmuz gecesi yaptığı konuşma sosyal medyada hızla yayılıyor.

 

19 Mayıs İlçe Kaymakamı Abdullah Şen'in 15 Temmuz gecesi Kaymakamlık binası önünde toplanan vatandaşlara yaptığı konuşma adeta tarihe not düşecek cinsten.

 

RUHUNU ŞEYTANA SATANLAR...

Ondokuz Mayıs Kaymakamı Abdullah Şen'in sosyal medyada yer alan videosunda, 15 Temmuz darbe gecesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sokaklara ve meydanlara çıkılması talimatının ardından İlçe Kaymakamlığı binası önünde toplanan vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada, Türkiye'nin esir alınacak bir ülke olmadığına vurgu yaparak, "Ruhunu şeytana satanlar, ruhunu Allah'a satanlara galip gelmemiştir" şeklinde ki sözleri ise büyük alkış alıyor.

 

Kaymakam Abdullah Şen, 15 Temmuz gecesi cep telefonu ile çekilen videoda " Menderes'i şehit ettiklerinde bir şey yapamadık, dedelerimiz bir şey yapamadı, ninelerimiz bir şey yapamadı ama evlatları buradadır. Biz o insanlara olan borcumuzu bugün yerine getirmek mecburiyetindeyiz." şeklinde ki sözleri de dikkat çekiyor.

 

19 Mayıs ilçesinde 15 Temmuz darbe gecesi vatandaşlara seslenen Kaymakam Şen'in büyük ilgi gören videoda yer alan konuşmasında şunları dile getiriyor.

 

 

 

"Türkiye 3 tane çapulcunun eline darbeyle esir alınacak bir ülke değildir. 80 milyonluk dünya liderliğine oynayan bir ülkeden bahsediyoruz. Ruhunu şeytana satanlar, ruhunu Allah'a satanlara galip gelmemiştir, gelemeyecektir. Pensilvanya'dan bu ülkenin evlatlarını bu ülkenin MİT'ine bu ülkenin Emniyet Genel Müdürlüğüne kurşun atacak şekilde hayinlere ön ayak olanları lanetliyoruz. 19 Mayıs'tan yükselen bu ses, yüreklerden yükselen bu haykırış mezarlarına kadar onları takip edecektir inşallah. Samsun ayakta, Bursa ayakta, İstanbul ayakta, Ankara ayakta Türkiye ayakta. Menderes'i şehit ettiklerinde bir şey yapamadık, dedelerimiz bir şey yapamadı, ninelerimiz bir şey yapamadı ama evlatları buradadır. Biz o insanlara olan borcumuzu bugün yerine getirmek mecburiyetindeyiz. Bütün darbelere karşı dik durduk, dik duracağız. Bu son çırpınışlarıdır. Bütün kozları oynadılar ve başarısız oldular. Türk milleti büyük bir millettir. Türk milleti esir alınamaz. Bir kaç saat içerisinde müjdeli haberler alacaksınız. Gözaltılar başladı, tutuklamalar başladı. Vatan evlatları burada. Bir avuç çapulcu bunu yapıyor. Neden deşifre oldular. Son kozlarını oynuyorlar harakiri yapıyorlar. Ümitvar olunuz biz de bu dik duruşa sabaha kadar uyumayarak destek vereceğiz. Dik duruşa devam. "

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da İlkadım Belediyesi Engelliler Günü'nde engelleri kaldırıyor

Samsun'da İlkadım Belediyesi Engelliler Günü'nde engelleri kaldırıyor Samsun'da İlkadım Belediyesi Engelliler Günü'nde engelleri kaldırıyor! 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde İlkadım Belediyesi tarafından Samsun'da ilk olan Engelli Araç Şarj İstasyonu açılışı düzenlenirken, 1 engelli vatandaşa akülü araç hediye edildi.

Samsun'da Kosova Kamu Yönetimi Bakanı Mahir Yağcılar OMÜ Rektörü Sait Bilgiç’i ziyaret etti

Samsun'da Kosova Kamu Yönetimi Bakanı Mahir Yağcılar OMÜ Rektörü Sait Bilgiç’i ziyaret etti Samsun'da Kosova Kamu Yönetimi Bakanı Mahir Yağcılar OMÜ Rektörü Sait Bilgiç’i ziyaret etti! Samsun’a gelen Kosova Kamu Yönetimi Bakanı Mahir Yağcılar, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç’i ziyaret etti.

Samsun'un Bafra'da Dünya Engelliler Günü etkinliği düzenlendi

Samsun'un Bafra'da Dünya Engelliler Günü etkinliği düzenlendi Samsun'un Bafra'da Dünya Engelliler Günü etkinliği düzenlendi! Samsun'un Bafra ilçesinde “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” dolayısıyla bir etkinlik düzenlendi.

Samsun'un Çarşamba ilçesinde Engelliler Günü kutlaması yapıldı

Samsun'un Çarşamba ilçesinde Engelliler Günü kutlaması yapıldı Samsun'un Çarşamba ilçesinde Engelliler Günü kutlaması yapıldı! Samsun’un Çarşamba ilçesinde “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” dolayısıyla kutlama programı düzenlendi. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET