• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN 19 MAYIS KAYMAKAMI ABDULLAH ŞEN'İN 15 TEMMUZ'DA YAPTIĞI KONUŞMA

Samsun Ondokuz Mayıs ilçe Kaymakamı Abdullah Şen'in 15 Temmuz darbe girişimi gecesi yaptığı konuşma ortaya çıktı.

22 Kasım 2016 Salı 09:56
Samsun 19 Mayıs Kaymakamı Abdullah Şen'in 15 Temmuz'da yaptığı konuşma

Samsun'un Ondokuz Mayıs ilçe Kaymakamı Abdullah Şen'in 15 Temmuz gecesi yaptığı konuşma sosyal medyada hızla yayılıyor.

 

19 Mayıs İlçe Kaymakamı Abdullah Şen'in 15 Temmuz gecesi Kaymakamlık binası önünde toplanan vatandaşlara yaptığı konuşma adeta tarihe not düşecek cinsten.

 

RUHUNU ŞEYTANA SATANLAR...

Ondokuz Mayıs Kaymakamı Abdullah Şen'in sosyal medyada yer alan videosunda, 15 Temmuz darbe gecesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sokaklara ve meydanlara çıkılması talimatının ardından İlçe Kaymakamlığı binası önünde toplanan vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada, Türkiye'nin esir alınacak bir ülke olmadığına vurgu yaparak, "Ruhunu şeytana satanlar, ruhunu Allah'a satanlara galip gelmemiştir" şeklinde ki sözleri ise büyük alkış alıyor.

 

Kaymakam Abdullah Şen, 15 Temmuz gecesi cep telefonu ile çekilen videoda " Menderes'i şehit ettiklerinde bir şey yapamadık, dedelerimiz bir şey yapamadı, ninelerimiz bir şey yapamadı ama evlatları buradadır. Biz o insanlara olan borcumuzu bugün yerine getirmek mecburiyetindeyiz." şeklinde ki sözleri de dikkat çekiyor.

 

19 Mayıs ilçesinde 15 Temmuz darbe gecesi vatandaşlara seslenen Kaymakam Şen'in büyük ilgi gören videoda yer alan konuşmasında şunları dile getiriyor.

 

 

 

"Türkiye 3 tane çapulcunun eline darbeyle esir alınacak bir ülke değildir. 80 milyonluk dünya liderliğine oynayan bir ülkeden bahsediyoruz. Ruhunu şeytana satanlar, ruhunu Allah'a satanlara galip gelmemiştir, gelemeyecektir. Pensilvanya'dan bu ülkenin evlatlarını bu ülkenin MİT'ine bu ülkenin Emniyet Genel Müdürlüğüne kurşun atacak şekilde hayinlere ön ayak olanları lanetliyoruz. 19 Mayıs'tan yükselen bu ses, yüreklerden yükselen bu haykırış mezarlarına kadar onları takip edecektir inşallah. Samsun ayakta, Bursa ayakta, İstanbul ayakta, Ankara ayakta Türkiye ayakta. Menderes'i şehit ettiklerinde bir şey yapamadık, dedelerimiz bir şey yapamadı, ninelerimiz bir şey yapamadı ama evlatları buradadır. Biz o insanlara olan borcumuzu bugün yerine getirmek mecburiyetindeyiz. Bütün darbelere karşı dik durduk, dik duracağız. Bu son çırpınışlarıdır. Bütün kozları oynadılar ve başarısız oldular. Türk milleti büyük bir millettir. Türk milleti esir alınamaz. Bir kaç saat içerisinde müjdeli haberler alacaksınız. Gözaltılar başladı, tutuklamalar başladı. Vatan evlatları burada. Bir avuç çapulcu bunu yapıyor. Neden deşifre oldular. Son kozlarını oynuyorlar harakiri yapıyorlar. Ümitvar olunuz biz de bu dik duruşa sabaha kadar uyumayarak destek vereceğiz. Dik duruşa devam. "

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Metro Turizm'den flaş açıklama: Muavin hamile kadını tekme tokat dövdü mü?

Metro Turizm'den flaş açıklama: Muavin hamile kadını tekme tokat dövdü mü? Metro Turizm'den flaş açıklama: Muavin hamile kadını tekme tokat dövdü mü? Metro Turizm'den yapılan açıklamada, “Metro Turizm Muavini Hamile Kadını Tekme Tokat Dövdü” haberlerinin gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

Sadık Aydın Samsun PEDER’in yeni başkanı oldu

Sadık Aydın Samsun PEDER’in yeni başkanı oldu Sadık Aydın Samsun PEDER’in yeni başkanı oldu. Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardımlaşma Derneği (PEDER) Samsun Şubesi'nin yeni başkanı emekli polis memuru Sadık Aydın oldu.

İlkadım İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne Fevzi Çalışıcı getirildi

İlkadım İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne Fevzi Çalışıcı getirildi İlkadım İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne Fevzi Çalışıcı getirildi. İlkadım İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü görevine atanan Ziraat Mühendisi Fevzi Çalışıcı, hedefinin çıtayı daha yukarılara çıkarmak olduğunu söyledi. 

Osman Genç: Değerlerimizi bilen bir gençlik hedefliyoruz

Osman Genç: Değerlerimizi bilen bir gençlik hedefliyoruz Osman Genç: Değerlerimizi bilen bir gençlik hedefliyoruz. Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Hayatın her alanında çocuklarımıza milli ve manevi değerlerimizi öğretmenin, benimsetmenin çabası içindeyiz. Hedefimiz, değerlerini bilen bir gençlik" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET