• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN A HABER BÖLGE MÜDÜRÜ MAHMUT ERDOĞAN, SURİYE SINIRI SIFIR NOKTASINDAN BİLDİRİYOR

Samsun A Haber Bölge Müdürü Mahmut Erdoğan, Suriye sınırı sıfır noktasından bildiriyor! Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Erdoğan, A Haber'de ki görevi kapsamında Kilis'in Suriye sınırı sıfır noktasına giderek, son dakika bilgileri ve yeni gelişmeleri tam 15 gündür canlı olarak bildiriyor.

17 Eylül 2016 Cumartesi 12:03
Samsun A Haber Bölge Müdürü Mahmut Erdoğan, Suriye sınırı sıfır noktasından bildiriyor

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve A Haber Bölge Müdürü Mahmut Erdoğan, tam 15 gündür Kilis'in Suriye sınırı sıfır noktasında gelişmeleri Türkiye ile an be an paylaşıyor. Suriye tarafında yoğun çatışmların yaşadığı bölgede sıcak temaslar yaşanırken, A Haber Bölge Müdürü Mahmut Erdoğan'ın 2 gün sonra Samsun'a dönmesi planlanıyor.

 

 

 

Sosyal medya sitesinde Samsunlu gazeteci Mahmut Erdoğan'ın kızlarının babalarını televizyonda hasret gidermeleri, duygulu anlar yaşanmasına neden oldu.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı

Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı. Türk Ocakları Samsun Şubesi tarafından “Millet ve Milliyetçilik” başlıklı konferans düzenlendi. 

Mehmet Aydın ve DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu

Mehmet Aydın ve DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu Canik Belediyesi tarafından düzenlenen "Bi' Dolu Medya" konulu etkinlikte ünlü sunucu Mehmet Aydın ve ünlü DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu. Oldukça renkli geçen etkinlikte, radyo-gazetecilik bölümü öğrencileri hem uygulamalı öğrendi hem de eğlendi

Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi

Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi. Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Karadeniz Temsilciliği tarafından şehitler için 158. mevlit okutuldu.

MMO Samsun Şubesi'nden Yangın Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu

MMO Samsun Şubesi'nden Yangın Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu MMO Samsun Şubesi'nden Yangın Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu. Makina Mühendisleri Odası(MMO) Samsun Şubesi, Meslek İçi Eğitim Merkezi (MİEM) kapsamında üyelerine yönelik düzenlediği Mühendis Yetkilendirme Kurslarına “Yangın Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu” ile devam ediyor. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET