• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN A HABER BÖLGE MÜDÜRÜ MAHMUT ERDOĞAN, SURİYE SINIRI SIFIR NOKTASINDAN BİLDİRİYOR

Samsun A Haber Bölge Müdürü Mahmut Erdoğan, Suriye sınırı sıfır noktasından bildiriyor! Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Erdoğan, A Haber'de ki görevi kapsamında Kilis'in Suriye sınırı sıfır noktasına giderek, son dakika bilgileri ve yeni gelişmeleri tam 15 gündür canlı olarak bildiriyor.

17 Eylül 2016 Cumartesi 12:03
Samsun A Haber Bölge Müdürü Mahmut Erdoğan, Suriye sınırı sıfır noktasından bildiriyor

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve A Haber Bölge Müdürü Mahmut Erdoğan, tam 15 gündür Kilis'in Suriye sınırı sıfır noktasında gelişmeleri Türkiye ile an be an paylaşıyor. Suriye tarafında yoğun çatışmların yaşadığı bölgede sıcak temaslar yaşanırken, A Haber Bölge Müdürü Mahmut Erdoğan'ın 2 gün sonra Samsun'a dönmesi planlanıyor.

 

 

 

Sosyal medya sitesinde Samsunlu gazeteci Mahmut Erdoğan'ın kızlarının babalarını televizyonda hasret gidermeleri, duygulu anlar yaşanmasına neden oldu.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

OMÜ Veterinerlik Fakültesi'ne başlayan 90 öğrenciye beyaz önlük töreni yapıldı

OMÜ Veterinerlik Fakültesi'ne başlayan 90 öğrenciye beyaz önlük töreni yapıldı OMÜ Veterinerlik Fakültesi'ne başlayan 90 öğrenciye beyaz önlük töreni yapıldı. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) Veterinerlik Fakültesi’ne bu yıl başlayan 90 öğrenci için ’Beyaz Önlük Takdim Töreni’ düzenlendi.

Samsun'da Murat Köse ile Günay Yılmaz estetik merkezinde nişan yaptı

Samsun'da Murat Köse ile Günay Yılmaz estetik merkezinde nişan yaptı Samsun'da estetik merkezinde tanışarak birbirlerine aşık olan Murat Köse ile Günay Yılmaz, estetik tıp merkezinde nişan yaptı.

Samsun Ayvacık'ta Yozgat'tan gelen şehit aileleri ağırlandı

Samsun Ayvacık'ta Yozgat'tan gelen şehit aileleri ağırlandı Samsun'un Ayvacık ilçesinde hayata geçirilen “Bir Şehit Olur Bin Diriliriz” projesi kapsamında Yozgat’tan gelen şehit yakınları ve gaziler Ayvacık’ta ağırlandı.

Samsun'un Tekkeköy ilçesine örnek spor kompleksi

Samsun'un Tekkeköy ilçesine örnek spor kompleksi Tekkeköy Belediyesi, Kutlukent mevkisine çok amaçlı spor kompleksini kazandırmak için temel kazı çalışmalarına başladı.

KÖŞE YAZARLARI