• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN ARAÇ MUAYENE İSTASYONU FELAKETE DAVETİYE ÇIKARTIYOR

Samsun Araç Muayene İstasyonu felakete davetiye çıkartıyor! Samsun-Ankara karayolu üzerinde bulunan araç muayene istasyonundaki görüntü, araçlarını muayeneye götürenleri korkutuyor

24 Haziran 2016 Cuma 11:09
Samsun Araç Muayene İstasyonu felakete davetiye çıkartıyor

Özel bir firma olarak muayene istasyonları bünyesinde faaliyet gösteren Samsun merkez araç muayene istasyonu yol kenarında kayalıkların hakim olduğu bir alanda faaliyet veriyor. Özellikle müşteri kabul alanında bulunan prefabrik yapının kayalıkların çökme tehdidiyle karşı karşıya olması, araçlarını periyodik muayeneye götüren vatandaşları ürkütüyor.

 

ÇELİK HASIR İLE ÖNLEM

Özellikle müşteri kabul alanında çökme-akma riski olan bölüme firmanın çelik hasırla tedbir aldığı görülüyor.

 

UYARI LEVHASI DA ASILMIŞ AMA…

Tehlikenin olduğu bölüme asılan uyarı levhalarını gören vatandaşlar, “Bu alan tehlikeli olmasa bu levhaları buraya koymazlar, istasyon zaten kayalıkların dibinde, Allah korusun kayalık ürkse bu levhalar mı koruyacak bizleri, yetkililer önlem almalı” şeklinde ifadelerde bulundu.

 

YETERSİZ BULUNUYOR

Tonlarca ağırlığındaki kayalıkların dibinde faaliyet gösteren istasyon müşterileri, olası bir ürkme veya kaymada çelik hasır tellerin hiç bir etkisinin olmayacağını düşünüyorlar.

KİRAZLIK’TA DA BENZER DURUM OLMUŞTU

Buna benzer bir durumun da Kirazlık mevkiinde kazaya ve hasara sebebiyet verdiğini dile getiren müşteriler, “Yıllar önce Kirazlık’ta bir mobilya mağazasına kayalar yıkılmıştı. Orası daha şanslıydı ama Allah korusun burada öyle bir şey olsa felaketle sonuçlanır” şeklinde konuştular.

Kaynak: gazetegerçek

DİĞER HABERLER

Samsun Büyükşehir Belediyesi Karadeniz 3. Kitap Fuarı”nda

Samsun Büyükşehir Belediyesi Karadeniz 3. Kitap Fuarı”nda Samsun Büyükşehir Belediyesi Karadeniz 3. Kitap Fuarı”nda. Samsun Büyükşehir Belediyesi bugün açılışı yapılan TÜYAP “Karadeniz 3. Kitap Fuarı”nda açtığı standla yerini aldı.

Samsun TSO'da girişimciler sertifikalarını aldı

Samsun TSO'da girişimciler sertifikalarını aldı Samsun TSO'da girişimciler sertifikalarını aldı. Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından uygulanan “Kayıtlı İstihdam İçin Ortak Fayda Diyalog ve İşbirliği Projesi” çerçevesinde düzenlenen KOSGEB destekli “Girişimcilik” ve “Kişisel Gelişim” eğitimlerini başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifikaları verildi.

Osman Genç: Yeni Türkiye'nin hedefleri doğrultusunda ilerliyoruz

Osman Genç: Yeni Türkiye'nin hedefleri doğrultusunda ilerliyoruz Osman Genç: Yeni Türkiye'nin hedefleri doğrultusunda ilerliyoruz. Canik Belediye Başkanı Osman Genç, “Yeni Türkiye'nin hedefleri doğrultusunda şehrimizi ortak akılla, birlikte daha ileriye taşıyacağız" dedi.

Samsun'un İlkadım ilçesinde Anne Okulu Projesi'nin tanıtımı yapıldı

Samsun'un İlkadım ilçesinde Anne Okulu Projesi'nin tanıtımı yapıldı Samsun'un İlkadım ilçesinde Anne Okulu Projesi'nin tanıtımı yapıldı. "Beşik sallayan eller, dünyaya hükmeder" sözünün muhatabı annelerin geleceği şekillendirdiğini ifade eden Başkan Tok, " Çocuğun ilk öğretmeni ve eğiticisi olan annelerinin eğitimini önemsediklerini kaydetti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET