• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN ARAÇ MUAYENE İSTASYONU FELAKETE DAVETİYE ÇIKARTIYOR

Samsun Araç Muayene İstasyonu felakete davetiye çıkartıyor! Samsun-Ankara karayolu üzerinde bulunan araç muayene istasyonundaki görüntü, araçlarını muayeneye götürenleri korkutuyor

24 Haziran 2016 Cuma 11:09
Samsun Araç Muayene İstasyonu felakete davetiye çıkartıyor

Özel bir firma olarak muayene istasyonları bünyesinde faaliyet gösteren Samsun merkez araç muayene istasyonu yol kenarında kayalıkların hakim olduğu bir alanda faaliyet veriyor. Özellikle müşteri kabul alanında bulunan prefabrik yapının kayalıkların çökme tehdidiyle karşı karşıya olması, araçlarını periyodik muayeneye götüren vatandaşları ürkütüyor.

 

ÇELİK HASIR İLE ÖNLEM

Özellikle müşteri kabul alanında çökme-akma riski olan bölüme firmanın çelik hasırla tedbir aldığı görülüyor.

 

UYARI LEVHASI DA ASILMIŞ AMA…

Tehlikenin olduğu bölüme asılan uyarı levhalarını gören vatandaşlar, “Bu alan tehlikeli olmasa bu levhaları buraya koymazlar, istasyon zaten kayalıkların dibinde, Allah korusun kayalık ürkse bu levhalar mı koruyacak bizleri, yetkililer önlem almalı” şeklinde ifadelerde bulundu.

 

YETERSİZ BULUNUYOR

Tonlarca ağırlığındaki kayalıkların dibinde faaliyet gösteren istasyon müşterileri, olası bir ürkme veya kaymada çelik hasır tellerin hiç bir etkisinin olmayacağını düşünüyorlar.

KİRAZLIK’TA DA BENZER DURUM OLMUŞTU

Buna benzer bir durumun da Kirazlık mevkiinde kazaya ve hasara sebebiyet verdiğini dile getiren müşteriler, “Yıllar önce Kirazlık’ta bir mobilya mağazasına kayalar yıkılmıştı. Orası daha şanslıydı ama Allah korusun burada öyle bir şey olsa felaketle sonuçlanır” şeklinde konuştular.

Kaynak: gazetegerçek

DİĞER HABERLER

Samsun'da İlkadım Belediyesi Engelliler Günü'nde engelleri kaldırıyor

Samsun'da İlkadım Belediyesi Engelliler Günü'nde engelleri kaldırıyor Samsun'da İlkadım Belediyesi Engelliler Günü'nde engelleri kaldırıyor! 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde İlkadım Belediyesi tarafından Samsun'da ilk olan Engelli Araç Şarj İstasyonu açılışı düzenlenirken, 1 engelli vatandaşa akülü araç hediye edildi.

Samsun'da Kosova Kamu Yönetimi Bakanı Mahir Yağcılar OMÜ Rektörü Sait Bilgiç’i ziyaret etti

Samsun'da Kosova Kamu Yönetimi Bakanı Mahir Yağcılar OMÜ Rektörü Sait Bilgiç’i ziyaret etti Samsun'da Kosova Kamu Yönetimi Bakanı Mahir Yağcılar OMÜ Rektörü Sait Bilgiç’i ziyaret etti! Samsun’a gelen Kosova Kamu Yönetimi Bakanı Mahir Yağcılar, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç’i ziyaret etti.

Samsun'un Bafra'da Dünya Engelliler Günü etkinliği düzenlendi

Samsun'un Bafra'da Dünya Engelliler Günü etkinliği düzenlendi Samsun'un Bafra'da Dünya Engelliler Günü etkinliği düzenlendi! Samsun'un Bafra ilçesinde “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” dolayısıyla bir etkinlik düzenlendi.

Samsun'un Çarşamba ilçesinde Engelliler Günü kutlaması yapıldı

Samsun'un Çarşamba ilçesinde Engelliler Günü kutlaması yapıldı Samsun'un Çarşamba ilçesinde Engelliler Günü kutlaması yapıldı! Samsun’un Çarşamba ilçesinde “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” dolayısıyla kutlama programı düzenlendi. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET