• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN ARAÇ MUAYENE İSTASYONU FELAKETE DAVETİYE ÇIKARTIYOR

Samsun Araç Muayene İstasyonu felakete davetiye çıkartıyor! Samsun-Ankara karayolu üzerinde bulunan araç muayene istasyonundaki görüntü, araçlarını muayeneye götürenleri korkutuyor

24 Haziran 2016 Cuma 11:09
Samsun Araç Muayene İstasyonu felakete davetiye çıkartıyor

Özel bir firma olarak muayene istasyonları bünyesinde faaliyet gösteren Samsun merkez araç muayene istasyonu yol kenarında kayalıkların hakim olduğu bir alanda faaliyet veriyor. Özellikle müşteri kabul alanında bulunan prefabrik yapının kayalıkların çökme tehdidiyle karşı karşıya olması, araçlarını periyodik muayeneye götüren vatandaşları ürkütüyor.

 

ÇELİK HASIR İLE ÖNLEM

Özellikle müşteri kabul alanında çökme-akma riski olan bölüme firmanın çelik hasırla tedbir aldığı görülüyor.

 

UYARI LEVHASI DA ASILMIŞ AMA…

Tehlikenin olduğu bölüme asılan uyarı levhalarını gören vatandaşlar, “Bu alan tehlikeli olmasa bu levhaları buraya koymazlar, istasyon zaten kayalıkların dibinde, Allah korusun kayalık ürkse bu levhalar mı koruyacak bizleri, yetkililer önlem almalı” şeklinde ifadelerde bulundu.

 

YETERSİZ BULUNUYOR

Tonlarca ağırlığındaki kayalıkların dibinde faaliyet gösteren istasyon müşterileri, olası bir ürkme veya kaymada çelik hasır tellerin hiç bir etkisinin olmayacağını düşünüyorlar.

KİRAZLIK’TA DA BENZER DURUM OLMUŞTU

Buna benzer bir durumun da Kirazlık mevkiinde kazaya ve hasara sebebiyet verdiğini dile getiren müşteriler, “Yıllar önce Kirazlık’ta bir mobilya mağazasına kayalar yıkılmıştı. Orası daha şanslıydı ama Allah korusun burada öyle bir şey olsa felaketle sonuçlanır” şeklinde konuştular.

Kaynak: gazetegerçek

DİĞER HABERLER

Şuan saat kaç: Saatler ileri mi alındı: Cep telefonları neden saat değişikliği yaptı

Şuan saat kaç: Saatler ileri mi alındı: Cep telefonları neden saat değişikliği yaptı Şuan saat kaç: Saatler ileri mi alındı: Cep telefonları neden saat değişikliği yaptı. Türkiye'de saat kaç sorusu bugün gündem oldu. Avrupa gece yarısından itibaren yaz saati uygulamasına geçti. Android telefonlar ise saatleri otomatik olarak ileri aldı. Peki şuan saat kaç, Türkiye'de şuan saat kaç..

Suat Kılıç Samsun'un Bafra ilçesinde şehitleri andı

Suat Kılıç Samsun'un Bafra ilçesinde şehitleri andı Eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Samsun'un Bafra ilçesinde şehitler için düzenlenen mevlüt programına katıldı.

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Muhsin Yazıcıoğlu'nu andı

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Muhsin Yazıcıoğlu'nu andı Canik Belediyesi, 8 yıl önce helikopter kazasında yaşamını yitiren Büyük Birlik Partisi'nin Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun ismini Yavuzselim'de yapılan Kültür Merkezi'ne verdi. Başkan Osman Genç, "Rahmetli Yazıcıoğlu'nun, Türk siyasetine kazandırdıkları asla unutulmayacaktır" dedi.

Salıpazarı'ndan tarihin yeniden yazıldığı yer Çanakkale'ye yolculuk

Salıpazarı'ndan tarihin yeniden yazıldığı yer Çanakkale'ye yolculuk Salıpazarı'ndan tarihin yeniden yazıldığı yer Çanakkale'ye yolculuk. Salıpazarı Belediyesi ve Salıpazarı Tanıtım Turizm Derneğinin, bu vatanın nasıl kazanıldığının daha iyi anlaşılması için her yıl geleneksek olarak gerçekleştirdiği Çanakkale gezileri sürüyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET