• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN ARAÇ MUAYENE İSTASYONU FELAKETE DAVETİYE ÇIKARTIYOR

Samsun Araç Muayene İstasyonu felakete davetiye çıkartıyor! Samsun-Ankara karayolu üzerinde bulunan araç muayene istasyonundaki görüntü, araçlarını muayeneye götürenleri korkutuyor

24 Haziran 2016 Cuma 11:09
Samsun Araç Muayene İstasyonu felakete davetiye çıkartıyor

Özel bir firma olarak muayene istasyonları bünyesinde faaliyet gösteren Samsun merkez araç muayene istasyonu yol kenarında kayalıkların hakim olduğu bir alanda faaliyet veriyor. Özellikle müşteri kabul alanında bulunan prefabrik yapının kayalıkların çökme tehdidiyle karşı karşıya olması, araçlarını periyodik muayeneye götüren vatandaşları ürkütüyor.

 

ÇELİK HASIR İLE ÖNLEM

Özellikle müşteri kabul alanında çökme-akma riski olan bölüme firmanın çelik hasırla tedbir aldığı görülüyor.

 

UYARI LEVHASI DA ASILMIŞ AMA…

Tehlikenin olduğu bölüme asılan uyarı levhalarını gören vatandaşlar, “Bu alan tehlikeli olmasa bu levhaları buraya koymazlar, istasyon zaten kayalıkların dibinde, Allah korusun kayalık ürkse bu levhalar mı koruyacak bizleri, yetkililer önlem almalı” şeklinde ifadelerde bulundu.

 

YETERSİZ BULUNUYOR

Tonlarca ağırlığındaki kayalıkların dibinde faaliyet gösteren istasyon müşterileri, olası bir ürkme veya kaymada çelik hasır tellerin hiç bir etkisinin olmayacağını düşünüyorlar.

KİRAZLIK’TA DA BENZER DURUM OLMUŞTU

Buna benzer bir durumun da Kirazlık mevkiinde kazaya ve hasara sebebiyet verdiğini dile getiren müşteriler, “Yıllar önce Kirazlık’ta bir mobilya mağazasına kayalar yıkılmıştı. Orası daha şanslıydı ama Allah korusun burada öyle bir şey olsa felaketle sonuçlanır” şeklinde konuştular.

Kaynak: gazetegerçek

DİĞER HABERLER

Samsun Çarşamba’da Cumhuriyet Bayramı’nın 93. yılı nedeniyle tören düzenlendi

Samsun Çarşamba’da Cumhuriyet Bayramı’nın 93. yılı nedeniyle tören düzenlendi Samsun’un Çarşamba ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 93. yılı, düzenlenen törenle kutlandı.

Samsun'un Tekkeköy ilçesi bayraklara büründü

Samsun'un Tekkeköy ilçesi bayraklara büründü Samsun'un Tekkeköy ilçesi bayraklara büründü! Tekkeköy Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 93. yıl dönümü kutlamaları kapsamında ilçenin dört bir yanını Türk bayrakları ile süsledi.

Yusuf Ziya Yılmaz: Türk milleti ülkesini her zaman savunmuştur

Yusuf Ziya Yılmaz: Türk milleti ülkesini her zaman savunmuştur Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 93. yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Samsun OMÜ’lü öğrencilerle, etkili iletişim söyleşisi

Samsun OMÜ’lü öğrencilerle, etkili iletişim söyleşisi Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) Çarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksekokulu’nun ev sahipliğinde düzenlenen “Etkili İletişim, Beden Dili, Diksiyon ve Nefes Eğitimi” konulu söyleşinin konuğu sunucu, seslendirme sanatçısı, tiyatro yönetmeni Yrd. Doç. Dr. Buğra Genç oldu.

KÖŞE YAZARLARI