• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN ATAKUM SAHİLİNİ MOBİL MEYHANEYE ÇEVİRENLERE TEPKİ YAĞIYOR

Samsun'un Atakum ilçesi sahil bandına bira kutuları ve çöplerin atılması vatandaşların tepkisine neden oldu. Atakum ilçesi Sahil Yolunu mobil meyhaneye çeviren vatandaşlara tepki yağıyor

25 Nisan 2017 Salı 13:16
Samsun Atakum sahilini mobil meyhaneye çevirenlere tepki yağıyor

Samsun'un Atakum ilçesinde Sahil Yolu üzerinde bazı vatandaşların gece geç saatlerde araçları ile gelerek içki içmeleri ve sürekli taşkınlık yaratmaları tepkilere neden oldu.  

 


Samsun'un sahili ve denizi ile bütünleşen Atakum ilçesinde kendini bilmez bazı vatandaşların bira kutuları ve şişelerini sahile atmasına tepki gösteren Samsunspor eski Kulüp Başkanlarından ve SAMSİAD eski Başkanı Mazhar Başoğlu, "Sahil bandında insanlar burada çöplerini sahile atıp bırakıp gidiyor. Sahilde çöp kutusu olmasına rağmen çöplerini sokağa atıp gidiyorlar. Böyle bir rezillik olmaz" diyerek Atakum sahilinde çektiği videoyu sosyal medya sayfasından yayınladı.


Mazhar Başoğlu'nun sosyal medya sayfasında yayınladığı Atakum sahillerini çöpe çeviren vatandaşların bıraktıkları atıkları gösteren videoya ise çok sayıda yorum geldi. Atakum sahillerinin kendini bilmez şahıslar tarafından çöpe çevrilmesine tepki gösterenlerden birisi olan Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem Demirdağ'da , "Sahil Yolu mu yapıldı mobil meyhane mi açıldı milletin evinin önüne anlamadım. Sözde gece 22.00'den sonra içki satışı yasak olmasına rağmen poşete birayı dolduran ara sokaklardan bağıra çağıra küfürlü konuşarak sahile iniyor. Sabaha kadar korna, müzik, taşkınlık, kavga, silah atma, tehlikeli vasıta kullanma; ne ararsan var. Bir yeri yapmak kadar o yerin insan gibi kullanılıp kullanılmadığını denetlemek te önemli. Mahalle sakinleri sabaha kadar zulüm çektikten sonra sabah yapılan kontrol ve temizlik işin tamamının yapıldığı anlamına gelmez " diyerek tepkisini dile getirdi. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Göçmen Leylekler Konaklama Merkezi (Leylek TOKİ), ziyaretçi akınına uğruyor. 

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi. Samsun'da tanınan gazeteci Erdem Erol, ERMED Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri kapsamında Görele Belediyesi personeline Müşteri hemşehri memnuniyeti eğitimi verdi.

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi binası  yıkılarak ticaret ve alış veriş merkezi ile birlikte kültür merkezi, otopark ve spor salonlarının bulunduğu bir tesis haline dönüştürülecek. 

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde Simit Center'a giren otomobilin çarptığı özel harekat polisi Emre Bağcı, son yolculuğuna uğurlandı.

KÖŞE YAZARLARI