• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN BAFRA'DA FETÖ'DEN TUTUKLANAN İŞ ADAMI SERBEST KALDI

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklanan iş adamı serbest kaldı! Samsun'un Bafra ilçesinde FETÖ operasyonları kapsamında 22 Temmuz tarihinde tutuklanan iş adamı serbest kaldı.

25 Ağustos 2016 Perşembe 13:50
Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklanan iş adamı serbest kaldı

Bafra’da FETÖ soruşturması kapsamıda tutuklanan İş adamı serbest bırakıldı. Bafralı iş adamı (FETÖ) ve Paralel Devlet Yapılanması (PYD) soruşturması kapsamında Tutuklanmıştı Bafralı iş adamı M.K  22 Temmuz’da  tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Bafraiı iş adamının avukatı, bu karara itiraz etti. İtirazı değerlendiren üst mahkeme, 32 Gündür bafra cezaevinde yatmakda olan iş adamını gece serbest bıraktı

Kaynak: BRTHaber

DİĞER HABERLER

OMÜ Veterinerlik Fakültesi'ne başlayan 90 öğrenciye beyaz önlük töreni yapıldı

OMÜ Veterinerlik Fakültesi'ne başlayan 90 öğrenciye beyaz önlük töreni yapıldı OMÜ Veterinerlik Fakültesi'ne başlayan 90 öğrenciye beyaz önlük töreni yapıldı. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) Veterinerlik Fakültesi’ne bu yıl başlayan 90 öğrenci için ’Beyaz Önlük Takdim Töreni’ düzenlendi.

Samsun'da Murat Köse ile Günay Yılmaz estetik merkezinde nişan yaptı

Samsun'da Murat Köse ile Günay Yılmaz estetik merkezinde nişan yaptı Samsun'da estetik merkezinde tanışarak birbirlerine aşık olan Murat Köse ile Günay Yılmaz, estetik tıp merkezinde nişan yaptı.

Samsun Ayvacık'ta Yozgat'tan gelen şehit aileleri ağırlandı

Samsun Ayvacık'ta Yozgat'tan gelen şehit aileleri ağırlandı Samsun'un Ayvacık ilçesinde hayata geçirilen “Bir Şehit Olur Bin Diriliriz” projesi kapsamında Yozgat’tan gelen şehit yakınları ve gaziler Ayvacık’ta ağırlandı.

Samsun'un Tekkeköy ilçesine örnek spor kompleksi

Samsun'un Tekkeköy ilçesine örnek spor kompleksi Tekkeköy Belediyesi, Kutlukent mevkisine çok amaçlı spor kompleksini kazandırmak için temel kazı çalışmalarına başladı.

KÖŞE YAZARLARI