• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN BAFRA'DA FETÖ'DEN TUTUKLANAN İŞ ADAMI SERBEST KALDI

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklanan iş adamı serbest kaldı! Samsun'un Bafra ilçesinde FETÖ operasyonları kapsamında 22 Temmuz tarihinde tutuklanan iş adamı serbest kaldı.

25 Ağustos 2016 Perşembe 13:50
Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklanan iş adamı serbest kaldı

Bafra’da FETÖ soruşturması kapsamıda tutuklanan İş adamı serbest bırakıldı. Bafralı iş adamı (FETÖ) ve Paralel Devlet Yapılanması (PYD) soruşturması kapsamında Tutuklanmıştı Bafralı iş adamı M.K  22 Temmuz’da  tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Bafraiı iş adamının avukatı, bu karara itiraz etti. İtirazı değerlendiren üst mahkeme, 32 Gündür bafra cezaevinde yatmakda olan iş adamını gece serbest bıraktı

Kaynak: BRTHaber

DİĞER HABERLER

Samsun Vezirköprü'de Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı

Samsun Vezirköprü'de Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı Samsun Vezirköprü'de Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı. Vezirköprü Orman İşletme Müdürlüğü görevine atanan Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı.

Zihni Şahin Bafra'da muhtarlarla bir araya geldi

Zihni Şahin Bafra'da muhtarlarla bir araya geldi Zihni Şahin Bafra'da muhtarlarla bir araya geldi. Samsun'un Bafra ilçe Belediye Başkanı Zihni Şahin, düzenlediği toplantıda muhtarlarla bir araya geldi. 

Osman Genç: Daha çok çalışma zamanı

Osman Genç: Daha çok çalışma zamanı SAYSİAD yönetimini ağırlayan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Şimdi artık kazanımlarımızı koruma değil, daha çok çalışma, üretme, ihraç etme, istihdam etme zamanıdır. Daha çok koşacağız" dedi.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan yeni doğan bebeklere sürpriz

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan yeni doğan bebeklere sürpriz Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan yeni doğan bebeklere sürpriz. Atakum İlçesinde dünyaya gelen bebekler için ‘Hoşgeldin Bebek’ paketleri hazırlatan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Biz Atakum İlçesini evimiz, ilçemizde yaşayanları ailemiz olarak görüyoruz. Her yeni doğan bebeği, ailemizin bir ferdi olarak görüyor, seviniyoruz” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET