• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN BAFRA'DA PARKOMAT UYGULAMASINA SON VERİLDİ

Samsun Haber- Samsun'un Bafra ilçesinde Parktek Otopark Şirketi tarafından işletilen parkomat uygulamasına zarar edildiği gerekçesi ile son verildi.

16 Ağustos 2016 Salı 20:43
Samsun Bafra'da PARKOMAT uygulamasına son verildi

Samsun'un Bafra ilçesinde Parktek Otopark Şirketi tarafından işletilen parkomat uygulamasına son verildi.


Samsun'un Bafra ilçesinde parkomat uygulamasına şirket tarafından son verildi. Bafra ilçesinde 30 Ocak 2005  başlayan parkomat uygulamasına zarar edildiği gerekçesi ile son verildiği öğrenildi. 

Kaynak: BRTHaber

DİĞER HABERLER

Samsun'da servis şoförlerine eğitim semineri verildi

Samsun'da servis şoförlerine eğitim semineri verildi Samsun’un Alaçam ilçesinde öğrenci servis şoförlerine eğitim semineri verildi.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’dan hacılara ziyaret

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’dan hacılara ziyaret Hac vazifesini tamamlayarak memleketlerine dönen Atakumluları ziyaret eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, hacılara Kur’an-ı Kerim ve Türk bayrağı hediye etti.

Samsun'da 5 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 5 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 5 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Veziköprü, 19 Mayıs, Terme, İlkadım ve Asarcık ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Samsun'da üniversite ve lise öğrencilerini bir araya getiren proje sona erdi

Samsun'da üniversite ve lise öğrencilerini bir araya getiren proje sona erdi Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi öncülüğünde yürütülen ve TÜBİTAK tarafından desteklenen “Gerçek Yaşam Uygulamaları ile Bilimin Renkli Dünyası” projesi düzenlenen törenle sona erdi.

KÖŞE YAZARLARI