• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN BAFRA'DA TUTUKLANAN OSB MÜDÜRÜ MUSTAFA REİS'İN YERİNE RECAİ AKÇER GETİRİLDİ

Samsun Bafra'da tutuklanan OSB Müdürü Mustafa Reis'in yerine Recai Akçer getirildi! Samsun'un Bafra ilçesinde FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan OSB müdürü Mustafa Reis'in yerine Recai Akçer seçildi.

20 Ekim 2016 Perşembe 14:26
Samsun Bafra'da tutuklanan OSB Müdürü Mustafa Reis'in yerine Recai Akçer getirildi

15 Temmuz Darbe Girişiminin ardından FETÖ operasyonları kapsamında görevden alınarak tutuklanan Bafra OSB müdürü Mustafa Reis'den boşalan Bafra OSB Müdürlüğüne, Organize Sanayi Bölgesi Mali Müşaviri Recai Akçer seçildi.

Kaynak: BRTHaber

DİĞER HABERLER

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı. Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi Hayır Çarşısı bin 500 aileye yılda 3 kere kıyafet yardımı yapıyor.

Samsun'un Canik ilçesinde ödüllü ses yarışması düzenledi

Samsun'un Canik ilçesinde ödüllü ses yarışması düzenledi Samsun'un Canik ilçesinde ödüllü ses yarışması düzenledi. Canik Belediyesi tarafından kültür-sanat faaliyetleri kapsamında bu yıl 2.'si düzenlenen "Sahne Senin" Ödüllü Ses Yarışması, bu yıl da dolu dolu gerçekleşti. Birbirinden güzel sesler, dinleyenlere muhteşem bir akşam yaşatırken, jüri üyeleri seçim yapmakta oldukça zorlandı.

Samsun İlkadım’da Her Anne Bir Okuldur eğitim programı başladı

Samsun İlkadım’da Her Anne Bir Okuldur eğitim programı başladı Samsun İlkadım’da Her Anne Bir Okuldur eğitim programı başladı. İlkadım Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Her Anne Bir Okuldur” projesi ilk eğitimine başladı.

MMO Samsun Şubesi Öğrenci Üye Yerel Kurultayı düzenledi

MMO Samsun Şubesi Öğrenci Üye Yerel Kurultayı düzenledi Öğrenci Üyelerin taleplerini ve Oda-Öğrenci Üye örgütlenmesinin sorunlarının ele alındığı “Öğrenci Üye Yerel Kurultayı”  Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET