• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN BAFRA BELEDİYE BAŞKANI ZİHNİ ŞAHİN BAFRA İÇİN ANKARA’DA

Samsun Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Başkent Ankara’da Bafra için bir dizi görüşmeler yaptı.

26 Ekim 2016 Çarşamba 16:26
Samsun Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin Bafra için Ankara’da

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Ankara’da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Erol Kaya ve Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşarı Akif Özkaldı ile görüşmelerde bulundu. 


Başkan Şahin’in Orman ve Su işler Bakanlığı Müsteşarı ile görüşmesinde AK Parti Samsun Milletvekili Av. Orhan Kırcalı da bulundu. Başkan Şahin görüşmelerde Bafra’nın problemlerini anlattı ve isteklerde bulundu.


Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin görüşmeler hakkında şu bilgileri verdi: “Bafra’mızın problemlerini Ankara’da en yüksek düzeylere taşıdık. Çok önemli görüşmeler yaptık. Bafra’mızın için çeşitli isteklerimizi Genel Başkan Yardımcılarımız Çiğdem Karaaslan hanımefendi ve Erol Kaya beye ilettik. Bu görüşmelerimizin tamamı olumlu ve faydalı geçti. İnşallah bu görüşmelerin olumlu sonuçlarını göreceğiz.”


Başkan Şahin açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Bir önemli görüşmemizi de Samsun Milletvekilimiz Orhan Kırcalı bey ile birlikte Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşarımız Akif Özkaldı beyle yaptık. Tüm görüşmelerimizde olduğu gibi Kızılırmak seddesi ıslah çalışmalarımızın büyütülmesi konusunu görüştük. Yakından takip ve katkılarımız ile tarihi Çetinkaya Köprümüz üzerindeki su borularının kaldırılması ve restorasyonun yapılması gerçekleşecek. Restorasyon için Karayolları Bölge Müdürlüğümüz ihaleye çıkıyor. Tarihi köprümüz inşallah restore edilecek. DSİ, Karayolları, Samsun Büyükşehir Belediyemiz ve SASKİ’ye çok teşekkür ediyorum. Kızılırmak üzerindeki ıslah düzenlemeleri köprüden aşağıya doğru yapılıyor. Biz bunun köprümüzden yukarıya doğruda yapılmasını istiyoruz. Bu bir bütünlük sağlayacak. Bu konuları görüştük. İnşallah bakanlığımız DSİ ile bu çalışmaları köprümüzden yukarıya doğruda yapacak.”

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Samsun Vezirköprü'de Gelecek Gençlerde, Gençler Vezirköprü’de projesi

Samsun Vezirköprü'de Gelecek Gençlerde, Gençler Vezirköprü’de projesi Samsun Vezirköprü'de Gelecek Gençlerde, Gençler Vezirköprü’de projesi.Samsun’un Vezirköprü ilçesinde "Gelecek Gençlerde, Gençler Vezirköprü’de" projesi kapsamında Vezirköprü Gençlik Platformu’nun tüzel bir yapıya kavuşması için ilk toplantı yapıldı.

Bakan Kılıç, Samsunlu şehit Ramazan Taşkın’ın cenaze törenine katıldı

Bakan Kılıç, Samsunlu şehit Ramazan Taşkın’ın cenaze törenine katıldı Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında Suriye'nin kuzeyindeki El Bab'da meydana gelen saldırıda şehit düşen Piyade Uzman Onbaşı Ramazan Taşkın, memleketi Samsun’da son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze törenine katılan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Şehit Ramazan Taşkın’ın ailesi ve yakınlarına başsağlığı diledi.

Samsun'un Canik ilçesinde yetim çocukların mutlu günü

Samsun'un Canik ilçesinde yetim çocukların mutlu günü Samsun'un Canik ilçesinde yetim çocukların mutlu günü. AK Parti Canik İlçe Kadın Kolları ve İHH İnsani Yardım Vakfı, Canik Belediyesi'nin de destek verdiği etkinlikte yetim çocukları sevindirdi. Samsun'un değişik ilçelerinden Canik'e gelen yetim çocuklar, yemek yedi, oyun oynayarak keyifli dakikalar geçirdi.

Samsun'da ölen polis memuru Metin Çağlarırmak için mevlit okutuldu

Samsun'da ölen polis memuru Metin Çağlarırmak için mevlit okutuldu Samsun'da ölen polis memuru Metin Çağlarırmak için mevlit okutuldu. Kanser hastalığından hayatını kaybeden eski Polis Emeklileri Derneği Samsun Şube Başkanı Metin Çağlarırmak için mevlit okutuldu. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET