• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN BAFRA BELEDİYE BAŞKANI ZİHNİ ŞAHİN BAFRA İÇİN ANKARA’DA

Samsun Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Başkent Ankara’da Bafra için bir dizi görüşmeler yaptı.

26 Ekim 2016 Çarşamba 16:26
Samsun Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin Bafra için Ankara’da

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Ankara’da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Erol Kaya ve Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşarı Akif Özkaldı ile görüşmelerde bulundu. 


Başkan Şahin’in Orman ve Su işler Bakanlığı Müsteşarı ile görüşmesinde AK Parti Samsun Milletvekili Av. Orhan Kırcalı da bulundu. Başkan Şahin görüşmelerde Bafra’nın problemlerini anlattı ve isteklerde bulundu.


Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin görüşmeler hakkında şu bilgileri verdi: “Bafra’mızın problemlerini Ankara’da en yüksek düzeylere taşıdık. Çok önemli görüşmeler yaptık. Bafra’mızın için çeşitli isteklerimizi Genel Başkan Yardımcılarımız Çiğdem Karaaslan hanımefendi ve Erol Kaya beye ilettik. Bu görüşmelerimizin tamamı olumlu ve faydalı geçti. İnşallah bu görüşmelerin olumlu sonuçlarını göreceğiz.”


Başkan Şahin açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Bir önemli görüşmemizi de Samsun Milletvekilimiz Orhan Kırcalı bey ile birlikte Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşarımız Akif Özkaldı beyle yaptık. Tüm görüşmelerimizde olduğu gibi Kızılırmak seddesi ıslah çalışmalarımızın büyütülmesi konusunu görüştük. Yakından takip ve katkılarımız ile tarihi Çetinkaya Köprümüz üzerindeki su borularının kaldırılması ve restorasyonun yapılması gerçekleşecek. Restorasyon için Karayolları Bölge Müdürlüğümüz ihaleye çıkıyor. Tarihi köprümüz inşallah restore edilecek. DSİ, Karayolları, Samsun Büyükşehir Belediyemiz ve SASKİ’ye çok teşekkür ediyorum. Kızılırmak üzerindeki ıslah düzenlemeleri köprüden aşağıya doğru yapılıyor. Biz bunun köprümüzden yukarıya doğruda yapılmasını istiyoruz. Bu bir bütünlük sağlayacak. Bu konuları görüştük. İnşallah bakanlığımız DSİ ile bu çalışmaları köprümüzden yukarıya doğruda yapacak.”

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Samsun Piazza AVM'de Habib Demirel rüzgarı esecek

Samsun Piazza AVM'de Habib Demirel rüzgarı esecek Samsun Piazza AVM'de Habib Demirel rüzgarı esecek. Karadeniz’in en büyük alışveriş ve sosyal yaşam merkezi Samsun Piazza, Kadınlar Kulübü etkinlikleri kapsamında 31 Mart Cuma günü Dr. Habib Demirel'i ağırlayacak. “Kaderden Aşka Eldeki ve Yüzdeki Gizem” sohbeti ile Piazza ziyaretçileri ile buluşacak olan Demirel, el ve yüz çizgilerinden geleceği okuyacak.

Başkan Tok Regaip Kandil’inin huzur getirmesi temennisinde bulundu

Başkan Tok Regaip Kandil’inin huzur getirmesi temennisinde bulundu Başkan Tok Regaip Kandil’inin huzur getirmesi temennisinde bulundu. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, mesajında Regaip Kandil’inin tüm İslam alemine ve insanlığa barış ve huzur getirmesi temennisinde bulundu.

Hasan Togar’dan Regaip kandili mesajı

Hasan Togar’dan Regaip kandili mesajı Hasan Togar’dan Regaip kandili mesajı. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar üç ayların başlangıcı ve Regaip kandili dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Vali İbrahim Şahin, Samsun halkına teşekkür etti

Vali İbrahim Şahin, Samsun halkına teşekkür etti Samsun Valisi İbrahim Şahin, Cumhuriyet Meydanında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilen toplu açılış törenine katkıda bulunan tüm kurumlara ve yoğun ilgi gösteren Samsun Halkına teşekkür etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET