• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN BAFRA BELEDİYE BAŞKANI ZİHNİ ŞAHİN BAFRA İÇİN ANKARA’DA

Samsun Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Başkent Ankara’da Bafra için bir dizi görüşmeler yaptı.

26 Ekim 2016 Çarşamba 16:26
Samsun Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin Bafra için Ankara’da

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Ankara’da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Erol Kaya ve Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşarı Akif Özkaldı ile görüşmelerde bulundu. 


Başkan Şahin’in Orman ve Su işler Bakanlığı Müsteşarı ile görüşmesinde AK Parti Samsun Milletvekili Av. Orhan Kırcalı da bulundu. Başkan Şahin görüşmelerde Bafra’nın problemlerini anlattı ve isteklerde bulundu.


Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin görüşmeler hakkında şu bilgileri verdi: “Bafra’mızın problemlerini Ankara’da en yüksek düzeylere taşıdık. Çok önemli görüşmeler yaptık. Bafra’mızın için çeşitli isteklerimizi Genel Başkan Yardımcılarımız Çiğdem Karaaslan hanımefendi ve Erol Kaya beye ilettik. Bu görüşmelerimizin tamamı olumlu ve faydalı geçti. İnşallah bu görüşmelerin olumlu sonuçlarını göreceğiz.”


Başkan Şahin açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Bir önemli görüşmemizi de Samsun Milletvekilimiz Orhan Kırcalı bey ile birlikte Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşarımız Akif Özkaldı beyle yaptık. Tüm görüşmelerimizde olduğu gibi Kızılırmak seddesi ıslah çalışmalarımızın büyütülmesi konusunu görüştük. Yakından takip ve katkılarımız ile tarihi Çetinkaya Köprümüz üzerindeki su borularının kaldırılması ve restorasyonun yapılması gerçekleşecek. Restorasyon için Karayolları Bölge Müdürlüğümüz ihaleye çıkıyor. Tarihi köprümüz inşallah restore edilecek. DSİ, Karayolları, Samsun Büyükşehir Belediyemiz ve SASKİ’ye çok teşekkür ediyorum. Kızılırmak üzerindeki ıslah düzenlemeleri köprüden aşağıya doğru yapılıyor. Biz bunun köprümüzden yukarıya doğruda yapılmasını istiyoruz. Bu bir bütünlük sağlayacak. Bu konuları görüştük. İnşallah bakanlığımız DSİ ile bu çalışmaları köprümüzden yukarıya doğruda yapacak.”

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Samsun'da İlkadım Belediyesi Engelliler Günü'nde engelleri kaldırıyor

Samsun'da İlkadım Belediyesi Engelliler Günü'nde engelleri kaldırıyor Samsun'da İlkadım Belediyesi Engelliler Günü'nde engelleri kaldırıyor! 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde İlkadım Belediyesi tarafından Samsun'da ilk olan Engelli Araç Şarj İstasyonu açılışı düzenlenirken, 1 engelli vatandaşa akülü araç hediye edildi.

Samsun'da Kosova Kamu Yönetimi Bakanı Mahir Yağcılar OMÜ Rektörü Sait Bilgiç’i ziyaret etti

Samsun'da Kosova Kamu Yönetimi Bakanı Mahir Yağcılar OMÜ Rektörü Sait Bilgiç’i ziyaret etti Samsun'da Kosova Kamu Yönetimi Bakanı Mahir Yağcılar OMÜ Rektörü Sait Bilgiç’i ziyaret etti! Samsun’a gelen Kosova Kamu Yönetimi Bakanı Mahir Yağcılar, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç’i ziyaret etti.

Samsun'un Bafra'da Dünya Engelliler Günü etkinliği düzenlendi

Samsun'un Bafra'da Dünya Engelliler Günü etkinliği düzenlendi Samsun'un Bafra'da Dünya Engelliler Günü etkinliği düzenlendi! Samsun'un Bafra ilçesinde “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” dolayısıyla bir etkinlik düzenlendi.

Samsun'un Çarşamba ilçesinde Engelliler Günü kutlaması yapıldı

Samsun'un Çarşamba ilçesinde Engelliler Günü kutlaması yapıldı Samsun'un Çarşamba ilçesinde Engelliler Günü kutlaması yapıldı! Samsun’un Çarşamba ilçesinde “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” dolayısıyla kutlama programı düzenlendi. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET