• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN BAFRA CEZAEVİNDEN MAHKUM AYTEKİN TUNÇ VE FETİ AHMET VAR FİRAR ETTİ

Samsun'un Bafra ilçesinde Bafra Kapalı ve Açık Cezaevinden mahkum Aytekin Tunç ve Feti Ahmet Var'ın firar ettiği öğrenildi.

25 Ağustos 2016 Perşembe 11:37
Samsun Bafra cezaevinden mahkum Aytekin Tunç ve Feti Ahmet Var firar etti

Samsun Bafra Cezaevinden sayım sırasında mahkumların Aytekin Tunç ve Feti Ahmet Var'ın firar ettiği öğrenildi. Jandarma ve polis ekipleri her yerde iki mahkumu arıyor.

Kaynak: Samsun Kent Haber

İşkence

Hasan koç
25 Ağustos 2016 Perşembe 20:15

Neden kaçtılar acaba müdür mahkumlara ana avrat küfür edip sonra gardiyanlara mahkumları dövdürürse onlarda kaçarlar Samsun Bafra acık ve kapalı cezaevi işkence evi yetkililer duysun

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Osman Genç Ankara'da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi toplantısına katıldı

Osman Genç Ankara'da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi toplantısına katıldı Osman Genç Ankara'da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi toplantısına katıldı. Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç, Ankara'da düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması Tanıtım Toplantısı'na katıldı.

Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı

Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı. Türk Ocakları Samsun Şubesi tarafından “Millet ve Milliyetçilik” başlıklı konferans düzenlendi. 

Mehmet Aydın ve DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu

Mehmet Aydın ve DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu Canik Belediyesi tarafından düzenlenen "Bi' Dolu Medya" konulu etkinlikte ünlü sunucu Mehmet Aydın ve ünlü DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu. Oldukça renkli geçen etkinlikte, radyo-gazetecilik bölümü öğrencileri hem uygulamalı öğrendi hem de eğlendi

Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi

Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi. Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Karadeniz Temsilciliği tarafından şehitler için 158. mevlit okutuldu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET