• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN BAFRA CEZAEVİNDEN MAHKUM AYTEKİN TUNÇ VE FETİ AHMET VAR FİRAR ETTİ

Samsun'un Bafra ilçesinde Bafra Kapalı ve Açık Cezaevinden mahkum Aytekin Tunç ve Feti Ahmet Var'ın firar ettiği öğrenildi.

25 Ağustos 2016 Perşembe 11:37
Samsun Bafra cezaevinden mahkum Aytekin Tunç ve Feti Ahmet Var firar etti

Samsun Bafra Cezaevinden sayım sırasında mahkumların Aytekin Tunç ve Feti Ahmet Var'ın firar ettiği öğrenildi. Jandarma ve polis ekipleri her yerde iki mahkumu arıyor.

Kaynak: Samsun Kent Haber

İşkence

Hasan koç
25 Ağustos 2016 Perşembe 20:15

Neden kaçtılar acaba müdür mahkumlara ana avrat küfür edip sonra gardiyanlara mahkumları dövdürürse onlarda kaçarlar Samsun Bafra acık ve kapalı cezaevi işkence evi yetkililer duysun

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Samsun Çarşamba’da Cumhuriyet Bayramı’nın 93. yılı nedeniyle tören düzenlendi

Samsun Çarşamba’da Cumhuriyet Bayramı’nın 93. yılı nedeniyle tören düzenlendi Samsun’un Çarşamba ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 93. yılı, düzenlenen törenle kutlandı.

Samsun'un Tekkeköy ilçesi bayraklara büründü

Samsun'un Tekkeköy ilçesi bayraklara büründü Samsun'un Tekkeköy ilçesi bayraklara büründü! Tekkeköy Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 93. yıl dönümü kutlamaları kapsamında ilçenin dört bir yanını Türk bayrakları ile süsledi.

Yusuf Ziya Yılmaz: Türk milleti ülkesini her zaman savunmuştur

Yusuf Ziya Yılmaz: Türk milleti ülkesini her zaman savunmuştur Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 93. yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Samsun OMÜ’lü öğrencilerle, etkili iletişim söyleşisi

Samsun OMÜ’lü öğrencilerle, etkili iletişim söyleşisi Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) Çarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksekokulu’nun ev sahipliğinde düzenlenen “Etkili İletişim, Beden Dili, Diksiyon ve Nefes Eğitimi” konulu söyleşinin konuğu sunucu, seslendirme sanatçısı, tiyatro yönetmeni Yrd. Doç. Dr. Buğra Genç oldu.

KÖŞE YAZARLARI