• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN BAFRA CEZAEVİNDEN MAHKUM AYTEKİN TUNÇ VE FETİ AHMET VAR FİRAR ETTİ

Samsun'un Bafra ilçesinde Bafra Kapalı ve Açık Cezaevinden mahkum Aytekin Tunç ve Feti Ahmet Var'ın firar ettiği öğrenildi.

25 Ağustos 2016 Perşembe 11:37
Samsun Bafra cezaevinden mahkum Aytekin Tunç ve Feti Ahmet Var firar etti

Samsun Bafra Cezaevinden sayım sırasında mahkumların Aytekin Tunç ve Feti Ahmet Var'ın firar ettiği öğrenildi. Jandarma ve polis ekipleri her yerde iki mahkumu arıyor.

Kaynak: Samsun Kent Haber

İşkence

Hasan koç
25 Ağustos 2016 Perşembe 20:15

Neden kaçtılar acaba müdür mahkumlara ana avrat küfür edip sonra gardiyanlara mahkumları dövdürürse onlarda kaçarlar Samsun Bafra acık ve kapalı cezaevi işkence evi yetkililer duysun

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Samsun Vezirköprü'de Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı

Samsun Vezirköprü'de Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı Samsun Vezirköprü'de Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı. Vezirköprü Orman İşletme Müdürlüğü görevine atanan Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı.

Zihni Şahin Bafra'da muhtarlarla bir araya geldi

Zihni Şahin Bafra'da muhtarlarla bir araya geldi Zihni Şahin Bafra'da muhtarlarla bir araya geldi. Samsun'un Bafra ilçe Belediye Başkanı Zihni Şahin, düzenlediği toplantıda muhtarlarla bir araya geldi. 

Osman Genç: Daha çok çalışma zamanı

Osman Genç: Daha çok çalışma zamanı SAYSİAD yönetimini ağırlayan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Şimdi artık kazanımlarımızı koruma değil, daha çok çalışma, üretme, ihraç etme, istihdam etme zamanıdır. Daha çok koşacağız" dedi.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan yeni doğan bebeklere sürpriz

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan yeni doğan bebeklere sürpriz Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan yeni doğan bebeklere sürpriz. Atakum İlçesinde dünyaya gelen bebekler için ‘Hoşgeldin Bebek’ paketleri hazırlatan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Biz Atakum İlçesini evimiz, ilçemizde yaşayanları ailemiz olarak görüyoruz. Her yeni doğan bebeği, ailemizin bir ferdi olarak görüyor, seviniyoruz” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET