• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN BAFRA CEZAEVİNDEN MAHKUM AYTEKİN TUNÇ VE FETİ AHMET VAR FİRAR ETTİ

Samsun'un Bafra ilçesinde Bafra Kapalı ve Açık Cezaevinden mahkum Aytekin Tunç ve Feti Ahmet Var'ın firar ettiği öğrenildi.

25 Ağustos 2016 Perşembe 11:37
Samsun Bafra cezaevinden mahkum Aytekin Tunç ve Feti Ahmet Var firar etti

Samsun Bafra Cezaevinden sayım sırasında mahkumların Aytekin Tunç ve Feti Ahmet Var'ın firar ettiği öğrenildi. Jandarma ve polis ekipleri her yerde iki mahkumu arıyor.

Kaynak: Samsun Kent Haber

İşkence

Hasan koç
25 Ağustos 2016 Perşembe 20:15

Neden kaçtılar acaba müdür mahkumlara ana avrat küfür edip sonra gardiyanlara mahkumları dövdürürse onlarda kaçarlar Samsun Bafra acık ve kapalı cezaevi işkence evi yetkililer duysun

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde kaz tiridi yapılıyor

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde kaz tiridi yapılıyor Samsun'un Vezirköprü ilçesinde kaz tiridi yapılıyor! Samsun’un Vezirköprü ilçesinde geleneksel kış sohbeti olarak değerlendirilen "kaz tiridi(kaz asma)" sohbetleri başladı.

Uğur Dündar Halk Arenasını Samsun'dan canlı yayınlayacak

Uğur Dündar Halk Arenasını Samsun'dan canlı yayınlayacak Uğur Dündar Halk Arenasını Samsun'dan canlı yayınlayacak. Uğur Dündar Samsun'dan canlı yayın yapacak. Gazeteci Uğur Dündar, Halk TV'de yayınlanan Halk Arenası programını Samsun'dan canlı olarak yapacak.

Samsun'da 5 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 5 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 5 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı İlkadım, Canik, Atakum, Ayvacık ve Bafra ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Samsun'da Demokrasi Şehitleri Hatıra Ormanı'nda fidan dikimi yapıldı

Samsun'da Demokrasi Şehitleri Hatıra Ormanı'nda fidan dikimi yapıldı Samsun'da Demokrasi Şehitleri Hatıra Ormanı'nda fidan dikimi yapıldı! Salıpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce projelendirilen “15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Hatıra Ormanı”na ilçe protokolü ve öğrencilerin katılımı ile fidan dikim töreni yapıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET