• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN BAFRA CEZAEVİNDEN MAHKUM AYTEKİN TUNÇ VE FETİ AHMET VAR FİRAR ETTİ

Samsun'un Bafra ilçesinde Bafra Kapalı ve Açık Cezaevinden mahkum Aytekin Tunç ve Feti Ahmet Var'ın firar ettiği öğrenildi.

25 Ağustos 2016 Perşembe 11:37
Samsun Bafra cezaevinden mahkum Aytekin Tunç ve Feti Ahmet Var firar etti

Samsun Bafra Cezaevinden sayım sırasında mahkumların Aytekin Tunç ve Feti Ahmet Var'ın firar ettiği öğrenildi. Jandarma ve polis ekipleri her yerde iki mahkumu arıyor.

Kaynak: Samsun Kent Haber

İşkence

Hasan koç
25 Ağustos 2016 Perşembe 20:15

Neden kaçtılar acaba müdür mahkumlara ana avrat küfür edip sonra gardiyanlara mahkumları dövdürürse onlarda kaçarlar Samsun Bafra acık ve kapalı cezaevi işkence evi yetkililer duysun

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Samsun Piazza AVM'de Habib Demirel rüzgarı esecek

Samsun Piazza AVM'de Habib Demirel rüzgarı esecek Samsun Piazza AVM'de Habib Demirel rüzgarı esecek. Karadeniz’in en büyük alışveriş ve sosyal yaşam merkezi Samsun Piazza, Kadınlar Kulübü etkinlikleri kapsamında 31 Mart Cuma günü Dr. Habib Demirel'i ağırlayacak. “Kaderden Aşka Eldeki ve Yüzdeki Gizem” sohbeti ile Piazza ziyaretçileri ile buluşacak olan Demirel, el ve yüz çizgilerinden geleceği okuyacak.

Başkan Tok Regaip Kandil’inin huzur getirmesi temennisinde bulundu

Başkan Tok Regaip Kandil’inin huzur getirmesi temennisinde bulundu Başkan Tok Regaip Kandil’inin huzur getirmesi temennisinde bulundu. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, mesajında Regaip Kandil’inin tüm İslam alemine ve insanlığa barış ve huzur getirmesi temennisinde bulundu.

Hasan Togar’dan Regaip kandili mesajı

Hasan Togar’dan Regaip kandili mesajı Hasan Togar’dan Regaip kandili mesajı. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar üç ayların başlangıcı ve Regaip kandili dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Vali İbrahim Şahin, Samsun halkına teşekkür etti

Vali İbrahim Şahin, Samsun halkına teşekkür etti Samsun Valisi İbrahim Şahin, Cumhuriyet Meydanında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilen toplu açılış törenine katkıda bulunan tüm kurumlara ve yoğun ilgi gösteren Samsun Halkına teşekkür etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET