• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN BAFRA ESKİ KAYMAKAMI ALİ KATIRCI AÇIĞA ALINDI

Samsun Bafra eski Kaymakamı Ali Katırcı açığa alındı! Samsun'un Bafra ilçe eski Kaymakamı ve Mersin Vali yardımcısı Ali Katırcı açığa alındı.

19 Temmuz 2016 Salı 12:24
Samsun Bafra eski Kaymakamı Ali Katırcı açığa alındı

İçişleri Bakanlığı tarafından FETÖ bağlantılı darbe girişimi sonrası 246 Mülki İdare Amiri açığa alındı. 2011-2014 yıllarında Bafra kaymakamlığı yapan Ali Katırcı Mersin Vali yardımcılığına atanmıştı 

 

 Samsun'un Bafra ilçe eski Kaymakamı ve Mersin Vali yardımcısı Ali Katırcı açığa alındı.

Kaynak: Samsun Kent Haber

ey alıııı

hüseyin kamil güzel
09 Ağustos 2016 Salı 14:41

ali katırcı didim gaimimakamı iken bana hakaret etmiştin bende senden yüce allah var demiştim eee kişiliğini makamdan alanlar makam gidince kişiliksiz kalırlar sizler devletin kurumlarını babanızın malı sandınız vah vah hakaretmi o sizin işiniz

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Samsun'da 9 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 9 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 9 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Canik, Atakum, 19 Mayıs, Tekkeköy, Bafra, İlkadım, Yakakent, Çarşamba ve Havza ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

PTT'nin 176'ın yaşı Samsun'da kutlandı

PTT'nin 176'ın yaşı Samsun'da kutlandı Posta ve Telgraf Teşkilatı’nın (PTT) 176. kuruluş yılı bir dizi etkinlikle kutlanırken, postanede 176. sıra numarası alan bir vatandaşa ise hediye verildi.

Osman Genç Uluslararası İleri Depreme Dayanıklı Yapılar Kongresinde konuştu

Osman Genç Uluslararası İleri Depreme Dayanıklı Yapılar Kongresinde konuştu Samsun'un Canik ilçe Belediyesi Başkanı Osman Genç, Ondokuz Mayıs Üniversitesinde düzenlenen Uluslararası İleri Depreme Dayanıklı Yapılar Kongresinde kentsel dönüşüm konulu bir sunum yaptı.

Samsun Çarşamba TSO’dan İspanya çıkarması

Samsun Çarşamba TSO’dan İspanya çıkarması Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası üyesi 22 firma, İspanya’nın en büyük inşaat ve inşaat teknolojileri fuarı olan "E-power&Building Fuarı" için İspanya’ya çıkarma yaptı.

KÖŞE YAZARLARI