• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN BAFRA ESKİ KAYMAKAMI ALİ KATIRCI AÇIĞA ALINDI

Samsun Bafra eski Kaymakamı Ali Katırcı açığa alındı! Samsun'un Bafra ilçe eski Kaymakamı ve Mersin Vali yardımcısı Ali Katırcı açığa alındı.

19 Temmuz 2016 Salı 12:24
Samsun Bafra eski Kaymakamı Ali Katırcı açığa alındı

İçişleri Bakanlığı tarafından FETÖ bağlantılı darbe girişimi sonrası 246 Mülki İdare Amiri açığa alındı. 2011-2014 yıllarında Bafra kaymakamlığı yapan Ali Katırcı Mersin Vali yardımcılığına atanmıştı 

 

 Samsun'un Bafra ilçe eski Kaymakamı ve Mersin Vali yardımcısı Ali Katırcı açığa alındı.

Kaynak: Samsun Kent Haber

ey alıııı

hüseyin kamil güzel
09 Ağustos 2016 Salı 14:41

ali katırcı didim gaimimakamı iken bana hakaret etmiştin bende senden yüce allah var demiştim eee kişiliğini makamdan alanlar makam gidince kişiliksiz kalırlar sizler devletin kurumlarını babanızın malı sandınız vah vah hakaretmi o sizin işiniz

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Osman Genç: Daha çok çalışma zamanı

Osman Genç: Daha çok çalışma zamanı SAYSİAD yönetimini ağırlayan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Şimdi artık kazanımlarımızı koruma değil, daha çok çalışma, üretme, ihraç etme, istihdam etme zamanıdır. Daha çok koşacağız" dedi.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan yeni doğan bebeklere sürpriz

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan yeni doğan bebeklere sürpriz Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan yeni doğan bebeklere sürpriz. Atakum İlçesinde dünyaya gelen bebekler için ‘Hoşgeldin Bebek’ paketleri hazırlatan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Biz Atakum İlçesini evimiz, ilçemizde yaşayanları ailemiz olarak görüyoruz. Her yeni doğan bebeği, ailemizin bir ferdi olarak görüyor, seviniyoruz” dedi.

Samsun İlkadım'da kahramanlık türküleri hep bir ağızdan söylendi

Samsun İlkadım'da kahramanlık türküleri hep bir ağızdan söylendi Samsun İlkadım'da kahramanlık türküleri hep bir ağızdan söylendi.İlkadım Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'ne bağlı Türk Halk Müziği (THM)Gençlik Korosunun hazırladığı İlahi ve Ezgilerle Kahramanlık Türküleri programına birlik ve beraberlik ruhu damga vurdu.

Samsun TSO’dan öğrencilere giyim yardımı

Samsun TSO’dan öğrencilere giyim yardımı Samsun TSO, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin desteğiyle, Samsun merkez ve ilçelerinde ihtiyaç sahibi öğrencilerine, 600 adet kaban ve 600 çift ayakkabı yardımında bulundu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET