• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN BAFRA KAYMAKAMLIĞI YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ İSMAİL KÖYLÜ AÇIĞA ALINDI

Samsun Bafra Kaymakamlığı'nda Yazı İşleri Müdürü İsmail Köylü, usulsüz harcamalar nedeniyle açığa alındı.

27 Ağustos 2016 Cumartesi 17:19
Samsun Bafra Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü İsmail Köylü açığa alındı

Bafra Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Necmettin Özer'in,  emekli olması sebebi ile boşalan Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürlüğüne İsmail Köylü getirilmişti. Yazı işleri müdürü İsmail köylü göreve geldikten sonra yazı işleri müdürlüğünde bir takım tadilatlar yaptırmıştı. Bafra eski Kaymakamı Halis Aslan’ın emekli olmasından sonra vekaleten atanan Hacı İbrahim TÜROĞLU yapılan tadilatlara soruşturma başlattı.Soruşturma bitene kadar açığa alınan İsmail Köylü’nün odası müfettişler tarafından mühürlendi.  

Kaynak: BRTHaber

DİĞER HABERLER

Ordu'da 4 bin yıllık mızrak ucu bulundu

Ordu'da 4 bin yıllık mızrak ucu bulundu Ordu'da 4 bin yıllık mızrak ucu bulundu. Ordu’nun Kumru ilçesinde eski köy evinde onarım ve restorasyon yapmak isteyen bir kişi, 4 bin yıllık mızrak ucu buldu.

Samsun'da hava sıcaklığı 17 derece oldu

Samsun'da hava sıcaklığı 17 derece oldu Samsun geçtiğimiz hafta yoğun kar yağışı ile mücadele ederken bugün hava sıcaklığı 17 derece kadar yükseldi. Sıcak havayı fırsat bilen vatandaşlar sahile akın etti.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, öğrencileri kutladı

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, öğrencileri kutladı Tekkeköy 19 Mayıs Ortaokulu tarafından ayın sınıfı projesinde Kadına şiddete hayır konulu toplumsal duyarlılık projesi kapsamında dönem sonunda birinci olan 8 E sınıfı öğrencileri ve öğretmenleri ile belediye binasında bir araya gelen Başkan Togar öğrencilere böyle önemli bir toplumsal yaraya dikkat çektikleri için teşekkür etti.

Yusuf Ziya Yılmaz: Samsun'un en kötü yeri sanayi mahallesi

Yusuf Ziya Yılmaz: Samsun'un en kötü yeri sanayi mahallesi Yusuf Ziya Yılmaz: Samsun'un en kötü yeri sanayi mahallesi. Sanayi Mahallesi'nin kentin imajını kötü etkilediğini belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Samsun'umuzun havaalanından gelirken en kötü yeri Sanayi Mahallesi. İnsanca yaşama şartları o mahallede yok. Biz onların daha iyi şartlarda yaşamlarını sürdürmelerini istiyoruz " dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET