• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN BAFRA KAYMAKAMLIĞI YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ İSMAİL KÖYLÜ AÇIĞA ALINDI

Samsun Bafra Kaymakamlığı'nda Yazı İşleri Müdürü İsmail Köylü, usulsüz harcamalar nedeniyle açığa alındı.

27 Ağustos 2016 Cumartesi 17:19
Samsun Bafra Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü İsmail Köylü açığa alındı

Bafra Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Necmettin Özer'in,  emekli olması sebebi ile boşalan Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürlüğüne İsmail Köylü getirilmişti. Yazı işleri müdürü İsmail köylü göreve geldikten sonra yazı işleri müdürlüğünde bir takım tadilatlar yaptırmıştı. Bafra eski Kaymakamı Halis Aslan’ın emekli olmasından sonra vekaleten atanan Hacı İbrahim TÜROĞLU yapılan tadilatlara soruşturma başlattı.Soruşturma bitene kadar açığa alınan İsmail Köylü’nün odası müfettişler tarafından mühürlendi.  

Kaynak: BRTHaber

DİĞER HABERLER

Samsun'un Yakakent ilçesinde ulaşım sorunu çözülüyor

Samsun'un Yakakent ilçesinde ulaşım sorunu çözülüyor Samsun'un Yakakent ilçesinde ulaşım sorunu çözülüyor! Samsun Büyükşehir Belediyesi Ulaşım, Planlama ve Raylı Sistemler Dairesi Başkanı Kadir Gürkan’ın açılış konuşmasıyla başladı.

SAMDEF Yerli Malı Kullanımının İstihdama Etkileri konulu panel düzenleyecek

SAMDEF Yerli Malı Kullanımının İstihdama Etkileri konulu panel düzenleyecek SAMDEF Genel Başkanı Metin Şenel, 12-18 Aralık Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası nedeniyle Yerli Malı Kullanımının İstihdama Etkileri konulu panel düzenleyeceklerini açıkladı.

Samsun Vali Yardımcısı Ali Galip Saral'dan Yusuf Ziya Yılmaz’a veda ziyareti

Samsun Vali Yardımcısı Ali Galip Saral'dan Yusuf Ziya Yılmaz’a veda ziyareti Samsun Vali Yardımcısı Ali Galip Saral'dan Yusuf Ziya Yılmaz’a veda ziyareti! Tokat’a atanan vali yardımcısı Ali Galip Saral, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile vedalaştı.

KYK'lı gençler Mevlana diyarında buluşuyor

KYK'lı gençler Mevlana diyarında buluşuyor KYK'lı gençler Mevlana diyarında buluşuyor! Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü’nün “Bir Günde Bin Yıl Tarih ve Medeniyet Gezileri” adıyla geleneksel hale getirdiği geziler Konya ile başlıyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET