• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN BAFRA KAYMAKAMLIĞI YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ İSMAİL KÖYLÜ AÇIĞA ALINDI

Samsun Bafra Kaymakamlığı'nda Yazı İşleri Müdürü İsmail Köylü, usulsüz harcamalar nedeniyle açığa alındı.

27 Ağustos 2016 Cumartesi 17:19
Samsun Bafra Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü İsmail Köylü açığa alındı

Bafra Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Necmettin Özer'in,  emekli olması sebebi ile boşalan Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürlüğüne İsmail Köylü getirilmişti. Yazı işleri müdürü İsmail köylü göreve geldikten sonra yazı işleri müdürlüğünde bir takım tadilatlar yaptırmıştı. Bafra eski Kaymakamı Halis Aslan’ın emekli olmasından sonra vekaleten atanan Hacı İbrahim TÜROĞLU yapılan tadilatlara soruşturma başlattı.Soruşturma bitene kadar açığa alınan İsmail Köylü’nün odası müfettişler tarafından mühürlendi.  

Kaynak: BRTHaber

DİĞER HABERLER

Samsun'da 9 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 9 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 9 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Canik, Atakum, 19 Mayıs, Tekkeköy, Bafra, İlkadım, Yakakent, Çarşamba ve Havza ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

PTT'nin 176'ın yaşı Samsun'da kutlandı

PTT'nin 176'ın yaşı Samsun'da kutlandı Posta ve Telgraf Teşkilatı’nın (PTT) 176. kuruluş yılı bir dizi etkinlikle kutlanırken, postanede 176. sıra numarası alan bir vatandaşa ise hediye verildi.

Osman Genç Uluslararası İleri Depreme Dayanıklı Yapılar Kongresinde konuştu

Osman Genç Uluslararası İleri Depreme Dayanıklı Yapılar Kongresinde konuştu Samsun'un Canik ilçe Belediyesi Başkanı Osman Genç, Ondokuz Mayıs Üniversitesinde düzenlenen Uluslararası İleri Depreme Dayanıklı Yapılar Kongresinde kentsel dönüşüm konulu bir sunum yaptı.

Samsun Çarşamba TSO’dan İspanya çıkarması

Samsun Çarşamba TSO’dan İspanya çıkarması Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası üyesi 22 firma, İspanya’nın en büyük inşaat ve inşaat teknolojileri fuarı olan "E-power&Building Fuarı" için İspanya’ya çıkarma yaptı.

KÖŞE YAZARLARI