• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN BAFRA KAYMAKAMLIĞI YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ İSMAİL KÖYLÜ AÇIĞA ALINDI

Samsun Bafra Kaymakamlığı'nda Yazı İşleri Müdürü İsmail Köylü, usulsüz harcamalar nedeniyle açığa alındı.

27 Ağustos 2016 Cumartesi 17:19
Samsun Bafra Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü İsmail Köylü açığa alındı

Bafra Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Necmettin Özer'in,  emekli olması sebebi ile boşalan Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürlüğüne İsmail Köylü getirilmişti. Yazı işleri müdürü İsmail köylü göreve geldikten sonra yazı işleri müdürlüğünde bir takım tadilatlar yaptırmıştı. Bafra eski Kaymakamı Halis Aslan’ın emekli olmasından sonra vekaleten atanan Hacı İbrahim TÜROĞLU yapılan tadilatlara soruşturma başlattı.Soruşturma bitene kadar açığa alınan İsmail Köylü’nün odası müfettişler tarafından mühürlendi.  

Kaynak: BRTHaber

DİĞER HABERLER

Samsun'da OMÜSEM seminerlere devam ediyor

Samsun'da OMÜSEM seminerlere devam ediyor Samsun'da OMÜSEM seminerlere devam ediyor. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (OMÜSEM) “Günlük Hayatta Stres ve Stres Yönetimi” semineri ve “Satış Teknikleri” eğitim programlarını kamu kurum çalışanları, özel sektör çalışanları ve üniversite öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirdi. 

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı. Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi Hayır Çarşısı bin 500 aileye yılda 3 kere kıyafet yardımı yapıyor.

Samsun'un Canik ilçesinde ödüllü ses yarışması düzenledi

Samsun'un Canik ilçesinde ödüllü ses yarışması düzenledi Samsun'un Canik ilçesinde ödüllü ses yarışması düzenledi. Canik Belediyesi tarafından kültür-sanat faaliyetleri kapsamında bu yıl 2.'si düzenlenen "Sahne Senin" Ödüllü Ses Yarışması, bu yıl da dolu dolu gerçekleşti. Birbirinden güzel sesler, dinleyenlere muhteşem bir akşam yaşatırken, jüri üyeleri seçim yapmakta oldukça zorlandı.

Samsun İlkadım’da Her Anne Bir Okuldur eğitim programı başladı

Samsun İlkadım’da Her Anne Bir Okuldur eğitim programı başladı Samsun İlkadım’da Her Anne Bir Okuldur eğitim programı başladı. İlkadım Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Her Anne Bir Okuldur” projesi ilk eğitimine başladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET