• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN BAFRA ŞEHİT MEZARLIĞI ATIL DURUMDA

Samsun Bafra Şehit Mezarlığı atıl durumda! Samsun'un Bafra ilçesinde bulunan Asri Mezarlığı'dan ki şehitliğin bakımsız ve atıl olmasına vatandaşlar tepki gösterdi.

12 Temmuz 2016 Salı 12:10
Samsun Bafra Şehit Mezarlığı atıl durumda

Son günlerde yaşanan terör olaylarının artması ile alınan şehit haberlerinin ardı arkası kesilmezken, Bafra Asri Mezarlıkta bulunan Şehitlik Mezarlığının bakımsız olması vatandaşların tepkisini çekti.

 

TEPKİ YAĞIYOR
Allah yolunda canını feda eden, dinini, vatanını, bayrağını, namusunu müdafaa ederken şehit düşenlerin kabirlerinin bulunduğu Asri Mezarlıkta yapılan şehitlikteki çeşmenin,anıtın ve çevresinin bakımsız olması tepkilere neden oluyor.

 

ÖNLEM ALINMALI
Bu konuda Garnizon Komutanlığı'nın bir an önce önlem almasını istiyorlar.

 

Kaynak: BRTHaber

DİĞER HABERLER

Metro Turizm'den flaş açıklama: Muavin hamile kadını tekme tokat dövdü mü?

Metro Turizm'den flaş açıklama: Muavin hamile kadını tekme tokat dövdü mü? Metro Turizm'den flaş açıklama: Muavin hamile kadını tekme tokat dövdü mü? Metro Turizm'den yapılan açıklamada, “Metro Turizm Muavini Hamile Kadını Tekme Tokat Dövdü” haberlerinin gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

Sadık Aydın Samsun PEDER’in yeni başkanı oldu

Sadık Aydın Samsun PEDER’in yeni başkanı oldu Sadık Aydın Samsun PEDER’in yeni başkanı oldu. Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardımlaşma Derneği (PEDER) Samsun Şubesi'nin yeni başkanı emekli polis memuru Sadık Aydın oldu.

İlkadım İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne Fevzi Çalışıcı getirildi

İlkadım İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne Fevzi Çalışıcı getirildi İlkadım İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne Fevzi Çalışıcı getirildi. İlkadım İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü görevine atanan Ziraat Mühendisi Fevzi Çalışıcı, hedefinin çıtayı daha yukarılara çıkarmak olduğunu söyledi. 

Osman Genç: Değerlerimizi bilen bir gençlik hedefliyoruz

Osman Genç: Değerlerimizi bilen bir gençlik hedefliyoruz Osman Genç: Değerlerimizi bilen bir gençlik hedefliyoruz. Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Hayatın her alanında çocuklarımıza milli ve manevi değerlerimizi öğretmenin, benimsetmenin çabası içindeyiz. Hedefimiz, değerlerini bilen bir gençlik" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET