• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN BAFRA ŞEHİT MEZARLIĞI ATIL DURUMDA

Samsun Bafra Şehit Mezarlığı atıl durumda! Samsun'un Bafra ilçesinde bulunan Asri Mezarlığı'dan ki şehitliğin bakımsız ve atıl olmasına vatandaşlar tepki gösterdi.

12 Temmuz 2016 Salı 12:10
Samsun Bafra Şehit Mezarlığı atıl durumda

Son günlerde yaşanan terör olaylarının artması ile alınan şehit haberlerinin ardı arkası kesilmezken, Bafra Asri Mezarlıkta bulunan Şehitlik Mezarlığının bakımsız olması vatandaşların tepkisini çekti.

 

TEPKİ YAĞIYOR
Allah yolunda canını feda eden, dinini, vatanını, bayrağını, namusunu müdafaa ederken şehit düşenlerin kabirlerinin bulunduğu Asri Mezarlıkta yapılan şehitlikteki çeşmenin,anıtın ve çevresinin bakımsız olması tepkilere neden oluyor.

 

ÖNLEM ALINMALI
Bu konuda Garnizon Komutanlığı'nın bir an önce önlem almasını istiyorlar.

 

Kaynak: BRTHaber

DİĞER HABERLER

Abdulkadir Emeksiz: Türk ve İslam kültüründe gülme daha çok tebessümdür

Abdulkadir Emeksiz: Türk ve İslam kültüründe gülme daha çok tebessümdür Abdulkadir Emeksiz: Türk ve İslam kültüründe gülme daha çok tebessümdür! İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Abdulkadir Emeksiz, Türk ve İslam kültüründe gülmek yerine daha çok tebessüm edildiğini söyledi.

Canik Kent Konseyi'nde Mahmut Aydın güven tazeledi

Canik Kent Konseyi'nde Mahmut Aydın güven tazeledi Canik Kent Konseyi'nde Mahmut Aydın güven tazeledi! Canik Kent Konseyi'nin 4. Olağan Genel Kurulu'nda Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mahmut Aydın Başkan seçildi.

Küçük çocuğa sigara verip çakmakla yakmaya çalışan adamın görüntüleri tepki çekti

Küçük çocuğa sigara verip çakmakla yakmaya çalışan adamın görüntüleri tepki çekti Küçük çocuğa sigara verip çakmakla yakmaya çalışan adamın görüntüleri tepki çekti. Küçük çocuğa sigara içirmeye kalkan adamın video görüntüleri sosyal medyada tepkilere neden oldu.

Samsun OMÜ’de tanışma ve değerlendirme toplantısı yapıldı

Samsun OMÜ’de tanışma ve değerlendirme toplantısı yapıldı Samsun OMÜ’de tanışma ve değerlendirme toplantısı yapıldı! Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörlüğü’nce üniversitenin tüm idari birimlerinin yöneticilerinin katılımıyla bir 'tanışma ve değerlendirme toplantısı' yapıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET