• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN BAFRA ZİRAAT ODASI ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPTI

Samsun Bafra Ziraat Odası başkanı ve yönetim kurulu üyeleri düzenlenen kahvaltıda odanın çalışmaları hakkında bilgilendirme yaptı.

28 Ekim 2016 Cuma 11:44
Samsun Bafra Ziraat Odası çalışmalar hakkında bilgilendirme toplantısı yaptı

Bafra Öğretmenevi'nde yapılan toplantıda, Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner’in açılış konuşmasının ardından konuşan Oda başkan yardımcısı Şükrü Derbey yaptığı konuşma’da oda çalışmaları hakkında bilgi verdi. Derebey,”2 Şubat 2015 tarihinde yapılan oda seçimlerinde 360 bin lira borç ile devraldık. Yaptığımız tasarruf ve kısıtlamalar ile 336 bin lirasını ödemiş bulunuyoruz. Çiftçimize verdiğimiz toprak analiz laboratuvarını son teknoloji donatarak ilçemize kazandırdık.Laboratuvarın yanı sıra odamızın ihtiyacı olan hizmet aracıda kazandırdırdık. Gecen sene çeltik, fındık ve hayvancılık alanında 9 mühendisimizle danışmanlık hizmeti verdik. Bu yıl ise bu alanlarda 6 mühendis arkadaşımızla bu hizmetini çok ciddi bir şekilde titizlikle sürdürmekteyiz. Bafra çiftçimize daha kaliteli ,daha rahat hizmet verebilmek amacı ile Bafra Belediyesi"nden 30 yıllığına Alaçam minibüs durağının kullanım hakkını devir aldık.Bu sayede çiftçilerimiz hangi tarımsal faaliyet ile uğraşırsa uğraşsın tek merkezde tüm işlemlerini yapabilecektir.Bafra pirincimizin için gerekli çalışmaları yaparak ülke genelinde tanıtımı yaptık.Odamızın üst katında bulunan çiftçi akyıt dosya işlemlerinin daha rahat yapılabilmesi için bilgi işlem merkezini alt kata taşıdık.Bu sayede yaşlı, özürlü üreticilerimizin mağduriyetini bir nebze gidermiş olduk.En yakın zamanda da yeni hizmet binamıza taşınmayı planlıyoruz..Amacımız Bafra Ziraat Odası'nı her yönü ile Türkiye’de örnek ziraat odası gösterilecek konuma getirmektir“ dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Osman Genç Ankara'da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi toplantısına katıldı

Osman Genç Ankara'da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi toplantısına katıldı Osman Genç Ankara'da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi toplantısına katıldı. Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç, Ankara'da düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması Tanıtım Toplantısı'na katıldı.

Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı

Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı. Türk Ocakları Samsun Şubesi tarafından “Millet ve Milliyetçilik” başlıklı konferans düzenlendi. 

Mehmet Aydın ve DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu

Mehmet Aydın ve DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu Canik Belediyesi tarafından düzenlenen "Bi' Dolu Medya" konulu etkinlikte ünlü sunucu Mehmet Aydın ve ünlü DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu. Oldukça renkli geçen etkinlikte, radyo-gazetecilik bölümü öğrencileri hem uygulamalı öğrendi hem de eğlendi

Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi

Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi. Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Karadeniz Temsilciliği tarafından şehitler için 158. mevlit okutuldu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET