• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN BAFRA ZİRAAT ODASI ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPTI

Samsun Bafra Ziraat Odası başkanı ve yönetim kurulu üyeleri düzenlenen kahvaltıda odanın çalışmaları hakkında bilgilendirme yaptı.

28 Ekim 2016 Cuma 11:44
Samsun Bafra Ziraat Odası çalışmalar hakkında bilgilendirme toplantısı yaptı

Bafra Öğretmenevi'nde yapılan toplantıda, Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner’in açılış konuşmasının ardından konuşan Oda başkan yardımcısı Şükrü Derbey yaptığı konuşma’da oda çalışmaları hakkında bilgi verdi. Derebey,”2 Şubat 2015 tarihinde yapılan oda seçimlerinde 360 bin lira borç ile devraldık. Yaptığımız tasarruf ve kısıtlamalar ile 336 bin lirasını ödemiş bulunuyoruz. Çiftçimize verdiğimiz toprak analiz laboratuvarını son teknoloji donatarak ilçemize kazandırdık.Laboratuvarın yanı sıra odamızın ihtiyacı olan hizmet aracıda kazandırdırdık. Gecen sene çeltik, fındık ve hayvancılık alanında 9 mühendisimizle danışmanlık hizmeti verdik. Bu yıl ise bu alanlarda 6 mühendis arkadaşımızla bu hizmetini çok ciddi bir şekilde titizlikle sürdürmekteyiz. Bafra çiftçimize daha kaliteli ,daha rahat hizmet verebilmek amacı ile Bafra Belediyesi"nden 30 yıllığına Alaçam minibüs durağının kullanım hakkını devir aldık.Bu sayede çiftçilerimiz hangi tarımsal faaliyet ile uğraşırsa uğraşsın tek merkezde tüm işlemlerini yapabilecektir.Bafra pirincimizin için gerekli çalışmaları yaparak ülke genelinde tanıtımı yaptık.Odamızın üst katında bulunan çiftçi akyıt dosya işlemlerinin daha rahat yapılabilmesi için bilgi işlem merkezini alt kata taşıdık.Bu sayede yaşlı, özürlü üreticilerimizin mağduriyetini bir nebze gidermiş olduk.En yakın zamanda da yeni hizmet binamıza taşınmayı planlıyoruz..Amacımız Bafra Ziraat Odası'nı her yönü ile Türkiye’de örnek ziraat odası gösterilecek konuma getirmektir“ dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Mevlid Kandili'nde nasıl tövbe edilir: Mevlid Kandilinde Selat-u Selam nasıl okunur

Mevlid Kandili'nde nasıl tövbe edilir: Mevlid Kandilinde Selat-u Selam nasıl okunur Mevlid Kandili'nde nasıl tövbe edilir: Mevlid Kandilinde Selat-u Selam nasıl okunur. Mevlid Kandili 11 Aralık 2016 Pazar. Mevlid Kandili gecesinde hangi dualar okunmalı. Mevlid Kandili nedir, faziletleri nelerdir. Mevlid Kandilinde nasıl tövbe edilir detaylar haberimizde

Abdulkadir Emeksiz: Türk ve İslam kültüründe gülme daha çok tebessümdür

Abdulkadir Emeksiz: Türk ve İslam kültüründe gülme daha çok tebessümdür Abdulkadir Emeksiz: Türk ve İslam kültüründe gülme daha çok tebessümdür! İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Abdulkadir Emeksiz, Türk ve İslam kültüründe gülmek yerine daha çok tebessüm edildiğini söyledi.

Canik Kent Konseyi'nde Mahmut Aydın güven tazeledi

Canik Kent Konseyi'nde Mahmut Aydın güven tazeledi Canik Kent Konseyi'nde Mahmut Aydın güven tazeledi! Canik Kent Konseyi'nin 4. Olağan Genel Kurulu'nda Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mahmut Aydın Başkan seçildi.

Küçük çocuğa sigara verip çakmakla yakmaya çalışan adamın görüntüleri tepki çekti

Küçük çocuğa sigara verip çakmakla yakmaya çalışan adamın görüntüleri tepki çekti Küçük çocuğa sigara verip çakmakla yakmaya çalışan adamın görüntüleri tepki çekti. Küçük çocuğa sigara içirmeye kalkan adamın video görüntüleri sosyal medyada tepkilere neden oldu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET