• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN BEYİ'NİN SAMSUN CAPSLERİ SOSYAL MEDYADA BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

Samsun Beyi'nin Samsun capsleri sosyal medyada büyük ilgi görüyor.  Samsun'da yaşanan en ilginç haberleri, olayları Twitter sayfasında yayınlayan Samsun Beyi, paylaşımları ile gülme krizine sokuyor.

07 Kasım 2016 Pazartesi 17:17
Samsun Beyi'nin Samsun capsleri sosyal medyada büyük ilgi görüyor

Samsun Beyi'nin Samsun capsleri sosyal medyada büyük ilgi görüyor.  Samsun'da yaşanan en ilginç haberleri, olayları Twitter sayfasında yayınlayan Samsun Beyi, paylaşımları ile gülme krizine sokuyor.


Samsun'da sıradan bir gün, Samsunlu olmak gibi paylaşımları ile dikkat çeken Samsun Beyi sosyal madyanın ilgi gören fenomenleri arasında yer alıyor.  


Samsun'a dair en ilginç anların, olayların yer aldığı paylaşımlarda Samsun Beyi, şehrin tanıtımına da büyük katkı sağlıyor. Samsun capslerinin yanı sıra Samsun ile ilgili önemli tarihsel olaylara da sayfasında yer veren Samsun Beyi, şehrin geçmişi  ile ilgili anılarıda yeniden hatırlatıyor. 

 

İşte Twitter'de Samsun Beyi'nin Samsun ile ilgili o paylaşımları..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Samsun Beyi hesabını takip etmek için linke tıklayınız:
https://twitter.com/samsunbeyi

 

 


 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Büyükşehir Belediyesi Karadeniz 3. Kitap Fuarı”nda

Samsun Büyükşehir Belediyesi Karadeniz 3. Kitap Fuarı”nda Samsun Büyükşehir Belediyesi Karadeniz 3. Kitap Fuarı”nda. Samsun Büyükşehir Belediyesi bugün açılışı yapılan TÜYAP “Karadeniz 3. Kitap Fuarı”nda açtığı standla yerini aldı.

Samsun TSO'da girişimciler sertifikalarını aldı

Samsun TSO'da girişimciler sertifikalarını aldı Samsun TSO'da girişimciler sertifikalarını aldı. Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından uygulanan “Kayıtlı İstihdam İçin Ortak Fayda Diyalog ve İşbirliği Projesi” çerçevesinde düzenlenen KOSGEB destekli “Girişimcilik” ve “Kişisel Gelişim” eğitimlerini başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifikaları verildi.

Osman Genç: Yeni Türkiye'nin hedefleri doğrultusunda ilerliyoruz

Osman Genç: Yeni Türkiye'nin hedefleri doğrultusunda ilerliyoruz Osman Genç: Yeni Türkiye'nin hedefleri doğrultusunda ilerliyoruz. Canik Belediye Başkanı Osman Genç, “Yeni Türkiye'nin hedefleri doğrultusunda şehrimizi ortak akılla, birlikte daha ileriye taşıyacağız" dedi.

Samsun'un İlkadım ilçesinde Anne Okulu Projesi'nin tanıtımı yapıldı

Samsun'un İlkadım ilçesinde Anne Okulu Projesi'nin tanıtımı yapıldı Samsun'un İlkadım ilçesinde Anne Okulu Projesi'nin tanıtımı yapıldı. "Beşik sallayan eller, dünyaya hükmeder" sözünün muhatabı annelerin geleceği şekillendirdiğini ifade eden Başkan Tok, " Çocuğun ilk öğretmeni ve eğiticisi olan annelerinin eğitimini önemsediklerini kaydetti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET