• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN BEYİ'NİN SAMSUN CAPSLERİ SOSYAL MEDYADA BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

Samsun Beyi'nin Samsun capsleri sosyal medyada büyük ilgi görüyor.  Samsun'da yaşanan en ilginç haberleri, olayları Twitter sayfasında yayınlayan Samsun Beyi, paylaşımları ile gülme krizine sokuyor.

07 Kasım 2016 Pazartesi 17:17
Samsun Beyi'nin Samsun capsleri sosyal medyada büyük ilgi görüyor

Samsun Beyi'nin Samsun capsleri sosyal medyada büyük ilgi görüyor.  Samsun'da yaşanan en ilginç haberleri, olayları Twitter sayfasında yayınlayan Samsun Beyi, paylaşımları ile gülme krizine sokuyor.


Samsun'da sıradan bir gün, Samsunlu olmak gibi paylaşımları ile dikkat çeken Samsun Beyi sosyal madyanın ilgi gören fenomenleri arasında yer alıyor.  


Samsun'a dair en ilginç anların, olayların yer aldığı paylaşımlarda Samsun Beyi, şehrin tanıtımına da büyük katkı sağlıyor. Samsun capslerinin yanı sıra Samsun ile ilgili önemli tarihsel olaylara da sayfasında yer veren Samsun Beyi, şehrin geçmişi  ile ilgili anılarıda yeniden hatırlatıyor. 

 

İşte Twitter'de Samsun Beyi'nin Samsun ile ilgili o paylaşımları..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Samsun Beyi hesabını takip etmek için linke tıklayınız:
https://twitter.com/samsunbeyi

 

 


 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Hasan Togar: Yüreği iman dolu bir gençlik yetişiyor

Hasan Togar: Yüreği iman dolu bir gençlik yetişiyor Hasan Togar: Yüreği iman dolu bir gençlik yetişiyor. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ‘‘Cennet vatanımızın dört bir yanında dini ve Milli değerlere bağlı pırıl pırıl bir nesil yetişiyor" dedi.

Samsun'da Uğur Mumcu, 24'üncü ölüm yıl dönümünde anıldı

Samsun'da Uğur Mumcu, 24'üncü ölüm yıl dönümünde anıldı Samsun'da Uğur Mumcu, 24'üncü ölüm yıl dönümünde anıldı. Samsun'da 24 Ocak Adalet ve Demokrasi Haftası kapsamında gazeteci-yazar Uğur Mumcu, 24. ölüm yıl dönümünde anıldı.

Samsun Vezirköprü'deki bu gizemli evde durduk yerde yangın çıkıyor

Samsun Vezirköprü'deki bu gizemli evde durduk yerde yangın çıkıyor Samsun'un Vezirköprü ilçesi Esenköy mahallesinde İsmail Erol ve Satu Erol'un oturduğu gizemli evde, durduk yerde giysilerde ve raflarda çıkan yangınlar görenleri şaşkına uğratıyor.

Samsun Vezirköprü'de Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı

Samsun Vezirköprü'de Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı Samsun Vezirköprü'de Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı. Vezirköprü Orman İşletme Müdürlüğü görevine atanan Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET