• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN GARNİZON KOMUTANLIĞI GÖREVİNE PİYADE ALBAY SEDAT BULUT ATANDI

Samsun Garnizon Komutanlığı görevine Piyade Albay Sedat Bulut atandı. Samsun Garnizon Komutanlığı görevine atanan Piyade Albay Sedat Bulut, Samsun Valisi İbrahim Şahin'i makamında ziyaret etti.

08 Ağustos 2016 Pazartesi 12:24
Samsun Garnizon Komutanlığı görevine Piyade Albay Sedat Bulut atandı

İstanbul 3. Kolordu Komutanlığı görevinden, Samsun Garnizon Komutanlığı görevine atanan Piyade Albay Sedat Bulut, Vali İbrahim Şahin’i makamında ziyaret etti.

 
Ziyarette Samsun Garnizon Komutanlığı görevine atanan Piyade Albay Sedat Bulut ile bir süre sohbet eden Vali İbrahim Şahin, Garnizon Komutanına yeni görevinin hayırlı olması dileklerinde bulunarak başarılar diledi.

 

Ziyarette ayrıca Sahra Sıhhıye Eğitim Merkez Tabur Komutanı Alb. Emin Karataş hazır bulundu.

Kaynak: Samsun Kent Haber

YANLIŞ BAŞLİK

OSMAN GEÇGEL
08 Ağustos 2016 Pazartesi 13:48

KOLORDU KOMUTANI DEĞİL,DOĞRUSU; KOLORDU KOMUTANLIĞINDA GÖREVLİ ALBAY.BİR BİLENE SORUN LÜTFEN. (KOLORDU KOMUTANI KORGENERALDİR. SON ASKERİ ŞURADA BAZI KOLORDULARA TÜMGENERAL ATAMASI YAPILDI.)

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Samsun Vezirköprü'de Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı

Samsun Vezirköprü'de Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı Samsun Vezirköprü'de Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı. Vezirköprü Orman İşletme Müdürlüğü görevine atanan Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı.

Zihni Şahin Bafra'da muhtarlarla bir araya geldi

Zihni Şahin Bafra'da muhtarlarla bir araya geldi Zihni Şahin Bafra'da muhtarlarla bir araya geldi. Samsun'un Bafra ilçe Belediye Başkanı Zihni Şahin, düzenlediği toplantıda muhtarlarla bir araya geldi. 

Osman Genç: Daha çok çalışma zamanı

Osman Genç: Daha çok çalışma zamanı SAYSİAD yönetimini ağırlayan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Şimdi artık kazanımlarımızı koruma değil, daha çok çalışma, üretme, ihraç etme, istihdam etme zamanıdır. Daha çok koşacağız" dedi.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan yeni doğan bebeklere sürpriz

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan yeni doğan bebeklere sürpriz Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan yeni doğan bebeklere sürpriz. Atakum İlçesinde dünyaya gelen bebekler için ‘Hoşgeldin Bebek’ paketleri hazırlatan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Biz Atakum İlçesini evimiz, ilçemizde yaşayanları ailemiz olarak görüyoruz. Her yeni doğan bebeği, ailemizin bir ferdi olarak görüyor, seviniyoruz” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET