• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN GARNİZON KOMUTANLIĞI GÖREVİNE PİYADE ALBAY SEDAT BULUT ATANDI

Samsun Garnizon Komutanlığı görevine Piyade Albay Sedat Bulut atandı. Samsun Garnizon Komutanlığı görevine atanan Piyade Albay Sedat Bulut, Samsun Valisi İbrahim Şahin'i makamında ziyaret etti.

08 Ağustos 2016 Pazartesi 12:24
Samsun Garnizon Komutanlığı görevine Piyade Albay Sedat Bulut atandı

İstanbul 3. Kolordu Komutanlığı görevinden, Samsun Garnizon Komutanlığı görevine atanan Piyade Albay Sedat Bulut, Vali İbrahim Şahin’i makamında ziyaret etti.

 
Ziyarette Samsun Garnizon Komutanlığı görevine atanan Piyade Albay Sedat Bulut ile bir süre sohbet eden Vali İbrahim Şahin, Garnizon Komutanına yeni görevinin hayırlı olması dileklerinde bulunarak başarılar diledi.

 

Ziyarette ayrıca Sahra Sıhhıye Eğitim Merkez Tabur Komutanı Alb. Emin Karataş hazır bulundu.

Kaynak: Samsun Kent Haber

YANLIŞ BAŞLİK

OSMAN GEÇGEL
08 Ağustos 2016 Pazartesi 13:48

KOLORDU KOMUTANI DEĞİL,DOĞRUSU; KOLORDU KOMUTANLIĞINDA GÖREVLİ ALBAY.BİR BİLENE SORUN LÜTFEN. (KOLORDU KOMUTANI KORGENERALDİR. SON ASKERİ ŞURADA BAZI KOLORDULARA TÜMGENERAL ATAMASI YAPILDI.)

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Osman Genç Ankara'da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi toplantısına katıldı

Osman Genç Ankara'da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi toplantısına katıldı Osman Genç Ankara'da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi toplantısına katıldı. Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç, Ankara'da düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması Tanıtım Toplantısı'na katıldı.

Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı

Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı. Türk Ocakları Samsun Şubesi tarafından “Millet ve Milliyetçilik” başlıklı konferans düzenlendi. 

Mehmet Aydın ve DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu

Mehmet Aydın ve DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu Canik Belediyesi tarafından düzenlenen "Bi' Dolu Medya" konulu etkinlikte ünlü sunucu Mehmet Aydın ve ünlü DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu. Oldukça renkli geçen etkinlikte, radyo-gazetecilik bölümü öğrencileri hem uygulamalı öğrendi hem de eğlendi

Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi

Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi. Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Karadeniz Temsilciliği tarafından şehitler için 158. mevlit okutuldu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET