• 2,1371 TL

  • 2,8684 TL

  • 88,6488 TL

  • 82.094

SAMSUN İÇİN SON YEREL SEÇİM ANKETİ

Samsun için son yerel seçim anketi
24 Eylül 2013 Salı 18:12

ORC Araştırma şirketi Eylül ayı yerel seçim anketini yayınladı..

ORC Araştırma Şirketi 14-20 Eylül 2013 tarihleri arasında 5 bin 600 kişi ile yüzyüze görüşülerek gerçekleştirdiği yerel seçim anketini yayınladı.
 
Tüm illeri kapsayan anketin Samsun ayağında ise seçmenlere ilk olarak 'Bugün seçim olsa Büyükşehir Belediyesi için oy vermeyi düşündüğünüz parti hangisidir?' sorusu yöneltildi.
 
Bu soruya verilen yanıtlarda Samsunda AK Parti yüzde 42.1, CHP 29.5, MHP 18.2 oranında oy aldı. ORC Araştırma Şirketi tarafından yapılan ankette Samsun'un ilçe belediyeleride yer aldı.
 
14-20 Eylül 2013 tarihleri arasında yapılan ve AK Parti, CHP ve MHP seçmenlerine yöneltilen sorularda ilginç sonuçlar elde edildi. İşte o anket sonuçları.. 
 

DİĞER HABERLER

Erdoğan'a Çarşamba'dan destek

Erdoğan'a Çarşamba'dan destek Samsun’un Çarşamba ilçesinde, AK Parti’nin Cumhurbaşkanı adayı olan Recep Tayyip Erdoğan’a bağış desteğinde bulunuldu.

Yılda kaç kişi sigaradan ölüyor ?

Yılda kaç kişi sigaradan ölüyor ? Her yıl dünyada kaç kişi sigara dumanından ölüyor.

Şehit ve gazi yakınlarına devlet kadrosu verildi

Şehit ve gazi yakınlarına devlet kadrosu verildi Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Tekin Balcı, il genelinde yapılan 216 müracaattan 98'inin istihdam edildiğini söyledi.

Murat Göğebakan son yolculuğuna uğurlanıyor

Murat Göğebakan son yolculuğuna uğurlanıyor Dün sabah saatlerinde hayatını kaybeden ünlü sanatçı Murat Göğebakan için Fatih Camii'nde cenaze namazı kılındı.

KÖŞE YAZARLARI