• 2,3267 TL

  • 2,7797 TL

  • 89,9092 TL

  • 85.806

SAMSUN İÇİN SON YEREL SEÇİM ANKETİ

Samsun için son yerel seçim anketi
24 Eylül 2013 Salı 18:12

ORC Araştırma şirketi Eylül ayı yerel seçim anketini yayınladı..

ORC Araştırma Şirketi 14-20 Eylül 2013 tarihleri arasında 5 bin 600 kişi ile yüzyüze görüşülerek gerçekleştirdiği yerel seçim anketini yayınladı.
 
Tüm illeri kapsayan anketin Samsun ayağında ise seçmenlere ilk olarak 'Bugün seçim olsa Büyükşehir Belediyesi için oy vermeyi düşündüğünüz parti hangisidir?' sorusu yöneltildi.
 
Bu soruya verilen yanıtlarda Samsunda AK Parti yüzde 42.1, CHP 29.5, MHP 18.2 oranında oy aldı. ORC Araştırma Şirketi tarafından yapılan ankette Samsun'un ilçe belediyeleride yer aldı.
 
14-20 Eylül 2013 tarihleri arasında yapılan ve AK Parti, CHP ve MHP seçmenlerine yöneltilen sorularda ilginç sonuçlar elde edildi. İşte o anket sonuçları.. 
 

DİĞER HABERLER

Kabahor Kar Şenliklerinden dönen TRT ekibi kaza yaptı

Kabahor Kar Şenliklerinden dönen TRT ekibi kaza yaptı Rize'nin İkizdere ilçesi Gölyayla Köyünde düzenlenen Kabahor Kar Şenliklerinden dönen TRT ekibini taşıyan kamyonet İkizdere-Anzer yolunun 12. kilometresinde, buzlanma nedeniyle dereye yuvarlandı.

Ordu'da siyanürlü altın protestosunda arbede

Ordu'da siyanürlü altın protestosunda arbede Ordu'da Fatsa Ünye Doğa Koruma Platformu tarafından, bölgede siyanürle altın çıkarılmasını protesto etmek için düzenlenen yürüyüş sırasında vatandaşlarla jandarma arasında arbede çıktı.

GSB Bakanı Çağatay Kılıç, Samsun'da

GSB Bakanı Çağatay Kılıç, Samsun'da SAMSUN HABER- Samsun'a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Ondokuz Mayıs Kapalı Yüzme Havuzunda düzenlenen ’Geleceğe Kulaç Atıyoruz’ projesi açılış törenine katıldı.

Samsun'da Uğur Mumcu anısına yürüyüş yapıldı

Samsun'da Uğur Mumcu anısına yürüyüş yapıldı Samsun’da, sivil toplum örgütlerinin katılımı ile Gazeteci-Yazar Uğur Mumcu, ölümünün 22. yıl dönümünde düzenlenen yürüyüşle anıldı.

KÖŞE YAZARLARI