• 2,0896 TL

  • 2,8201 TL

  • 87,2762 TL

  • 83.764

SAMSUN İÇİN SON YEREL SEÇİM ANKETİ

Samsun için son yerel seçim anketi
24 Eylül 2013 Salı 18:12

ORC Araştırma şirketi Eylül ayı yerel seçim anketini yayınladı..

ORC Araştırma Şirketi 14-20 Eylül 2013 tarihleri arasında 5 bin 600 kişi ile yüzyüze görüşülerek gerçekleştirdiği yerel seçim anketini yayınladı.
 
Tüm illeri kapsayan anketin Samsun ayağında ise seçmenlere ilk olarak 'Bugün seçim olsa Büyükşehir Belediyesi için oy vermeyi düşündüğünüz parti hangisidir?' sorusu yöneltildi.
 
Bu soruya verilen yanıtlarda Samsunda AK Parti yüzde 42.1, CHP 29.5, MHP 18.2 oranında oy aldı. ORC Araştırma Şirketi tarafından yapılan ankette Samsun'un ilçe belediyeleride yer aldı.
 
14-20 Eylül 2013 tarihleri arasında yapılan ve AK Parti, CHP ve MHP seçmenlerine yöneltilen sorularda ilginç sonuçlar elde edildi. İşte o anket sonuçları.. 
 

DİĞER HABERLER

Atakum Belediyesi'nin hayır çarşısı açılıyor

Atakum Belediyesi'nin hayır çarşısı açılıyor Atakum Belediyesi tarafından Atakent'te kurulan "Hayır Çarşısı", 25 Temmuz Cuma günü hizmete girecek.

Samsun'lu üreticilere verimli hasat uyarısı

Samsun'lu üreticilere verimli hasat uyarısı Samsun Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kadir Güven, üreticileri verimli hasat konusunda bilgilendirdi.

Havza'da Sakal-ı Şerif ziyareti açıldı

Havza'da Sakal-ı Şerif ziyareti açıldı Samsun'un Havza ilçesinde Kadir Gecesi münasebetiyle tarihi Yörgüç Paşazade Mustafa Paşa Camii'nde ziyarete açılan Sakal-ı Şerif büyük ilgi gördü.

Basın mensupları iftarda buluştu

Basın mensupları iftarda buluştu Samsun Ondokuz Mayıs Gazeteciler Cemiyeti, Ramazan ayı nedeniyle basın mensuplarına iftar yemeği verdi.

KÖŞE YAZARLARI