• 2,3286 TL

  • 2,8578 TL

  • 89,6255 TL

  • 83.155

SAMSUN İÇİN SON YEREL SEÇİM ANKETİ

Samsun için son yerel seçim anketi
24 Eylül 2013 Salı 18:12

ORC Araştırma şirketi Eylül ayı yerel seçim anketini yayınladı..

ORC Araştırma Şirketi 14-20 Eylül 2013 tarihleri arasında 5 bin 600 kişi ile yüzyüze görüşülerek gerçekleştirdiği yerel seçim anketini yayınladı.
 
Tüm illeri kapsayan anketin Samsun ayağında ise seçmenlere ilk olarak 'Bugün seçim olsa Büyükşehir Belediyesi için oy vermeyi düşündüğünüz parti hangisidir?' sorusu yöneltildi.
 
Bu soruya verilen yanıtlarda Samsunda AK Parti yüzde 42.1, CHP 29.5, MHP 18.2 oranında oy aldı. ORC Araştırma Şirketi tarafından yapılan ankette Samsun'un ilçe belediyeleride yer aldı.
 
14-20 Eylül 2013 tarihleri arasında yapılan ve AK Parti, CHP ve MHP seçmenlerine yöneltilen sorularda ilginç sonuçlar elde edildi. İşte o anket sonuçları.. 
 

DİĞER HABERLER

Paralel yapı davasında BBP'liler eylemlere destek verdi

Paralel yapı davasında BBP'liler eylemlere destek verdi İstanbul Çağlayan Adliyesinde Paralel Yapı operasyonunu protesto edenler arasında bir grubun vefat eden BBP lideri Muhsin Yazıcıoğlu'nun fotoğrafıyla pankart açması dikkat çekti. Yazıcıoğlu'nun olduğu pankartta "Üşüyoruz Reis" yazılıydı.

Ekrem Dumanlı ve 13 kişiye şok tutuklama talebi

Ekrem Dumanlı ve 13 kişiye şok tutuklama talebi “Paralel yapı” iddialarına ilişkin soruşturma kapsamında gözaltına alınan Ekrem Dumanlı ve Hidayet Karaca'nın aralarında bulunduğu 13 kişiye “silahlı terör örgütü kurmak ve yönetmek” suçlamalarıyla tutuklama talebi yapıldı.

Uğur Koşar Samsun'lu okurlarıyla buluşuyor

Uğur Koşar Samsun'lu okurlarıyla buluşuyor "Allah De Ötesini Bırak" kitabıyla milyonların sevgisini kazanan Uğur Koşar, “İlkadım Belediyesi Okur Yazar Buluşması” kapsamında Samsunlu okurlarıyla buluşacak.

EMŞAV'dan şehit ailesine ziyaret

EMŞAV'dan şehit ailesine ziyaret EMŞAV Karadeniz Temsilciliği, İstanbul Boğaziçi Köprüsü çıkışında motosikletle yaptığı kaza sonucu şehit olan Polis Memuru Samet Keleş’in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

KÖŞE YAZARLARI