• 2,9531 TL

  • 3,3948 TL

  • 118,661 TL

  • 79.382,62

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN İÇİN SON YEREL SEÇİM ANKETİ

ORC Araştırma şirketi Eylül ayı yerel seçim anketini yayınladı..

24 Eylül 2013 Salı 18:12
Samsun için son yerel seçim anketi

ORC Araştırma Şirketi 14-20 Eylül 2013 tarihleri arasında 5 bin 600 kişi ile yüzyüze görüşülerek gerçekleştirdiği yerel seçim anketini yayınladı.
 
Tüm illeri kapsayan anketin Samsun ayağında ise seçmenlere ilk olarak 'Bugün seçim olsa Büyükşehir Belediyesi için oy vermeyi düşündüğünüz parti hangisidir?' sorusu yöneltildi.
 
Bu soruya verilen yanıtlarda Samsunda AK Parti yüzde 42.1, CHP 29.5, MHP 18.2 oranında oy aldı. ORC Araştırma Şirketi tarafından yapılan ankette Samsun'un ilçe belediyeleride yer aldı.
 
14-20 Eylül 2013 tarihleri arasında yapılan ve AK Parti, CHP ve MHP seçmenlerine yöneltilen sorularda ilginç sonuçlar elde edildi. İşte o anket sonuçları.. 
 

DİĞER HABERLER

Ali Ağaoğlu'na o sözleri için soruşturma açıldı

Ali Ağaoğlu'na o sözleri için soruşturma açıldı Ali Ağaoğlu'na o sözleri için soruşturma açıldı. "Gecelik ilişkilerden hoşlansaydım İstanbul'da kadın kalmazdı" diyen Ali Ağaoğlu hakkında halkın bir kesimini sosyal sınıf, ırk, din, mezhep, cinsiyet veya bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılama'' suçundan soruşturma başlattı.

Samsun’da şehit aileleri, şehit olan yakınları için mevlit okuttu

Samsun’da şehit aileleri, şehit olan yakınları için mevlit okuttu Samsun’da şehit aileleri, şehit olan yakınları için mevlit okuttu. Samsun'da şehit Ahmet Altunoğlu, Selman Özay, Adem Şengül, Fikret Özer ve Başsavcı Murat Uzun için Gürbüz Caminde mevlit okutuldu.

Samsun'da şehit Bekir Anıl Erdal'ın evinin sokağı Türk Bayrakları ile donatıldı

Samsun'da şehit Bekir Anıl Erdal'ın evinin sokağı Türk Bayrakları ile donatıldı Samsun'da şehit Bekir Anıl Erdal'ın evinin sokağı Türk Bayrakları ile donatıldı. Muş’un Varto ilçesinde şehit olan Uzman Onbaşı Bekir Anıl Erdal’ın Samsun’un Bafra ilçesinde baba evinin bulunduğu sokak bayraklarla donatıldı.

Schengen Vizesi nedir? Schengen Vizesi nasıl alınır

Schengen Vizesi nedir? Schengen Vizesi nasıl alınır Schengen Vizesi nedir? Schengen Vizesi nasıl alınır. Schengen Vizesi için hangi evraklar gerekli. Schengen Vizesini kimler alabilir. Schengen Vizesi başvurusu nasıl yapılır.

KÖŞE YAZARLARI