• 2,3267 TL

  • 2,7797 TL

  • 89,9092 TL

  • 85.806

Öncekiler Sonrakiler

SAMSUN İÇİN SON YEREL SEÇİM ANKETİ

Samsun için son yerel seçim anketi
24 Eylül 2013 Salı 18:12

ORC Araştırma şirketi Eylül ayı yerel seçim anketini yayınladı..

ORC Araştırma Şirketi 14-20 Eylül 2013 tarihleri arasında 5 bin 600 kişi ile yüzyüze görüşülerek gerçekleştirdiği yerel seçim anketini yayınladı.
 
Tüm illeri kapsayan anketin Samsun ayağında ise seçmenlere ilk olarak 'Bugün seçim olsa Büyükşehir Belediyesi için oy vermeyi düşündüğünüz parti hangisidir?' sorusu yöneltildi.
 
Bu soruya verilen yanıtlarda Samsunda AK Parti yüzde 42.1, CHP 29.5, MHP 18.2 oranında oy aldı. ORC Araştırma Şirketi tarafından yapılan ankette Samsun'un ilçe belediyeleride yer aldı.
 
14-20 Eylül 2013 tarihleri arasında yapılan ve AK Parti, CHP ve MHP seçmenlerine yöneltilen sorularda ilginç sonuçlar elde edildi. İşte o anket sonuçları.. 
 

DİĞER HABERLER

Samsun'da havaların ısınması yüzleri güldürdü

Samsun'da havaların ısınması yüzleri güldürdü Samsun'da vatandaşlar bahar havasının yaşandığı hafta sonunda sahillere akın etti.

Samsun'da Down Sendromlu çocuklar doyasıya eğlendi

Samsun'da Down Sendromlu çocuklar doyasıya eğlendi SAMSUN HABER - Samsun'da İlkadım Belediyesi Folklör ekibi Gazi Paşa İlköğretim okulu öğrencilerine ve Down Sendromlu çocuklara unutulmaz bir 23 Nisan yaşattı.

Samsun'da OMÜ Tanıtım Günlerine yoğun ilgi

Samsun'da OMÜ Tanıtım Günlerine yoğun ilgi SAMSUN HABER - Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) tarafından geleneksel olarak düzenlenen “OMÜ Tanıtım Günleri” yoğun ilgi gördü.

THY uçağında acil iniş paniği

THY uçağında acil iniş paniği Türk Hava Yolları'nın Milano-İstanbul seferini yapan uçağı, motor arızası nedeniyle acil iniş yaptı. Uçağın acil iniş yapması nedeniyle yolcular panik yaşadı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET