• 2,9998 TL

  • 3,3637 TL

  • 119,930 TL

  • 76.620,93

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN İÇİN SON YEREL SEÇİM ANKETİ

ORC Araştırma şirketi Eylül ayı yerel seçim anketini yayınladı..

24 Eylül 2013 Salı 18:12
Samsun için son yerel seçim anketi

ORC Araştırma Şirketi 14-20 Eylül 2013 tarihleri arasında 5 bin 600 kişi ile yüzyüze görüşülerek gerçekleştirdiği yerel seçim anketini yayınladı.
 
Tüm illeri kapsayan anketin Samsun ayağında ise seçmenlere ilk olarak 'Bugün seçim olsa Büyükşehir Belediyesi için oy vermeyi düşündüğünüz parti hangisidir?' sorusu yöneltildi.
 
Bu soruya verilen yanıtlarda Samsunda AK Parti yüzde 42.1, CHP 29.5, MHP 18.2 oranında oy aldı. ORC Araştırma Şirketi tarafından yapılan ankette Samsun'un ilçe belediyeleride yer aldı.
 
14-20 Eylül 2013 tarihleri arasında yapılan ve AK Parti, CHP ve MHP seçmenlerine yöneltilen sorularda ilginç sonuçlar elde edildi. İşte o anket sonuçları.. 
 

DİĞER HABERLER

Ramazan ayında her gün okunacak dualar neler

Ramazan ayında her gün okunacak dualar neler Ramazan ayında her gün okunacak dualar neler. Ramazan 2016 Oruç ne zaman başlıyor ilk oruç hangi tarihte başlıyor. 2016 Ramazan Bayramı ne zaman. Ramazan ayı 2016 oruç imsakiyesi

ODÜ’den YEDAŞ’a teşekkür belgesi

ODÜ’den YEDAŞ’a teşekkür belgesi Ordu Üniversitesi (ODÜ) Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen ’4. Geleneksek 1. Ulusal Robot Yarışması’na katkılarından dolayı YEDAŞ’a teşekkür belgesi verildi.

Talha Uğurluel: Allah rızası için yapılan eserleri bara, pavyona çeviriyoruz

Talha Uğurluel: Allah rızası için yapılan eserleri bara, pavyona çeviriyoruz Samsun’da İlkadım Konferansları Okur-Yazar Buluşması etkinliğinde konuşan Tarihçi-Araştırmacı-Yazar Talha Uğurluel, Kanuni Sultan Süleyman’ın, annesi Hafsa Sultan’ın Marmaris Kalesi, yanına askerler için yaptırdığı kervansaraya ‘Sultan Bar’ isminde bir yer yapıldığını söyledi.

Samsun'da Down sendromluların eğitileceği “can suyu kafe” açıldı

Samsun'da Down sendromluların eğitileceği “can suyu kafe” açıldı Samsun Bafra Kaymakamlığı ve gönüllülerin desteği ile Bafra Gençlik Merkezi’nde ‘Can Suyu Kafe’ törenle hizmete girdi.

KÖŞE YAZARLARI