• 2,2195 TL

  • 2,7555 TL

  • 85,9782 TL

  • 83.282

SAMSUN İÇİN SON YEREL SEÇİM ANKETİ

Samsun için son yerel seçim anketi
24 Eylül 2013 Salı 18:12

ORC Araştırma şirketi Eylül ayı yerel seçim anketini yayınladı..

ORC Araştırma Şirketi 14-20 Eylül 2013 tarihleri arasında 5 bin 600 kişi ile yüzyüze görüşülerek gerçekleştirdiği yerel seçim anketini yayınladı.
 
Tüm illeri kapsayan anketin Samsun ayağında ise seçmenlere ilk olarak 'Bugün seçim olsa Büyükşehir Belediyesi için oy vermeyi düşündüğünüz parti hangisidir?' sorusu yöneltildi.
 
Bu soruya verilen yanıtlarda Samsunda AK Parti yüzde 42.1, CHP 29.5, MHP 18.2 oranında oy aldı. ORC Araştırma Şirketi tarafından yapılan ankette Samsun'un ilçe belediyeleride yer aldı.
 
14-20 Eylül 2013 tarihleri arasında yapılan ve AK Parti, CHP ve MHP seçmenlerine yöneltilen sorularda ilginç sonuçlar elde edildi. İşte o anket sonuçları.. 
 

DİĞER HABERLER

Karadeniz'de şiddetli sağanak yağış bekleniyor

Karadeniz'de şiddetli sağanak yağış bekleniyor Samsun'un doğusu, Ordu, Giresun, Trabzon ve Artvin çevrelerinde kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli, Rize çevrelerinde yer yer şiddetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış tahmin ediliyor.

Ermenek'te 8 işçiyi arama çalışmaları devam ediyor

Ermenek'te 8 işçiyi arama çalışmaları devam ediyor Ermenek'te 8 işçiyi arama çalışmaları devam ediyor. Ermenek maden kazasında son durum. Karaman'ın Ermenek ilçesine bağlı Güneyyurt beldesinde yaşanan maden kazasında 8 işçinin arama çalışmaları sürüyor.

Joe Biden, Davutoğlu'ndan ders almak istiyor

Joe Biden, Davutoğlu'ndan ders almak istiyor Türkiye'ye gelen ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden, Başbakan Ahmet Davutoğlu için "En son Başbakanı gördüğümde kendisi Dışişleri Bakanıydı. Ben hala Başkan Yardımcısıyım. Bu konuda kendisinden sizden ders almam gerekiyor' dedi.

Abdullah Gül, İran Press Tv'nin haberini yalanladı

Abdullah Gül, İran Press Tv'nin haberini yalanladı Türkiye Cumhuriyeti'nin 11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İran Devlet televizyonu Prees TV'de “Gül: Erdoğan, izlediği politikalarıyla Türkiye’yi çökertiyor” başlıklı haberin tamamıyla yalan olduğunu açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI