• 2,8792 TL

  • 3,0674 TL

  • 99,4202 TL

  • 76.243

Öncekiler Sonrakiler

SAMSUN İÇİN SON YEREL SEÇİM ANKETİ

ORC Araştırma şirketi Eylül ayı yerel seçim anketini yayınladı..

24 Eylül 2013 Salı 18:12
Samsun için son yerel seçim anketi

ORC Araştırma Şirketi 14-20 Eylül 2013 tarihleri arasında 5 bin 600 kişi ile yüzyüze görüşülerek gerçekleştirdiği yerel seçim anketini yayınladı.
 
Tüm illeri kapsayan anketin Samsun ayağında ise seçmenlere ilk olarak 'Bugün seçim olsa Büyükşehir Belediyesi için oy vermeyi düşündüğünüz parti hangisidir?' sorusu yöneltildi.
 
Bu soruya verilen yanıtlarda Samsunda AK Parti yüzde 42.1, CHP 29.5, MHP 18.2 oranında oy aldı. ORC Araştırma Şirketi tarafından yapılan ankette Samsun'un ilçe belediyeleride yer aldı.
 
14-20 Eylül 2013 tarihleri arasında yapılan ve AK Parti, CHP ve MHP seçmenlerine yöneltilen sorularda ilginç sonuçlar elde edildi. İşte o anket sonuçları.. 
 

DİĞER HABERLER

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Öğretmenler Günü etkinliğine katıldı

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Öğretmenler Günü etkinliğine katıldı Samsun'un Atakum ilçe Belediye Başkanı İshak Taşçı, Özgecan Kadın Koordinasyon ve Sosyal Hizmetler Merkezi tarafından Türkiş Kültür Evi’nde düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinliğine katıldı.

Samsun OMÜ Rektörlükten 24 Kasım Öğretmenler Günü ziyareti

Samsun OMÜ Rektörlükten 24 Kasım Öğretmenler Günü ziyareti Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şenol Eren ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sevilhan Mennan, 24 Kasım Öğretmenler günü nedeni ile Eğitim Fakültesi Dekanlığı’nı ziyaret etti.

Akif Çağatay Kılıç kimdir, siyasi kariyeri nedir

Akif Çağatay Kılıç kimdir, siyasi kariyeri nedir Bakanlar Kurulu listesinde Gençlik ve Spor Bakanı seçilen AK Parti Samsun milletvekili Akif Çağatay Kılıç kimdir nerelidir. Akif Çağatay Kılıç'ın siyasi kariyeri nedir

TRT Türkiye'deki Hastaneler belgeselini Samsun'da çekti

TRT Türkiye'deki Hastaneler belgeselini Samsun'da çekti TRT Haber Kanalında yayına giren “Türkiye’deki Hastaneler” isimli belgesel programının Samsun ilinde yapılan çekimleri Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tamamlandı. 

KÖŞE YAZARLARI