• 2,1562 TL

  • 2,8459 TL

  • 89,0135 TL

  • 80.649

SAMSUN İÇİN SON YEREL SEÇİM ANKETİ

Samsun için son yerel seçim anketi
24 Eylül 2013 Salı 18:12

ORC Araştırma şirketi Eylül ayı yerel seçim anketini yayınladı..

ORC Araştırma Şirketi 14-20 Eylül 2013 tarihleri arasında 5 bin 600 kişi ile yüzyüze görüşülerek gerçekleştirdiği yerel seçim anketini yayınladı.
 
Tüm illeri kapsayan anketin Samsun ayağında ise seçmenlere ilk olarak 'Bugün seçim olsa Büyükşehir Belediyesi için oy vermeyi düşündüğünüz parti hangisidir?' sorusu yöneltildi.
 
Bu soruya verilen yanıtlarda Samsunda AK Parti yüzde 42.1, CHP 29.5, MHP 18.2 oranında oy aldı. ORC Araştırma Şirketi tarafından yapılan ankette Samsun'un ilçe belediyeleride yer aldı.
 
14-20 Eylül 2013 tarihleri arasında yapılan ve AK Parti, CHP ve MHP seçmenlerine yöneltilen sorularda ilginç sonuçlar elde edildi. İşte o anket sonuçları.. 
 

DİĞER HABERLER

Hayvancılık yatırımlarına hibe desteği verilecek

Hayvancılık yatırımlarına hibe desteği verilecek Samsun Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, hayvancılık yatırımlarına yüzde 50 ila yüzde 80 oranında hibe desteği verilecek.

Kavak'ta balık ölümleri yaşandı

Kavak'ta balık ölümleri yaşandı Samsun'un Kavak ilçesinden geçen Mert Irmağı'nda ki balık ölümlerinin nedeninin belirlenmesi için sudan numune alındı.

Davutoğlu ile Türkiye hızına hız katacak

 Davutoğlu ile Türkiye hızına hız katacak Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "62.Hükümetin Başbakanı ve AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ile Türkiye hızına hız katacak" dedi.

ErdoğanTok: Son değil başlangıç!

ErdoğanTok: Son değil başlangıç! İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Recep Tayyip Erdoğan'ın son kez partililere Genel Başkan olarak seslenmesi bir sonun değil yeni bir başlangıçtır" dedi.

KÖŞE YAZARLARI