• 2,3267 TL

  • 2,7797 TL

  • 89,9092 TL

  • 85.806

Öncekiler Sonrakiler

SAMSUN İÇİN SON YEREL SEÇİM ANKETİ

Samsun için son yerel seçim anketi
24 Eylül 2013 Salı 18:12

ORC Araştırma şirketi Eylül ayı yerel seçim anketini yayınladı..

ORC Araştırma Şirketi 14-20 Eylül 2013 tarihleri arasında 5 bin 600 kişi ile yüzyüze görüşülerek gerçekleştirdiği yerel seçim anketini yayınladı.
 
Tüm illeri kapsayan anketin Samsun ayağında ise seçmenlere ilk olarak 'Bugün seçim olsa Büyükşehir Belediyesi için oy vermeyi düşündüğünüz parti hangisidir?' sorusu yöneltildi.
 
Bu soruya verilen yanıtlarda Samsunda AK Parti yüzde 42.1, CHP 29.5, MHP 18.2 oranında oy aldı. ORC Araştırma Şirketi tarafından yapılan ankette Samsun'un ilçe belediyeleride yer aldı.
 
14-20 Eylül 2013 tarihleri arasında yapılan ve AK Parti, CHP ve MHP seçmenlerine yöneltilen sorularda ilginç sonuçlar elde edildi. İşte o anket sonuçları.. 
 

DİĞER HABERLER

Osman Genç, Almanya'da gurbetçilere seslendi

Osman Genç, Almanya'da gurbetçilere seslendi Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Almanya'da gurbetçilere böyle seslendi: "Demokrasimizin gelişmesi, halkın iradesinin tam olarak tecelli etmesi için mutlaka sandığa gitmeli ve oyunuzu kullanmalısınız."

Öztoklar Sigorta, TSE yeterlilik belgesi aldı

Öztoklar Sigorta, TSE yeterlilik belgesi aldı Samsun'da bulunan Öztoklar Sigorta Aracılık Hizmetleri şirketi Karadeniz'de bir ilke imza atarak, Türk Standartları Enstitüsünden TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi almaya hak kazandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arabistan’da umre yaptı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arabistan’da umre yaptı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan’da umre yaptı. Cidde’de ihrama girdikten sonra Mekke’ye geçen Erdoğan, Suudi güvenlik güçlerinin yoğun önlemleriyle gece yarısı Mescid-i Haram’a gitti.

An itibariyle Mehmet Baransu gözaltına alındı

An itibariyle Mehmet Baransu gözaltına alındı Taraf Gazetesi yazarı Mehmet Baransu'nun sabah saatlerinde gözaltına alınması olayını avukatı "An itibariyle muvekkilim Mehmet Baransu'nun evinde arama yapılmaktadır." sözleriyle twitterdan duyurdu.

KÖŞE YAZARLARI