• 2,2858 TL

  • 2,8792 TL

  • 88,7891 TL

  • 74.514

SAMSUN İÇİN SON YEREL SEÇİM ANKETİ

Samsun için son yerel seçim anketi
24 Eylül 2013 Salı 18:12

ORC Araştırma şirketi Eylül ayı yerel seçim anketini yayınladı..

ORC Araştırma Şirketi 14-20 Eylül 2013 tarihleri arasında 5 bin 600 kişi ile yüzyüze görüşülerek gerçekleştirdiği yerel seçim anketini yayınladı.
 
Tüm illeri kapsayan anketin Samsun ayağında ise seçmenlere ilk olarak 'Bugün seçim olsa Büyükşehir Belediyesi için oy vermeyi düşündüğünüz parti hangisidir?' sorusu yöneltildi.
 
Bu soruya verilen yanıtlarda Samsunda AK Parti yüzde 42.1, CHP 29.5, MHP 18.2 oranında oy aldı. ORC Araştırma Şirketi tarafından yapılan ankette Samsun'un ilçe belediyeleride yer aldı.
 
14-20 Eylül 2013 tarihleri arasında yapılan ve AK Parti, CHP ve MHP seçmenlerine yöneltilen sorularda ilginç sonuçlar elde edildi. İşte o anket sonuçları.. 
 

DİĞER HABERLER

Kolestrolü olanlar kırmızı ete dikkat!

Kolestrolü olanlar kırmızı ete dikkat! Halk Sağlığı ve İç Hastalıkları Uzmanı Dr. M. Emin Dinççağ, Kurban Bayramı yaklaşırken kırmızı et tüketimiyle ilgili çeşitli bilgiler verdi.

Samsun'da hayvan pazarları denetlendi

Samsun'da hayvan pazarları denetlendi Samsun İl Gıda Tarım ve Hayvançılık İl Müdürlüğü, Kurban Bayramı öncesi hayvan pazarlarını denetledi.

Kazadan 1 gün sonra trafik ışığı takıldı

Kazadan 1 gün sonra trafik ışığı takıldı Samsun’da 26 Eylül 2014 tarihinde Canik ilçesi Atatürk Bulvarı ile P.Er Erdoğan Dündar Bulvarı’nın kesiştiği kavşağa trafik kazasından 1 gün sonra trafik ışıkları takıldı.

İlkadım'da geniş çaplı yol çalışması

İlkadım'da geniş çaplı yol çalışması İlkadım Belediyesi, ilçe genelinde yeni yerleşim alanlarında geniş çaplı yol açma çalışmalarına başladı.

KÖŞE YAZARLARI