• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN İL JANDARMA KOMUTANI ALBAY ERCAN YAŞİN, VATANDAŞLARI BÖYLE SELAMLADI

Samsun İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Yaşin, vatandaşları böyle selamladı! Samsun İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Yaşin, Cumhuriyet Meydanı'nda demokrasi nöbetinde Samsunlu vatandaşları asker selamıyla selamladı.

23 Temmuz 2016 Cumartesi 17:18
Samsun İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Yaşin, vatandaşları böyle selamladı

Samsun Cumhuriyet Meydanı'nda 8'inci gününde de demokrasi nöbetleri devam etti. Yapılan anons ile meydanda bulunan platforma davet edilen Samsun İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Yaşin, vatandaşları asker selamıyla selamladı.

 

Samsun Valisi İbrahim Şahin Samsun İl Jandarma Komutanı Ercan Yaşin'e teşekkür ederek şunları söyledi; "Samsun İl Jandarma Komutanımız Ercan Yaşin Giresun'da Jandarma Bòlge Komutanlığına vekalet ediyordu. Bana dediki, 'Sayın valim bize bazı mesajlar geliyor, biz bunlara itaat etmiyoruz. Biz sizin emrinizdeyiz' dedi. Ben kendisine teşekkür ediyorum"

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da liseli öğrenciler TSO'yu ziyaret etti

Samsun'da liseli öğrenciler TSO'yu ziyaret etti Samsun'da liseli öğrenciler TSO'yu ziyaret etti! Samsun Taflan Yalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi muhasebe 10. sınıfı öğrencileri, Samsun Ticaret ve Ticaret Odası’nı(TSO) ziyaret ederek, kurumun yapısı ve işleyişi hakkında bilgi aldı.

Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi Mevlit Kandil'i özel programı düzenleyecek

Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi Mevlit Kandil'i özel programı düzenleyecek Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi Mevlit Kandil'i özel programı düzenleyecek! 11 Aralık Pazar günü Gürbüz Camii'nde İlkadım Belediyesi ve Son Peygamber Platformu ve Çevre Eğitim ve Yardımlaşma Derneği (ÇEYDER) tarafından Mevlit Kandili Programı düzenlenecek.

Canik Belediye Başkanı Osman Genç: Her gencin hayalleri ve hedefleri olmalı

Canik Belediye Başkanı Osman Genç: Her gencin hayalleri ve hedefleri olmalı Canik Belediye Başkanı Osman Genç: Her gencin hayalleri ve hedefleri olmalı! Canik Belediyesi tarafından eğitime destek kapsamında Canik İMKB Anadolu Lisesi'ne kazandırdığı ve şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk’ün adını taşıyan Edebiyat Atölyesi bugün düzenlenen bir törenle açıldı. Canik Belediye Başkanı Osman Genç,” Her gencin hayalleri hedefleri olmalı. Bu hayallerimizi kendimiz,şehrimiz ve ülkemiz için gerçekleştirmeliyiz” dedi.

İhsan Şenocak Atakum İHL öğrencileri tarafından büyük bir coşku ile karşılandı

İhsan Şenocak Atakum İHL öğrencileri tarafından büyük bir coşku ile karşılandı İhsan Şenocak Atakum İHL öğrencileri tarafından büyük bir coşku ile karşılandı! Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi, öğrencilerini yazar, gazeteci ve akademisyenlerle buluşturmaya devam ediyor.  Öğrencilerine yönelik akademik çalışmalara aralıksız devam eden Atakum İmam Hatip Lisesi, Dr. İhsan Şenocak’a ağırladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET