• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN İL JANDARMA KOMUTANI ALBAY ERCAN YAŞİN, VATANDAŞLARI BÖYLE SELAMLADI

Samsun İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Yaşin, vatandaşları böyle selamladı! Samsun İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Yaşin, Cumhuriyet Meydanı'nda demokrasi nöbetinde Samsunlu vatandaşları asker selamıyla selamladı.

23 Temmuz 2016 Cumartesi 17:18
Samsun İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Yaşin, vatandaşları böyle selamladı

Samsun Cumhuriyet Meydanı'nda 8'inci gününde de demokrasi nöbetleri devam etti. Yapılan anons ile meydanda bulunan platforma davet edilen Samsun İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Yaşin, vatandaşları asker selamıyla selamladı.

 

Samsun Valisi İbrahim Şahin Samsun İl Jandarma Komutanı Ercan Yaşin'e teşekkür ederek şunları söyledi; "Samsun İl Jandarma Komutanımız Ercan Yaşin Giresun'da Jandarma Bòlge Komutanlığına vekalet ediyordu. Bana dediki, 'Sayın valim bize bazı mesajlar geliyor, biz bunlara itaat etmiyoruz. Biz sizin emrinizdeyiz' dedi. Ben kendisine teşekkür ediyorum"

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da 9 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 9 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 9 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Canik, Atakum, 19 Mayıs, Tekkeköy, Bafra, İlkadım, Yakakent, Çarşamba ve Havza ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

PTT'nin 176'ın yaşı Samsun'da kutlandı

PTT'nin 176'ın yaşı Samsun'da kutlandı Posta ve Telgraf Teşkilatı’nın (PTT) 176. kuruluş yılı bir dizi etkinlikle kutlanırken, postanede 176. sıra numarası alan bir vatandaşa ise hediye verildi.

Osman Genç Uluslararası İleri Depreme Dayanıklı Yapılar Kongresinde konuştu

Osman Genç Uluslararası İleri Depreme Dayanıklı Yapılar Kongresinde konuştu Samsun'un Canik ilçe Belediyesi Başkanı Osman Genç, Ondokuz Mayıs Üniversitesinde düzenlenen Uluslararası İleri Depreme Dayanıklı Yapılar Kongresinde kentsel dönüşüm konulu bir sunum yaptı.

Samsun Çarşamba TSO’dan İspanya çıkarması

Samsun Çarşamba TSO’dan İspanya çıkarması Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası üyesi 22 firma, İspanya’nın en büyük inşaat ve inşaat teknolojileri fuarı olan "E-power&Building Fuarı" için İspanya’ya çıkarma yaptı.

KÖŞE YAZARLARI