• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN İŞİTME ENGELLİLER OLİMPİYATLARINDA BACA GAZLARINA NASIL ÖNLEM ALINACAK

Samsun İşitme Engelliler Olimpiyatlarında baca gazlarına nasıl önlem alınacak. Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bulunan fabrikaların bacalarından çıkan gazların, Temmuz ayında başlayacak olan İşitme Engelliler Olimpiyatlarına gölge düşürmesinden endişe ediliyor.

25 Nisan 2017 Salı 14:03
Samsun İşitme Engelliler Olimpiyatlarında baca gazlarına nasıl önlem alınacak

Samsun'da İşitme Engelliler Olimpiyatları öncesi Tekkeköy ilçesinde bulunan fabrikaların bacalarından çıkan gazlara nasıl çözüm bulunacak. 

 


Samsun'da İşitme Engellilek Olimpiyatlarına yönelik hazırlıklar tüm hızı ile sürüyor. Temmuz ayında Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bulunan Samsunspor'un yeni stadında açılış seromonisi yapılacak olan İşitme Engelliler Olimpiyatları öncesi bölgede bulunan fabrikaların baca gazları endişeye neden oluyor. 


Tekkeköy ilçesinde Yaşar Doğu Spor salonu, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi ve Samsunspor'un yeni stadının bulunduğu alanın hemen yanı başında bulunan fabrikaların bacalarından çıkan gazlar, yapılacak olan olimpiyatlarda Samsun'a gelecek olan yabancı sporcuları olumsuz etkileyebileceği öne sürülüyor.  


Samsun Büyükşehir Belediyesi, İşitme Engelliler Olimpiyatları öncesi şehirde boyasız, sıvasız ve çirkin görüntülere neden olan yapılarla ilgili estetik kurul kararı kapsamında çalışma başlatırken, Tekkeköy ilçesinde bulunan fabrikaların baca gazlarına ise olimpiyatların yapılacağı zaman zarfında nasıl bir önlem alınacağı ise bilinmiyor. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Göçmen Leylekler Konaklama Merkezi (Leylek TOKİ), ziyaretçi akınına uğruyor. 

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi. Samsun'da tanınan gazeteci Erdem Erol, ERMED Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri kapsamında Görele Belediyesi personeline Müşteri hemşehri memnuniyeti eğitimi verdi.

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi binası  yıkılarak ticaret ve alış veriş merkezi ile birlikte kültür merkezi, otopark ve spor salonlarının bulunduğu bir tesis haline dönüştürülecek. 

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde Simit Center'a giren otomobilin çarptığı özel harekat polisi Emre Bağcı, son yolculuğuna uğurlandı.

KÖŞE YAZARLARI