• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN KABUS GÜNLER YAŞIYOR ÜÇ AYRI FECİ KAZADA 7 KİŞİ ÖLDÜ

Samsun kabus günler yaşıyor üç ayrı feci kazada 7 kişi öldü. Samsun'da Kavak ilçesinde çöken inşaatta 3, Atakum ilçesi Simit Center'da yaşanan kazada 1, Atakum ilçesi Kevser Camisinde yaşanan göçükte ise 3 kişi hayatını kaybetti.

29 Nisan 2017 Cumartesi 17:04
Samsun kabus günler yaşıyor üç ayrı feci kazada 7 kişi öldü

Samsun kabus günler yaşıyor üç ayrı feci kazada 7 kişi öldü. Samsun'da son günlerde yaşanan facia gibi kazalarda 7 vatandaş yaşamını yitirdi.

 

Samsun son günlerde adeta kabus gibi günler yaşıyor. Samsun'da bir biri ardına yaşanan feci olaylar zinciri can kayıplarına neden oluyor. Samsun'da önce Kavak ilçesinde garaj inşaatı çöktü 3 kişi öldü, sonra bir otomobil Simit Center'a girdi 1 kişi öldü, son olarak da cami inşaatı çöktü 3 kişi öldü. 


Samsun'da geçtiğimiz haftalarda Kavak ilçesinde traktör garajı için yapılan otopark inşaatında meydana gelen çökmede 3 işçi yaşamını yitirdi. Kavak ilçesine bağlı Azaklı mahallesinde 17 Nisan 2017 tarihinde meydana gelen kazada, traktör için yapılan garaj inşaatında çalışan işçiler Çetin Ganık (50), Nevzat Aydemir (59 ve Murat Batkal (34) göçük altında kalarak yaşamını yitirdi.

 

 

Kavak ilçesinde traktör garajı inşaatında yaşanan çökmede 3 kişinin hayatını kaybetmesi ile ilgili şok yaşayan Samsun, bu kez de Atakum ilçesinde bir kadın sürücünün aracıyla Simit Center'a girmesi ile ilgili meydana gelen kaza ile sarsıldı. Atakum ilçesi Simit Center'da yaşanan feci kazada da üniversite öğrencisi Ozan Utku Taşkın hayatını kaybetti. 

 


Atakum içesi Simit Center'de yaşanan kazada Şebnem Vergili isimli bayanın kullandığı 06 FF 7855 plakalı otomobil önce polis memuru Emre Bağcı'ya çarpmış ardından da yol üzerinde yürüyen Ozan Utku Taşkın'a vurmuştu. Yaşanan bu korkunç kazada polis memuru Emre Bağcı ağır yaralanırken, Ozan Utku Taşkın isimli üniversite öğrencisi hayatını kaybetmiş toplam 5 kişi yaralanmıştı. 

 

 


Atakum'da yaşanan bu kaza da Samsun'da şok etkisi yaratırken, bu kez de yine Atakum ilçesi Yeni mahallede Kevser Cami inşaatında göçük meydana geldi.  Bugün yaşanan olayda Atakum ilçesinde bulunan Kevser Cami inşaatında kubbe yapımı sırasında yaşanan göçükte ise  enkaz altında kalan Erol Zaman, Necmi Keskin, Ahmet Boz yaşamlarını kaybetti.  
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Göçmen Leylekler Konaklama Merkezi (Leylek TOKİ), ziyaretçi akınına uğruyor. 

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi. Samsun'da tanınan gazeteci Erdem Erol, ERMED Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri kapsamında Görele Belediyesi personeline Müşteri hemşehri memnuniyeti eğitimi verdi.

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi binası  yıkılarak ticaret ve alış veriş merkezi ile birlikte kültür merkezi, otopark ve spor salonlarının bulunduğu bir tesis haline dönüştürülecek. 

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde Simit Center'a giren otomobilin çarptığı özel harekat polisi Emre Bağcı, son yolculuğuna uğurlandı.

KÖŞE YAZARLARI