• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN KAMU HASTANELER BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİNE VEKALETEN MEHMET ÇELEBİ ATANDI

Samsun Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğine vekaleten Mehmet Çelebi atandı! Samsun Kamu Hastaneler Birliği Tıbbi Hizmetler Başkanı Uzm. Dr. Mehmet Çelebi, vekaleten Samsun Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğine getirildi

04 Ağustos 2016 Perşembe 09:36
Samsun Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğine vekaleten Mehmet Çelebi atandı

Darbe girişiminin ardından kamu kurumlarından birçok yönetici ve çalışan açığa alınırken Samsun’da Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Dursun Mehmet Mehel, darbe girişimi sonrasında başlatılan soruşturma kapsamında açığa alınmıştı. Mehel’in ardından genel sekreterliğe, Tıbbi Hizmetler Başkanı Uzm. Dr. Mehmet Çelebi’nin vekaleten atandığı kaydedildi. Sağlıkta açığa alınanlarla ilgili henüz idari ve adli soruşturmanın başlamadığı kaydedilirken, eski Genel Sekreter Mehel ile ilgili sonucun ise ne olacağı belirsizliğini koruyor. Açığa alınan isimlerle ilgili çalışmanın son bulmasının ardından bazı isimlerle ilgili soruşturma başlatılacağı öne sürülüyor. Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterlik makamının ise bu çalışmanın sonucunda asaleten bir ismin atanacağı ifade ediliyor.

Kaynak: gazetegerçek

DİĞER HABERLER

Mevlid Kandili'nde nasıl tövbe edilir: Mevlid Kandilinde Selat-u Selam nasıl okunur

Mevlid Kandili'nde nasıl tövbe edilir: Mevlid Kandilinde Selat-u Selam nasıl okunur Mevlid Kandili'nde nasıl tövbe edilir: Mevlid Kandilinde Selat-u Selam nasıl okunur. Mevlid Kandili 11 Aralık 2016 Pazar. Mevlid Kandili gecesinde hangi dualar okunmalı. Mevlid Kandili nedir, faziletleri nelerdir. Mevlid Kandilinde nasıl tövbe edilir detaylar haberimizde

Abdulkadir Emeksiz: Türk ve İslam kültüründe gülme daha çok tebessümdür

Abdulkadir Emeksiz: Türk ve İslam kültüründe gülme daha çok tebessümdür Abdulkadir Emeksiz: Türk ve İslam kültüründe gülme daha çok tebessümdür! İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Abdulkadir Emeksiz, Türk ve İslam kültüründe gülmek yerine daha çok tebessüm edildiğini söyledi.

Canik Kent Konseyi'nde Mahmut Aydın güven tazeledi

Canik Kent Konseyi'nde Mahmut Aydın güven tazeledi Canik Kent Konseyi'nde Mahmut Aydın güven tazeledi! Canik Kent Konseyi'nin 4. Olağan Genel Kurulu'nda Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mahmut Aydın Başkan seçildi.

Küçük çocuğa sigara verip çakmakla yakmaya çalışan adamın görüntüleri tepki çekti

Küçük çocuğa sigara verip çakmakla yakmaya çalışan adamın görüntüleri tepki çekti Küçük çocuğa sigara verip çakmakla yakmaya çalışan adamın görüntüleri tepki çekti. Küçük çocuğa sigara içirmeye kalkan adamın video görüntüleri sosyal medyada tepkilere neden oldu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET