• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN KAMU HASTANELER BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİNE VEKALETEN MEHMET ÇELEBİ ATANDI

Samsun Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğine vekaleten Mehmet Çelebi atandı! Samsun Kamu Hastaneler Birliği Tıbbi Hizmetler Başkanı Uzm. Dr. Mehmet Çelebi, vekaleten Samsun Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğine getirildi

04 Ağustos 2016 Perşembe 09:36
Samsun Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğine vekaleten Mehmet Çelebi atandı

Darbe girişiminin ardından kamu kurumlarından birçok yönetici ve çalışan açığa alınırken Samsun’da Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Dursun Mehmet Mehel, darbe girişimi sonrasında başlatılan soruşturma kapsamında açığa alınmıştı. Mehel’in ardından genel sekreterliğe, Tıbbi Hizmetler Başkanı Uzm. Dr. Mehmet Çelebi’nin vekaleten atandığı kaydedildi. Sağlıkta açığa alınanlarla ilgili henüz idari ve adli soruşturmanın başlamadığı kaydedilirken, eski Genel Sekreter Mehel ile ilgili sonucun ise ne olacağı belirsizliğini koruyor. Açığa alınan isimlerle ilgili çalışmanın son bulmasının ardından bazı isimlerle ilgili soruşturma başlatılacağı öne sürülüyor. Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterlik makamının ise bu çalışmanın sonucunda asaleten bir ismin atanacağı ifade ediliyor.

Kaynak: gazetegerçek

DİĞER HABERLER

Samsunlu başsavcı Harun Kodalak Yargıtay Cumhuriyet Savcılığına görevlendirildi

Samsunlu başsavcı Harun Kodalak Yargıtay Cumhuriyet Savcılığına görevlendirildi Samsunlu başsavcı Harun Kodalak Yargıtay Cumhuriyet Savcılığına görevlendirildi. Samsun doğumlu Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Harun Kodalak, HSYK tarafından yayınlanan Adli Yargı Kararnamesi ile Yargıtay Cumhuriyet Savcılığı görevine atandı.

Samsun OMÜ Rektörü Sait Bilgiç, Kavak ilçesinde incelemelerde bulundu

Samsun OMÜ Rektörü Sait Bilgiç, Kavak ilçesinde incelemelerde bulundu Samsun OMÜ Rektörü Sait Bilgiç, Kavak ilçesinde incelemelerde bulundu. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, Kavak ilçesinde ziyaret ve incelemelerde bulundu. 

Samsun OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'ten Başkan Sarıcaoğlu'na ziyaret

Samsun OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'ten Başkan Sarıcaoğlu'na ziyaret Samsun OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'ten Başkan Sarıcaoğlu'na ziyaret. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, Kavak ilçesinde ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan 20 Ocak mesajı

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan 20 Ocak mesajı Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan 20 Ocak mesajı. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Samsunspor'un 20 Ocak 1989'da geçirdiği ve Nuri Asan, Muzaffer Badalıoğlu, Mete Adanır, Zoran Tomiç ile Asım Özkan'ın hayatını kaybettiği kazanın yıldönümünde bir mesaj yayınlayarak, o gün yaşanan acının hala yürekleri sızlattığını söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET