• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN KAMU HASTANELER BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİNE VEKALETEN MEHMET ÇELEBİ ATANDI

Samsun Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğine vekaleten Mehmet Çelebi atandı! Samsun Kamu Hastaneler Birliği Tıbbi Hizmetler Başkanı Uzm. Dr. Mehmet Çelebi, vekaleten Samsun Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğine getirildi

04 Ağustos 2016 Perşembe 09:36
Samsun Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğine vekaleten Mehmet Çelebi atandı

Darbe girişiminin ardından kamu kurumlarından birçok yönetici ve çalışan açığa alınırken Samsun’da Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Dursun Mehmet Mehel, darbe girişimi sonrasında başlatılan soruşturma kapsamında açığa alınmıştı. Mehel’in ardından genel sekreterliğe, Tıbbi Hizmetler Başkanı Uzm. Dr. Mehmet Çelebi’nin vekaleten atandığı kaydedildi. Sağlıkta açığa alınanlarla ilgili henüz idari ve adli soruşturmanın başlamadığı kaydedilirken, eski Genel Sekreter Mehel ile ilgili sonucun ise ne olacağı belirsizliğini koruyor. Açığa alınan isimlerle ilgili çalışmanın son bulmasının ardından bazı isimlerle ilgili soruşturma başlatılacağı öne sürülüyor. Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterlik makamının ise bu çalışmanın sonucunda asaleten bir ismin atanacağı ifade ediliyor.

Kaynak: gazetegerçek

DİĞER HABERLER

Osman Genç Ankara'da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi toplantısına katıldı

Osman Genç Ankara'da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi toplantısına katıldı Osman Genç Ankara'da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi toplantısına katıldı. Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç, Ankara'da düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması Tanıtım Toplantısı'na katıldı.

Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı

Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı. Türk Ocakları Samsun Şubesi tarafından “Millet ve Milliyetçilik” başlıklı konferans düzenlendi. 

Mehmet Aydın ve DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu

Mehmet Aydın ve DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu Canik Belediyesi tarafından düzenlenen "Bi' Dolu Medya" konulu etkinlikte ünlü sunucu Mehmet Aydın ve ünlü DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu. Oldukça renkli geçen etkinlikte, radyo-gazetecilik bölümü öğrencileri hem uygulamalı öğrendi hem de eğlendi

Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi

Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi. Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Karadeniz Temsilciliği tarafından şehitler için 158. mevlit okutuldu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET