• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN KAMU HASTANELER BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİNE VEKALETEN MEHMET ÇELEBİ ATANDI

Samsun Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğine vekaleten Mehmet Çelebi atandı! Samsun Kamu Hastaneler Birliği Tıbbi Hizmetler Başkanı Uzm. Dr. Mehmet Çelebi, vekaleten Samsun Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğine getirildi

04 Ağustos 2016 Perşembe 09:36
Samsun Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğine vekaleten Mehmet Çelebi atandı

Darbe girişiminin ardından kamu kurumlarından birçok yönetici ve çalışan açığa alınırken Samsun’da Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Dursun Mehmet Mehel, darbe girişimi sonrasında başlatılan soruşturma kapsamında açığa alınmıştı. Mehel’in ardından genel sekreterliğe, Tıbbi Hizmetler Başkanı Uzm. Dr. Mehmet Çelebi’nin vekaleten atandığı kaydedildi. Sağlıkta açığa alınanlarla ilgili henüz idari ve adli soruşturmanın başlamadığı kaydedilirken, eski Genel Sekreter Mehel ile ilgili sonucun ise ne olacağı belirsizliğini koruyor. Açığa alınan isimlerle ilgili çalışmanın son bulmasının ardından bazı isimlerle ilgili soruşturma başlatılacağı öne sürülüyor. Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterlik makamının ise bu çalışmanın sonucunda asaleten bir ismin atanacağı ifade ediliyor.

Kaynak: gazetegerçek

DİĞER HABERLER

Samsun Piazza AVM'de Habib Demirel rüzgarı esecek

Samsun Piazza AVM'de Habib Demirel rüzgarı esecek Samsun Piazza AVM'de Habib Demirel rüzgarı esecek. Karadeniz’in en büyük alışveriş ve sosyal yaşam merkezi Samsun Piazza, Kadınlar Kulübü etkinlikleri kapsamında 31 Mart Cuma günü Dr. Habib Demirel'i ağırlayacak. “Kaderden Aşka Eldeki ve Yüzdeki Gizem” sohbeti ile Piazza ziyaretçileri ile buluşacak olan Demirel, el ve yüz çizgilerinden geleceği okuyacak.

Başkan Tok Regaip Kandil’inin huzur getirmesi temennisinde bulundu

Başkan Tok Regaip Kandil’inin huzur getirmesi temennisinde bulundu Başkan Tok Regaip Kandil’inin huzur getirmesi temennisinde bulundu. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, mesajında Regaip Kandil’inin tüm İslam alemine ve insanlığa barış ve huzur getirmesi temennisinde bulundu.

Hasan Togar’dan Regaip kandili mesajı

Hasan Togar’dan Regaip kandili mesajı Hasan Togar’dan Regaip kandili mesajı. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar üç ayların başlangıcı ve Regaip kandili dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Vali İbrahim Şahin, Samsun halkına teşekkür etti

Vali İbrahim Şahin, Samsun halkına teşekkür etti Samsun Valisi İbrahim Şahin, Cumhuriyet Meydanında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilen toplu açılış törenine katkıda bulunan tüm kurumlara ve yoğun ilgi gösteren Samsun Halkına teşekkür etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET