• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN KAMU HASTANELERİ GENEL SEKRETERİ DURSUN MEHMET MEHEL, GÖREVDEN ALINDI

Samsun Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Dursun Mehmet Mehel, görevden alındı! Samsun'da 15 Temmuz Darbe Girişiminin ardından yapılan FETÖ'ye yönelik operasyonlarda Kamu Hastaneleri Genel sekreteri Dursun Mehmet Mehel ve 4 kişi görevden alındı. Dursun Mehel Kimdir?

28 Temmuz 2016 Perşembe 10:26
Samsun Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Dursun Mehmet Mehel, görevden alındı

15 Temmuz Darbe Girişiminin ardından tüm Türkiye'de başlatılan Fethullahçı Terör Örgütüne yönelik operasyonlar kapsamında Kamu Hastaneleri Genel sekreteri Dursun Mehmet Mehel'in görevden alındığı öğrenildi.

 

Sağlık Bakanı Recep Akdağ yaptığı yazılı açıklamada, 115'i yönetici, 1504'ü hekim toplam 5.581 Sağlık Bakanlığı personelinin açığa alındığını duyurdu.

 

Samsun’da da bu kapsamında aralarında Samsun Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Dursun Mehmet Mehel’in de olduğu 5 kişi bugün itibariyle açığa alınmış durumda.

 

Sağlık Bakanı Recep Akdağ tarafından yapılan yazılı açıklamada konuyla ilgili şu ifadelere yer verildi: "FETÖ/PDY terör örgütü 15 Temmuz 2016'da milletin iradesine, canına ve malına kastederek darbe teşebbüsünde bulunmuştur. Bu ihanet ve terörle mücadele çerçevesinde alınması zaruri olan kamu güvenliğine ilişkin tedbirler olarak FETÖ/PDY terör örgütüne mensubiyeti veya bunlarla irtibatı olan Bakanlık personelinin tespiti için yoğun bir çalışma yürütülmektedir. İlgili Kanun Hükmünde Kararname uyarınca haklarında nihai değerlendirmeleri yapmak üzere 115'i yönetici, 1504'ü hekim toplam 5.581 Sağlık Bakanlığı personeli görevinden uzaklaştırılmıştır”

Kaynak: Samsun Kent Haber

fetöcü

sğlkcı
02 Ağustos 2016 Salı 19:10

tüm fetocular ağız birliği etmiş yazdıkları yorumlar bile (kes kopyala yapıştır bu işe fena alışmışlar)aynı baş imamları dursunu kurtarmaya çalışıyorlar ne kadar ahlaksızsınız bari giderken bile ****ünüz ayrı başınız ayrı oynamasın sizi alacak cehenneme yazık

1 Beğendim
1 Beğenmedim
 
Yanıtla

Paralel

Mehmet
01 Ağustos 2016 Pazartesi 21:38

17 aralık paralel kumpas sonrasında fetöcüleri samsun kamu hastanelerinden temizleyen Feto nun kitaplarını sağlık kurumlarından temizleten Dr dursun mehel in Feto terör örgütü ile ilişkilendirerek görevinden alınması akıl ile izah edilemez bir durum Allah'tan korkun

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Samsun Cumhuriyet Meydanı'nda trafik polislerinden ceza yağmuru

Samsun Cumhuriyet Meydanı'nda trafik polislerinden ceza yağmuru Samsun Cumhuriyet Meydanı'nda trafik polislerinden ceza yağmuru. Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, şüpheli araçlar ve motosikletler üzerinde uygulama yaptı.

Havzalılar Buluşması Tirit Gecesi İstanbul’da düzenlendi

Havzalılar Buluşması Tirit Gecesi İstanbul’da düzenlendi İstanbul’da Havza Belediyesi, Küçükçekmece Belediyesi ve Havza Dernekler Federasyonu (HADEF) işbirliği ile “Havzalılar Buluşması Tirit Gecesi” düzenlendi.

Yusuf Ziya Yılmaz, Sivas'ta konuştu: Başkanlık Sistemi ile iki başlılık sona erecek

Yusuf Ziya Yılmaz, Sivas'ta konuştu: Başkanlık Sistemi ile iki başlılık sona erecek Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Sivas’ta düzenlenen AK Parti Siyaset Akademisinde yaptığı konuşmada Başkanlık Sistemi ile birlikte Cumhurbaşkanının, devletin ve yürütmenin başı olacağını ve yürütmedeki iki başlılığın sona ereceğini söyledi.

Samsun'da güneş açtı vatandaşlar deniz kenarına akın etti

Samsun'da güneş açtı vatandaşlar deniz kenarına akın etti Samsun'da güneş açtı vatandaşlar deniz kenarına akın etti. Samsun'da havanın bugün güneşli geçmesi vatandaşlara kış ayında nefes aldırdı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET