• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN KAMU HASTANELERİ GENEL SEKRETERİ DURSUN MEHMET MEHEL, GÖREVDEN ALINDI

Samsun Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Dursun Mehmet Mehel, görevden alındı! Samsun'da 15 Temmuz Darbe Girişiminin ardından yapılan FETÖ'ye yönelik operasyonlarda Kamu Hastaneleri Genel sekreteri Dursun Mehmet Mehel ve 4 kişi görevden alındı. Dursun Mehel Kimdir?

28 Temmuz 2016 Perşembe 10:26
Samsun Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Dursun Mehmet Mehel, görevden alındı

15 Temmuz Darbe Girişiminin ardından tüm Türkiye'de başlatılan Fethullahçı Terör Örgütüne yönelik operasyonlar kapsamında Kamu Hastaneleri Genel sekreteri Dursun Mehmet Mehel'in görevden alındığı öğrenildi.

 

Sağlık Bakanı Recep Akdağ yaptığı yazılı açıklamada, 115'i yönetici, 1504'ü hekim toplam 5.581 Sağlık Bakanlığı personelinin açığa alındığını duyurdu.

 

Samsun’da da bu kapsamında aralarında Samsun Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Dursun Mehmet Mehel’in de olduğu 5 kişi bugün itibariyle açığa alınmış durumda.

 

Sağlık Bakanı Recep Akdağ tarafından yapılan yazılı açıklamada konuyla ilgili şu ifadelere yer verildi: "FETÖ/PDY terör örgütü 15 Temmuz 2016'da milletin iradesine, canına ve malına kastederek darbe teşebbüsünde bulunmuştur. Bu ihanet ve terörle mücadele çerçevesinde alınması zaruri olan kamu güvenliğine ilişkin tedbirler olarak FETÖ/PDY terör örgütüne mensubiyeti veya bunlarla irtibatı olan Bakanlık personelinin tespiti için yoğun bir çalışma yürütülmektedir. İlgili Kanun Hükmünde Kararname uyarınca haklarında nihai değerlendirmeleri yapmak üzere 115'i yönetici, 1504'ü hekim toplam 5.581 Sağlık Bakanlığı personeli görevinden uzaklaştırılmıştır”

Kaynak: Samsun Kent Haber

fetöcü

sğlkcı
02 Ağustos 2016 Salı 19:10

tüm fetocular ağız birliği etmiş yazdıkları yorumlar bile (kes kopyala yapıştır bu işe fena alışmışlar)aynı baş imamları dursunu kurtarmaya çalışıyorlar ne kadar ahlaksızsınız bari giderken bile ****ünüz ayrı başınız ayrı oynamasın sizi alacak cehenneme yazık

1 Beğendim
1 Beğenmedim
 
Yanıtla

Paralel

Mehmet
01 Ağustos 2016 Pazartesi 21:38

17 aralık paralel kumpas sonrasında fetöcüleri samsun kamu hastanelerinden temizleyen Feto nun kitaplarını sağlık kurumlarından temizleten Dr dursun mehel in Feto terör örgütü ile ilişkilendirerek görevinden alınması akıl ile izah edilemez bir durum Allah'tan korkun

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Samsun'da İlkadım Belediyesi'nden çalışanlara motivasyon semineri

Samsun'da İlkadım Belediyesi'nden çalışanlara motivasyon semineri Samsun'da İlkadım Belediyesi'nden çalışanlara motivasyon semineri. İlkadım Belediyesi tarafından belediye çalışanlarına, iletişim, öfke kontrolü, stratejik yaşam ve etik davranış ilkeleri konulu eğitim semineri düzenlendi.

Samsun Cumhuriyet Meydanı'ndaki su tahsilat kulübesi yenileniyor

Samsun Cumhuriyet Meydanı'ndaki su tahsilat kulübesi yenileniyor Samsun Cumhuriyet Meydanı'ndaki su tahsilat kulübesi yenileniyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Kamil Demircioğlu, Cumhuriyet Meydanı'ndaki su tahsilat kulübesinin yenileneceğini ve personel sayısının artırılacağını söyledi.

Samsun Bafra'da trafik kazasında ölen Elif Nur Dişli toprağa verildi

Samsun Bafra'da trafik kazasında ölen Elif Nur Dişli toprağa verildi Samsun Bafra'da trafik kazasında ölen Elif Nur Dişli toprağa verildi. Samsun'un Bafra ilçesinde yaşanan trafik kazasında hayatını kaybeden Elif Nur Dişli, gözyaşları arasında toprağa verildi.

Fuat Avni isimli sosyal medya hesabı kim tarafından ve nasıl kuruldu

Fuat Avni isimli sosyal medya hesabı kim tarafından ve nasıl kuruldu Fuat Avni isimli sosyal medya hesabı kim tarafından ve nasıl kuruldu. Fuat Avni'nin ismini mahkeme kararı ile Said Sefa yapan, FETÖ'cü Haberdar sitesinin Yayın Yönetmeni Said Sefa olduğu tespit edildi

KÖŞE YAZARLARI

ANKET