• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN MOTOSİKLET KULÜPLERİ DEMOKRASİ KORTEJİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Samsun Blacksea Motoriders Klüb Başkanı Burçin Karadağ ve diğer Riders'lar 15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişimini şiddetle kınadılar ve yaklaşık 300 kişilik motosiklet korteji ile Demokrasi yürüyüşüne katıldılar.

28 Temmuz 2016 Perşembe 17:05
Samsun motosiklet kulüpleri demokrasi korteji gerçekleştirdi

Yaklaşık 300 motor sever güvenli grup sürüşü yaparak motorlar ile bir araya gelerek Samsun Atakum Belediye bina önünde Atakum Belediye Başkanı İshak Taşcı ile bir araya geldiler.Daha sonra Samsun cumhuriyet meydanında bir araya gelen motosiklet klüpleri Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile bir araya geldi ve Başkan Yılmaz'a, 15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişimini şiddetle kınadıklarını, kendi askerine, kendi polisine ve kendi halkına kurşun sıkanların,her zaman karşılarında olduklarını söylediler.

 

Samsun Motosiklet Klübü,Blacksea Motoriders,Black wheels custom c, Cruiser Riders Clup,Çarşamba motorsiklet Külübü,Samsun ilkadım Motosiklet klübü,Bafra motosiklet klüb Başkanları ortak Basın açıklamasın'da bulundular.

 

 

Türk Silahlı Kuvvetleri içerisine yuvalanmış bir kısım hainlerce 15 Temmuz gecesi ülkenin varlığına, milletimizin hür iradesi olan demokrasiye yapılan darbe girişiminin kabul edilemez olduğunu ifade eden Klüb başkanları, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım ve Türk milletinin kararlı dik duruşu karşısında bu girişim engellendiğini Türk polisine, Türk askerine ve Türk halkına kurşun sıkan gözü dönmüş hainleri şiddetle kınadıklarını ve  Türk yargısının bu hainlere gereken cezayı vereceğine inandıklarını söylediler.

 

Haber: Rıdvan Uzun

Kaynak: Samsun Kent Haber

Teşekkürler Motosiklet Aşıkları

Sercan ÖZGÜN
28 Temmuz 2016 Perşembe 22:07

Demokratik, sosyal hukuk devleti niteliklerini yok etmeye çalışanların çabası her defasında bozguna uğrayacaktır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti kolay kolay yıkılmaz. Çünkü bu devletin temelindeki harç, şehit kanlarıyla karılmıştır.''Her zaman dik duruşları ve toplumsal meselelerin üzerinde hassasiyetle durmaya çalışan , bir çoğunu yakından tanıdığım , saygıdeğer kulüp başkanlarını ve sevgili üyeleri bu onurlu davranışlarından dolayı tebrik ederim. Ne mutlu Türk'üm diyene !

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Havza, İlkadım, Bafra ve Terme ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Samsun Tanıtım Günleri İstanbul'da açıldı

Samsun Tanıtım Günleri İstanbul'da açıldı Samsun Tanıtım Günleri İstanbul'da açıldı! Her yıl geleneksel olarak organize edilen bu yıl 9'uncusu düzenlenen "Samsun Tanıtım Günleri" İstanbul Maltepe Sahili Miting Alanı'nda açıldı. 

Samsun Tanıtım Günleri Fuarı'nda Atakum'un standına yoğun ilgi

Samsun Tanıtım Günleri Fuarı'nda Atakum'un standına yoğun ilgi Samsun Tanıtım Günleri Fuarı'nda Atakum'un standına yoğun ilgi! Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) tarafından organize edilen ve İstanbul Maltepe Miting Alanında açılışı gerçekleştirilen Samsun Tanıtım Günleri'ne Atakum Belediyesi standı damgasını vurdu.

Erdoğan Tok: İlkadım, hem Samsun hem Türkiye için önemli

Erdoğan Tok: İlkadım, hem Samsun hem Türkiye için önemli Erdoğan Tok: İlkadım, hem Samsun hem Türkiye için önemli! Her yıl geleneksel olarak organize edilen bu yıl 9'uncusu düzenlenen Samsun Tanıtım Günleri İstanbul Maltepe Sahili Miting Alanında açıldı.

KÖŞE YAZARLARI