• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN MÜSİAD YÖNETİMİ EMNİYET MÜDÜRÜ VEDAT YAVUZ'U ZİYARET ETTİ

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı Haluk Tan ve Yönetim Kurulu üyeleri Samsun Emniyet Müdürü Vedat Yavuz'u makamında ziyaret etti.

15 Nisan 2017 Cumartesi 16:41
Samsun MÜSİAD Yönetimi Emniyet Müdürü Vedat Yavuz'u ziyaret etti

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı  Haluk TAN ve beraberindeki  yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat YAVUZ’ u makamında ziyaret etti.

 

MÜSİAD Başkanı Tan ve yönetim kurulu üyeleri kendilerinden ve faaliyette olan şirketlerinden bahsederken , Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ile ülkemizdeki terör örgütleri ve Samsun asayişi hakkında sohbet ettiler.

 

Samsun İl Emniyet Müdürü Yavuz, Samsun’un suçlu yakalanması oranında Türkiye’de ilklere girdiğini, hızlı ve etkili asayişe sahip olduğumuzu vurgulayarak, FETÖ operasyonlarını da en hızlı gerçekleştiren şehir olduğumuzun altını çizdi. Esrar ve bonzai kullanımının gençlerimizde  sık olduğu duyumunu aldığımız bu günlerde ise emniyetin bu konudaki hassas çalışmalarının sonucu ciddi oranda azalma sağladığını belirttiler.

 


 
Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Emniyet Müdürü Yılmaz, konuklarına ilgi ve nezaketleri için teşekkürlerini iletti.

 

MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan ve yönetim kurulu üyeleri, ziyaretleri esnasında, kendilerine MÜSİAD’ ın aylık çıkardığı Çerçeve dergisini takdim ederken aynı zamanda İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz’un Polis Haftasını kutladılar.
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Göçmen Leylekler Konaklama Merkezi (Leylek TOKİ), ziyaretçi akınına uğruyor. 

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi. Samsun'da tanınan gazeteci Erdem Erol, ERMED Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri kapsamında Görele Belediyesi personeline Müşteri hemşehri memnuniyeti eğitimi verdi.

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi binası  yıkılarak ticaret ve alış veriş merkezi ile birlikte kültür merkezi, otopark ve spor salonlarının bulunduğu bir tesis haline dönüştürülecek. 

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde Simit Center'a giren otomobilin çarptığı özel harekat polisi Emre Bağcı, son yolculuğuna uğurlandı.

KÖŞE YAZARLARI