• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN MÜSİAD YÖNETİMİ EMNİYET MÜDÜRÜ VEDAT YAVUZ'U ZİYARET ETTİ

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı Haluk Tan ve Yönetim Kurulu üyeleri Samsun Emniyet Müdürü Vedat Yavuz'u makamında ziyaret etti.

15 Nisan 2017 Cumartesi 16:41
Samsun MÜSİAD Yönetimi Emniyet Müdürü Vedat Yavuz'u ziyaret etti

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı  Haluk TAN ve beraberindeki  yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat YAVUZ’ u makamında ziyaret etti.

 

MÜSİAD Başkanı Tan ve yönetim kurulu üyeleri kendilerinden ve faaliyette olan şirketlerinden bahsederken , Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ile ülkemizdeki terör örgütleri ve Samsun asayişi hakkında sohbet ettiler.

 

Samsun İl Emniyet Müdürü Yavuz, Samsun’un suçlu yakalanması oranında Türkiye’de ilklere girdiğini, hızlı ve etkili asayişe sahip olduğumuzu vurgulayarak, FETÖ operasyonlarını da en hızlı gerçekleştiren şehir olduğumuzun altını çizdi. Esrar ve bonzai kullanımının gençlerimizde  sık olduğu duyumunu aldığımız bu günlerde ise emniyetin bu konudaki hassas çalışmalarının sonucu ciddi oranda azalma sağladığını belirttiler.

 


 
Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Emniyet Müdürü Yılmaz, konuklarına ilgi ve nezaketleri için teşekkürlerini iletti.

 

MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan ve yönetim kurulu üyeleri, ziyaretleri esnasında, kendilerine MÜSİAD’ ın aylık çıkardığı Çerçeve dergisini takdim ederken aynı zamanda İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz’un Polis Haftasını kutladılar.
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da çocuklar 23 Nisan coşkusunu yaşadı

Samsun'da çocuklar 23 Nisan coşkusunu yaşadı Samsun'da çocuklar 23 Nisan coşkusunu yaşadı. Samsun'da 23 Nisan Samsun'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunda coşku içerisinde kutlandı.

Osman Genç: 16 Nisan seçiminde yüzde 72 ile Karadeniz'de birinci olduk

Osman Genç: 16 Nisan seçiminde yüzde 72 ile  Karadeniz'de birinci olduk Samsun'un Canik ilçe Belediyesi Başkanı Osman Genç, 16 Nisan referandum seçiminde Canik ilçesinde yüzde 72 oy oranı ile Evet, yüzde 28 oranı ile Hayır oyunun çıktığını açıklayarak, "Yüzde 28 Hayır neden çıktı bunu iyi analiz etmemiz gerekiyor" dedi.

Yusuf Ziya Yılmaz 23 Nisan'da başkanlık koltuğunu öğrencilere devretti

Yusuf Ziya Yılmaz 23 Nisan'da başkanlık koltuğunu öğrencilere devretti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında koltuğunu  Terme Nazmiye Ünal Soğancı Ortaokulu öğrencilerine bıraktı.

Osman Genç, Canik'te yüzde 72'lik oy oranını nasıl yakaladıklarını açıkladı

Osman Genç, Canik'te yüzde 72'lik oy oranını nasıl yakaladıklarını açıkladı Osman Genç, Canik'te yüzde 72'lik oy oranını nasıl yakaladıklarını açıkladı. Samsun'un Canik İlçe Belediyesi Başkanı Osman Genç, 16 Nisan referandum seçiminde Canik ilçesinde yüzde 72'lik Evet oyunu nasıl yakaladıklarını açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET