• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN OMÜ'DE ÖĞRETİM ÜYESİ DUYGU DALGIN ANNE KEDİ VE YAVRULARINA SAHİP ÇIKTI

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Veteriner Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı öğretim üyesi Doç. Dr. Duygu Dalgın, fakültede ki odasında anne kedi ile birlikte iki yavrusunu besliyor.

21 Nisan 2017 Cuma 12:34
Samsun OMÜ'de öğretim üyesi Duygu Dalgın anne kedi ve yavrularına sahip çıktı

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesinde öğretim üyesi olan Doç.Dr. Duygu Dalgın, sokakta bulunan anne kedi ve iki yavrusuna üniversitede ki odasında yuva yaparak sahip çıktı.  

 

Vatandaşların sokakta bulurak kendisine teslim ettiği anne kedi ve iki yavurusunu Veterinerlik Fakültesinde ki odasında besleyen Duygu Dalgın, "Özellikle yavru kedilerin bakıma çok ihtiyacı var. Bakımları zor olmuyor. Sağlık durumları iyi. Her gün işe gelirken onlar için özel mamalar alıyorum.  Diğer yavrunun annesi onu da sahiplendi. Çok küçük olduğu için sürekli bakıma ihtiyacı var. Yavrulara anne sütünden kesilinceye kadar bakılmaları gerekiyor. Anne kedinin sağlıklı ve güçlü olması için beslenmesinin de iyi olması lazım. Odamda beslediğim kedilerin çalışmama engel bir durumları yok. Hem çalışıyorum hem de onlarla ilgileniyorum. İş stresini de atmamı sağlıyorlar. Birkaç ay sonra yavrular da kendi başlarına kalacakları duruma geldiklerinde onları sahiplendireceğim. Bir evleri olsun istiyorum.'' dedi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Erdoğan Tok 1 Mayıs İşçi Bayramı açıklaması yaptı

Erdoğan Tok 1 Mayıs İşçi Bayramı açıklaması yaptı Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutlayarak, "Biz,  çalışanın, üretenin, çalıştığı kurumun hak ve menfaatlerini koruyan ve sahip çıkan bir anlayışın savunucusuyuz" dedi.

Samsun'un Canik İlçe Belediyesi, milli oyuncak üretecek atölye kuruyor

Samsun'un Canik İlçe Belediyesi, milli oyuncak üretecek atölye kuruyor Samsun'un Canik İlçe Belediyesi, milli oyuncak üretecek atölye kuruyor. Canik İlçe Belediyesi, Süperman ve Barbie Bebeklere rakip olacak yerli ve milli oyuncak üretimi için düğmeye bastı. Canik ilçesinde oyuncak müzesi ve milli oyuncak üretecek atölye kuruluyor.

Samsun'da 689 ve 690 sayılı KHK ile kamuda 25 personel meslekten ihraç edildi

Samsun'da 689 ve 690 sayılı KHK ile kamuda 25 personel meslekten ihraç edildi Samsun'da Resmi Gazete'de yayımlanan 689 ve 690 sayılı iki yeni Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile kamu kurumlarında toplam 25 personel meslekten ihraç edildi. Samsun'da 29 Nisan 2017 Cumartesi günü yayınlanan 689 ve 690 sayılı kararname ile meslekten ihraç edilenlerin isim listesi

Samsun Valisi Şahin ve İshak Taşçı,cami inşaatında göçük altından kurtulan işçileri ziyaret etti

Samsun Valisi Şahin ve İshak Taşçı,cami inşaatında göçük altından kurtulan işçileri ziyaret etti Samsun Valisi Şahin ve İshak Taşçı,cami inşaatında göçük altından kurtulan işçileri ziyaret etti. Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Atakum Belediyesi Başkanı ishak Taşçı, Kevser Cami inşaatında yaşanan kazada, göçük altından sağ kurtulan işçileri hastanede ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI