• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN OMÜ'DE ÖĞRETİM ÜYESİ DUYGU DALGIN ANNE KEDİ VE YAVRULARINA SAHİP ÇIKTI

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Veteriner Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı öğretim üyesi Doç. Dr. Duygu Dalgın, fakültede ki odasında anne kedi ile birlikte iki yavrusunu besliyor.

21 Nisan 2017 Cuma 12:34
Samsun OMÜ'de öğretim üyesi Duygu Dalgın anne kedi ve yavrularına sahip çıktı

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesinde öğretim üyesi olan Doç.Dr. Duygu Dalgın, sokakta bulunan anne kedi ve iki yavrusuna üniversitede ki odasında yuva yaparak sahip çıktı.  

 

Vatandaşların sokakta bulurak kendisine teslim ettiği anne kedi ve iki yavurusunu Veterinerlik Fakültesinde ki odasında besleyen Duygu Dalgın, "Özellikle yavru kedilerin bakıma çok ihtiyacı var. Bakımları zor olmuyor. Sağlık durumları iyi. Her gün işe gelirken onlar için özel mamalar alıyorum.  Diğer yavrunun annesi onu da sahiplendi. Çok küçük olduğu için sürekli bakıma ihtiyacı var. Yavrulara anne sütünden kesilinceye kadar bakılmaları gerekiyor. Anne kedinin sağlıklı ve güçlü olması için beslenmesinin de iyi olması lazım. Odamda beslediğim kedilerin çalışmama engel bir durumları yok. Hem çalışıyorum hem de onlarla ilgileniyorum. İş stresini de atmamı sağlıyorlar. Birkaç ay sonra yavrular da kendi başlarına kalacakları duruma geldiklerinde onları sahiplendireceğim. Bir evleri olsun istiyorum.'' dedi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Göçmen Leylekler Konaklama Merkezi (Leylek TOKİ), ziyaretçi akınına uğruyor. 

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi. Samsun'da tanınan gazeteci Erdem Erol, ERMED Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri kapsamında Görele Belediyesi personeline Müşteri hemşehri memnuniyeti eğitimi verdi.

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi binası  yıkılarak ticaret ve alış veriş merkezi ile birlikte kültür merkezi, otopark ve spor salonlarının bulunduğu bir tesis haline dönüştürülecek. 

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde Simit Center'a giren otomobilin çarptığı özel harekat polisi Emre Bağcı, son yolculuğuna uğurlandı.

KÖŞE YAZARLARI