• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN OMÜ'DE TAŞERON VE MEMUR İŞÇİLERİN YILLIK İZİNLERİ İPTAL EDİLDİ

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde çalışan memur, taşeron ve sözleşmeli işçilerin yıllık izinleri iptal edilerek, görev yerlerine çağırıldı.

19 Temmuz 2016 Salı 13:03
Samsun OMÜ'de taşeron ve memur işçilerin yıllık izinleri iptal edildi

15 Temmuz Cuma akşam saatleri Askeri Darbe Girişimi'nin püskürtülmesinin ardından devlette çalışan memurların yıllık izinleri ikinci bir emre kadar iptal edildi. Samsun'da bulunan Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde çalışanlara ise toplu bir mesaj atılarak yayınlanan genelge doğrultusunda memur, taşeron ve sözleşmeli işçilerin yıllık izinleri iptal edilerek, görev yerlerine çağırıldı.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da 3 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 3 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 3 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Çarşamba, İlkadım ve Bafra ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Samsun'da Halep'te ölenler için gıyabi cenaze namazı kılındı

Samsun'da Halep'te ölenler için gıyabi cenaze namazı kılındı Samsun'da Halep'te ölenler için gıyabi cenaze namazı kılındı! Suriye'nin Halep kentinde hayatını kaybeden insanlar için Samsun'da gıyabi cenaze namazı kılındı.

Samsun'da Engelliler Haftası etkinlikleri düzenlendi

Samsun'da Engelliler Haftası etkinlikleri düzenlendi Samsun'da Engelliler Haftası etkinlikleri düzenlendi! Samsun Alaçam Engelliler Derneği tarafından 3 Aralık Engelliler Günü dolayısıyla Alaçam Cumhuriyet Meydanı'nda Atatürk Anıtı'na çelenk koyuldu. 

Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi kışa hazır

Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi kışa hazır Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi kışa hazır! İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü geçtiğimiz yıl başarıyla sonuçlanan karla mücadele çalışmalarına bu yıl da sayısı arttırılan iş makineleri ve ekipleri ile hazır.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET