• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN OMÜ'DE TAŞERON VE MEMUR İŞÇİLERİN YILLIK İZİNLERİ İPTAL EDİLDİ

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde çalışan memur, taşeron ve sözleşmeli işçilerin yıllık izinleri iptal edilerek, görev yerlerine çağırıldı.

19 Temmuz 2016 Salı 13:03
Samsun OMÜ'de taşeron ve memur işçilerin yıllık izinleri iptal edildi

15 Temmuz Cuma akşam saatleri Askeri Darbe Girişimi'nin püskürtülmesinin ardından devlette çalışan memurların yıllık izinleri ikinci bir emre kadar iptal edildi. Samsun'da bulunan Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde çalışanlara ise toplu bir mesaj atılarak yayınlanan genelge doğrultusunda memur, taşeron ve sözleşmeli işçilerin yıllık izinleri iptal edilerek, görev yerlerine çağırıldı.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: Hakimiyet milletindir

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: Hakimiyet milletindir İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: Hakimiyet milletindir! İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Türkiye Cumhuriyeti'nin 93'üncü kuruluş yıldönümü ile ilgili kutlama mesajı yayınladı.

Samsun'un Bafra ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinliği

Samsun'un Bafra ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinliği Cumhuriyet´in 93´inci yıl dönümü kutlamaları Samsun’un Bafra ilçesinde coşkuyla başladı.

Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Canik, Atakum, İlkadım ve Ayvacık ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Samsun Bafra Ziraat Odası çalışmalar hakkında bilgilendirme toplantısı yaptı

Samsun Bafra Ziraat Odası çalışmalar hakkında bilgilendirme toplantısı yaptı Samsun Bafra Ziraat Odası başkanı ve yönetim kurulu üyeleri düzenlenen kahvaltıda odanın çalışmaları hakkında bilgilendirme yaptı.

KÖŞE YAZARLARI