• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN OMÜ REKTÖRÜ SAİT BİLGİÇ'TEN YEMEKHANEDE ET FIRÇASI

Samsun OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'ten yemekhanede et fırçası! Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Sait Bilgiç, yemeklerde az et olduğunu görünce, "Öğrencilerinin hakkını yedirtmem" dedi.

13 Ekim 2016 Perşembe 10:20
Samsun OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'ten yemekhanede et fırçası

Atakum Belediyesi ile işbirliği içerisinde gerçekleştirdikleri Aşure Günü etkinliğinin ardından öğrenci ve personel yemekhanelerini gezen OMÜ Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, öğrencilerle bol bol sohbet etti. Öğrencilere her zaman kapısının açık olduğunu belirten Rektör Bilgiç, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Daha sonra Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'yla birlikte yemekhaneleri gezen Rektör Bilgiç, öğrenci yemekhanesinde kazanın başına geçerek yemekleri kontrol etti. Yemeğin içerisinde az miktarda et olduğunu gören OMÜ Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, ilgili daire başkanına "Kimseye öğrencilerimin hakkını yedirtmem. Öğrenciler yemeklerin içerisinde et mi arayacak? Hemen miktarları arttırın. Bol kepçe olun" diyerek talimat verd

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Havza, İlkadım, Bafra ve Terme ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Samsun Tanıtım Günleri İstanbul'da açıldı

Samsun Tanıtım Günleri İstanbul'da açıldı Samsun Tanıtım Günleri İstanbul'da açıldı! Her yıl geleneksel olarak organize edilen bu yıl 9'uncusu düzenlenen "Samsun Tanıtım Günleri" İstanbul Maltepe Sahili Miting Alanı'nda açıldı. 

Samsun Tanıtım Günleri Fuarı'nda Atakum'un standına yoğun ilgi

Samsun Tanıtım Günleri Fuarı'nda Atakum'un standına yoğun ilgi Samsun Tanıtım Günleri Fuarı'nda Atakum'un standına yoğun ilgi! Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) tarafından organize edilen ve İstanbul Maltepe Miting Alanında açılışı gerçekleştirilen Samsun Tanıtım Günleri'ne Atakum Belediyesi standı damgasını vurdu.

Erdoğan Tok: İlkadım, hem Samsun hem Türkiye için önemli

Erdoğan Tok: İlkadım, hem Samsun hem Türkiye için önemli Erdoğan Tok: İlkadım, hem Samsun hem Türkiye için önemli! Her yıl geleneksel olarak organize edilen bu yıl 9'uncusu düzenlenen Samsun Tanıtım Günleri İstanbul Maltepe Sahili Miting Alanında açıldı.

KÖŞE YAZARLARI