• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN OMÜ REKTÖRÜ SAİT BİLGİÇ'TEN YEMEKHANEDE ET FIRÇASI

Samsun OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'ten yemekhanede et fırçası! Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Sait Bilgiç, yemeklerde az et olduğunu görünce, "Öğrencilerinin hakkını yedirtmem" dedi.

13 Ekim 2016 Perşembe 10:20
Samsun OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'ten yemekhanede et fırçası

Atakum Belediyesi ile işbirliği içerisinde gerçekleştirdikleri Aşure Günü etkinliğinin ardından öğrenci ve personel yemekhanelerini gezen OMÜ Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, öğrencilerle bol bol sohbet etti. Öğrencilere her zaman kapısının açık olduğunu belirten Rektör Bilgiç, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Daha sonra Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'yla birlikte yemekhaneleri gezen Rektör Bilgiç, öğrenci yemekhanesinde kazanın başına geçerek yemekleri kontrol etti. Yemeğin içerisinde az miktarda et olduğunu gören OMÜ Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, ilgili daire başkanına "Kimseye öğrencilerimin hakkını yedirtmem. Öğrenciler yemeklerin içerisinde et mi arayacak? Hemen miktarları arttırın. Bol kepçe olun" diyerek talimat verd

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı

Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı. Türk Ocakları Samsun Şubesi tarafından “Millet ve Milliyetçilik” başlıklı konferans düzenlendi. 

Mehmet Aydın ve DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu

Mehmet Aydın ve DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu Canik Belediyesi tarafından düzenlenen "Bi' Dolu Medya" konulu etkinlikte ünlü sunucu Mehmet Aydın ve ünlü DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu. Oldukça renkli geçen etkinlikte, radyo-gazetecilik bölümü öğrencileri hem uygulamalı öğrendi hem de eğlendi

Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi

Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi. Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Karadeniz Temsilciliği tarafından şehitler için 158. mevlit okutuldu.

MMO Samsun Şubesi'nden Yangın Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu

MMO Samsun Şubesi'nden Yangın Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu MMO Samsun Şubesi'nden Yangın Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu. Makina Mühendisleri Odası(MMO) Samsun Şubesi, Meslek İçi Eğitim Merkezi (MİEM) kapsamında üyelerine yönelik düzenlediği Mühendis Yetkilendirme Kurslarına “Yangın Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu” ile devam ediyor. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET