• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN OMÜ REKTÖRÜ SAİT BİLGİÇ'TEN YEMEKHANEDE ET FIRÇASI

Samsun OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'ten yemekhanede et fırçası! Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Sait Bilgiç, yemeklerde az et olduğunu görünce, "Öğrencilerinin hakkını yedirtmem" dedi.

13 Ekim 2016 Perşembe 10:20
Samsun OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'ten yemekhanede et fırçası

Atakum Belediyesi ile işbirliği içerisinde gerçekleştirdikleri Aşure Günü etkinliğinin ardından öğrenci ve personel yemekhanelerini gezen OMÜ Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, öğrencilerle bol bol sohbet etti. Öğrencilere her zaman kapısının açık olduğunu belirten Rektör Bilgiç, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Daha sonra Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'yla birlikte yemekhaneleri gezen Rektör Bilgiç, öğrenci yemekhanesinde kazanın başına geçerek yemekleri kontrol etti. Yemeğin içerisinde az miktarda et olduğunu gören OMÜ Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, ilgili daire başkanına "Kimseye öğrencilerimin hakkını yedirtmem. Öğrenciler yemeklerin içerisinde et mi arayacak? Hemen miktarları arttırın. Bol kepçe olun" diyerek talimat verd

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Valisi İbrahim Şahin Samsunspor'un 51'inci yıl piyango biletini satın aldı

Samsun Valisi İbrahim Şahin Samsunspor'un 51'inci yıl piyango biletini satın aldı Samsun Valisi İbrahim Şahin Samsunspor'un 51'inci yıl piyango biletini satın aldı. Samsun Valisi İbrahim Şahin, kendisini ziyaret eden Samsunspor yönetimi ile görüşerek, Samsunspor’a ek gelir sağlamak amacıyla düzenlenen 51. Yıl Milli Piyango bileti satın aldı.

Samsun'un Bafra ilçesinde kırsal kalkınma bilgilendirme toplantısı yapıldı

Samsun'un Bafra ilçesinde kırsal kalkınma bilgilendirme toplantısı yapıldı Samsun'un Bafra ilçesinde kırsal kalkınma bilgilendirme toplantısı yapıldı. Samsun’un Bafra ilçesi Dedeli Mahallesi’nde kırsal kalkınma bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Samsun'un Bafra ilçe Belediyesi ile İŞKUR protokol imzaladı

Samsun'un Bafra ilçe Belediyesi ile İŞKUR protokol imzaladı Samsun'un Bafra ilçe Belediyesi ile İŞKUR protokol imzaladı. Samsun'un Bafra ilçe Belediyesi ile İŞKUR arasında protokol imzalandı.

İshak Taşçı: Eğitime her zaman destekçiyiz

İshak Taşçı: Eğitime her zaman destekçiyiz Kurupelit İlkokulunda gerçekleştirilen karne törenine katılan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Çocuklarımızın eğitimlerini en iyi şekilde almaları için üzerimize düşen ne varsa yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET