• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN OMÜ REKTÖRÜ SAİT BİLGİÇ'TEN YEMEKHANEDE ET FIRÇASI

Samsun OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'ten yemekhanede et fırçası! Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Sait Bilgiç, yemeklerde az et olduğunu görünce, "Öğrencilerinin hakkını yedirtmem" dedi.

13 Ekim 2016 Perşembe 10:20
Samsun OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'ten yemekhanede et fırçası

Atakum Belediyesi ile işbirliği içerisinde gerçekleştirdikleri Aşure Günü etkinliğinin ardından öğrenci ve personel yemekhanelerini gezen OMÜ Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, öğrencilerle bol bol sohbet etti. Öğrencilere her zaman kapısının açık olduğunu belirten Rektör Bilgiç, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Daha sonra Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'yla birlikte yemekhaneleri gezen Rektör Bilgiç, öğrenci yemekhanesinde kazanın başına geçerek yemekleri kontrol etti. Yemeğin içerisinde az miktarda et olduğunu gören OMÜ Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, ilgili daire başkanına "Kimseye öğrencilerimin hakkını yedirtmem. Öğrenciler yemeklerin içerisinde et mi arayacak? Hemen miktarları arttırın. Bol kepçe olun" diyerek talimat verd

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Suat Kılıç Samsun'un Bafra ilçesinde şehitleri andı

Suat Kılıç Samsun'un Bafra ilçesinde şehitleri andı Eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Samsun'un Bafra ilçesinde şehitler için düzenlenen mevlüt programına katıldı.

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Muhsin Yazıcıoğlu'nu andı

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Muhsin Yazıcıoğlu'nu andı Canik Belediyesi, 8 yıl önce helikopter kazasında yaşamını yitiren Büyük Birlik Partisi'nin Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun ismini Yavuzselim'de yapılan Kültür Merkezi'ne verdi. Başkan Osman Genç, "Rahmetli Yazıcıoğlu'nun, Türk siyasetine kazandırdıkları asla unutulmayacaktır" dedi.

Salıpazarı'ndan tarihin yeniden yazıldığı yer Çanakkale'ye yolculuk

Salıpazarı'ndan tarihin yeniden yazıldığı yer Çanakkale'ye yolculuk Salıpazarı'ndan tarihin yeniden yazıldığı yer Çanakkale'ye yolculuk. Salıpazarı Belediyesi ve Salıpazarı Tanıtım Turizm Derneğinin, bu vatanın nasıl kazanıldığının daha iyi anlaşılması için her yıl geleneksek olarak gerçekleştirdiği Çanakkale gezileri sürüyor.

Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'i ziyaret etti

Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'i ziyaret etti Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'i ziyaret etti. Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi Saitektör Bilgiç'i ziyaret etti. Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi Yu Hong Yang ve beraberindeki heyet, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç'i makamında ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET