• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN TERME'DE MİLİÇ ÇAMLIĞINDA Kİ TESİSLER TAHRİP EDİLDİ

Samsun Terme'de Miliç Çamlığında ki tesisler tahrip edildi. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Terme ilçesi Miliç sahilinde 10 milyon TL harcama ile yapılan tesisler duyarsız vatandaşlar tarafından tahrip edildi.

10 Temmuz 2016 Pazar 17:00
Samsun Terme'de Miliç Çamlığında ki tesisler tahrip edildi

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Terme ilçesi Miliç sahilinde 10 milyon TL harcama ile yapılan tesisler duyarsız vatandaşlar tarafından tahrip edildi.

 


Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin çevre düzenlemesi ile birlikte plaj, gezinti yolları, kafeterya, piknik alanları, mescit, düğün salonu ve tuvaletler yaptığı Terme ilçesi Miliç sahilinde ki tesisler duyarsız piknikçiler tarafından adeta talan edildi.

 

Terme Miliç sahilinde ki tesislerde tuvaletlerin kapıları kırılırken, piknikçiler tarafından bırakılan çöplerin gelişi güzel ortalığa atılmasıda tepki çekti.  Terme Miliç çamlığı olarakta geçen alandaki tesislerin Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından 10 milyon TL harcama ile yapıldığı öğrenildi.  Terme-Miliç'te ki tesislerin vatandaşlar tarafından zarara uğratılmasına ise duyarlı vatandaşlar, "Buraya yapılan bu güzel tesise zarar vermek doğru birşey değil. Buraya 10 milyon TL para harcandı yazık değil mi" diyerek eleştirdi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

Gerçekler

S A
12 Temmuz 2016 Salı 11:53

Herkes biliyordu ki bizim buraların insanlarının başında durmadıkça o tesis tahrip edilecekti niye yaygara yapılıyor ki ne eğitim verdiniz de neyin dönüşünü bekliyorsunuz. Yapın tuvaletleri ücretli hiç birşey olmaz.

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

Hizmet icin tsklr

Mustafa aydin
12 Temmuz 2016 Salı 10:53

Guzel bir tesis oldugu asikar belli olan milic sahil duzenlemesinde otoparkin cok yetersiz olmasi cafe ve marketlerin bayramda acilmamasi guvenlik gorevlilerinden baska hic bir gorevlinin olmamasi en onemliside sahilde selden sonra gelen pisliklerin temizlenmemesi bu guzel tesise golge dusurmustur inkar edilemeyen tek gercek hizmetlerde eksik olsada muhtesem bir tesisin termeye kazandirilmasidir emegi gecen herkese tsklr

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

adilik yaptıgınız

şaban karabıyık
12 Temmuz 2016 Salı 09:44

Bu yapılan hizmetleri tahrip edenlere sesleniyorum amaciniz ne niye bu milletin hakkına giriyosunuz bu zihniyeti degiştirin size batıtomu bu hizmetler Allah islah etsin sizi hepimizin malı bunlar bi derdiniz varsa bunu eşyalara veya yapılara zarar vererek halletmeye calışmayın sıkıntınızı insan gibi anlatın yazık size...

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

öküz

bahriye keskin
11 Temmuz 2016 Pazartesi 21:09

eşşek hoşaftan ne anlar ver otunu angırsın yazıktır ya yapılan emeğe bak ne halde allahımın yaratukları

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

Bu güzelliklere sahip çıkılmalı...

Eyüb YÖN
11 Temmuz 2016 Pazartesi 14:45

Öncelikle Büyükşehir BB Yusuf Ziya YILMAZ'a teşekkürü borç bilirim. Denize en kolay ulaşabileceğimiz Miliç sahilini içkici, berduş serserilerden arındırarak insanımızın ihtiyaçlarına cevap veren bir ortam oluşturduğu için. Ancak içmeden sarhoş olan, hayatında taş üstüne taş koyup hiç bir iş başaramamış olan ahlaksız aymaz vandal zümresi buradada boş durmamış. Wc musluklarını kapılarını kırarak, iki adım ötedeki çöp yerine ortalığa çöplerini ızgara kömürlerini atarak yapılan hizmetleri heba etmi

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Samsun'da OMÜSEM seminerlere devam ediyor

Samsun'da OMÜSEM seminerlere devam ediyor Samsun'da OMÜSEM seminerlere devam ediyor. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (OMÜSEM) “Günlük Hayatta Stres ve Stres Yönetimi” semineri ve “Satış Teknikleri” eğitim programlarını kamu kurum çalışanları, özel sektör çalışanları ve üniversite öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirdi. 

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı. Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi Hayır Çarşısı bin 500 aileye yılda 3 kere kıyafet yardımı yapıyor.

Samsun'un Canik ilçesinde ödüllü ses yarışması düzenledi

Samsun'un Canik ilçesinde ödüllü ses yarışması düzenledi Samsun'un Canik ilçesinde ödüllü ses yarışması düzenledi. Canik Belediyesi tarafından kültür-sanat faaliyetleri kapsamında bu yıl 2.'si düzenlenen "Sahne Senin" Ödüllü Ses Yarışması, bu yıl da dolu dolu gerçekleşti. Birbirinden güzel sesler, dinleyenlere muhteşem bir akşam yaşatırken, jüri üyeleri seçim yapmakta oldukça zorlandı.

Samsun İlkadım’da Her Anne Bir Okuldur eğitim programı başladı

Samsun İlkadım’da Her Anne Bir Okuldur eğitim programı başladı Samsun İlkadım’da Her Anne Bir Okuldur eğitim programı başladı. İlkadım Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Her Anne Bir Okuldur” projesi ilk eğitimine başladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET