• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN TERME'DE MİLİÇ ÇAMLIĞINDA Kİ TESİSLER TAHRİP EDİLDİ

Samsun Terme'de Miliç Çamlığında ki tesisler tahrip edildi. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Terme ilçesi Miliç sahilinde 10 milyon TL harcama ile yapılan tesisler duyarsız vatandaşlar tarafından tahrip edildi.

10 Temmuz 2016 Pazar 17:00
Samsun Terme'de Miliç Çamlığında ki tesisler tahrip edildi

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Terme ilçesi Miliç sahilinde 10 milyon TL harcama ile yapılan tesisler duyarsız vatandaşlar tarafından tahrip edildi.

 


Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin çevre düzenlemesi ile birlikte plaj, gezinti yolları, kafeterya, piknik alanları, mescit, düğün salonu ve tuvaletler yaptığı Terme ilçesi Miliç sahilinde ki tesisler duyarsız piknikçiler tarafından adeta talan edildi.

 

Terme Miliç sahilinde ki tesislerde tuvaletlerin kapıları kırılırken, piknikçiler tarafından bırakılan çöplerin gelişi güzel ortalığa atılmasıda tepki çekti.  Terme Miliç çamlığı olarakta geçen alandaki tesislerin Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından 10 milyon TL harcama ile yapıldığı öğrenildi.  Terme-Miliç'te ki tesislerin vatandaşlar tarafından zarara uğratılmasına ise duyarlı vatandaşlar, "Buraya yapılan bu güzel tesise zarar vermek doğru birşey değil. Buraya 10 milyon TL para harcandı yazık değil mi" diyerek eleştirdi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

Gerçekler

S A
12 Temmuz 2016 Salı 11:53

Herkes biliyordu ki bizim buraların insanlarının başında durmadıkça o tesis tahrip edilecekti niye yaygara yapılıyor ki ne eğitim verdiniz de neyin dönüşünü bekliyorsunuz. Yapın tuvaletleri ücretli hiç birşey olmaz.

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

Hizmet icin tsklr

Mustafa aydin
12 Temmuz 2016 Salı 10:53

Guzel bir tesis oldugu asikar belli olan milic sahil duzenlemesinde otoparkin cok yetersiz olmasi cafe ve marketlerin bayramda acilmamasi guvenlik gorevlilerinden baska hic bir gorevlinin olmamasi en onemliside sahilde selden sonra gelen pisliklerin temizlenmemesi bu guzel tesise golge dusurmustur inkar edilemeyen tek gercek hizmetlerde eksik olsada muhtesem bir tesisin termeye kazandirilmasidir emegi gecen herkese tsklr

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

adilik yaptıgınız

şaban karabıyık
12 Temmuz 2016 Salı 09:44

Bu yapılan hizmetleri tahrip edenlere sesleniyorum amaciniz ne niye bu milletin hakkına giriyosunuz bu zihniyeti degiştirin size batıtomu bu hizmetler Allah islah etsin sizi hepimizin malı bunlar bi derdiniz varsa bunu eşyalara veya yapılara zarar vererek halletmeye calışmayın sıkıntınızı insan gibi anlatın yazık size...

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

öküz

bahriye keskin
11 Temmuz 2016 Pazartesi 21:09

eşşek hoşaftan ne anlar ver otunu angırsın yazıktır ya yapılan emeğe bak ne halde allahımın yaratukları

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

Bu güzelliklere sahip çıkılmalı...

Eyüb YÖN
11 Temmuz 2016 Pazartesi 14:45

Öncelikle Büyükşehir BB Yusuf Ziya YILMAZ'a teşekkürü borç bilirim. Denize en kolay ulaşabileceğimiz Miliç sahilini içkici, berduş serserilerden arındırarak insanımızın ihtiyaçlarına cevap veren bir ortam oluşturduğu için. Ancak içmeden sarhoş olan, hayatında taş üstüne taş koyup hiç bir iş başaramamış olan ahlaksız aymaz vandal zümresi buradada boş durmamış. Wc musluklarını kapılarını kırarak, iki adım ötedeki çöp yerine ortalığa çöplerini ızgara kömürlerini atarak yapılan hizmetleri heba etmi

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Ordu'da 4 bin yıllık mızrak ucu bulundu

Ordu'da 4 bin yıllık mızrak ucu bulundu Ordu'da 4 bin yıllık mızrak ucu bulundu. Ordu’nun Kumru ilçesinde eski köy evinde onarım ve restorasyon yapmak isteyen bir kişi, 4 bin yıllık mızrak ucu buldu.

Samsun'da hava sıcaklığı 17 derece oldu

Samsun'da hava sıcaklığı 17 derece oldu Samsun geçtiğimiz hafta yoğun kar yağışı ile mücadele ederken bugün hava sıcaklığı 17 derece kadar yükseldi. Sıcak havayı fırsat bilen vatandaşlar sahile akın etti.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, öğrencileri kutladı

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, öğrencileri kutladı Tekkeköy 19 Mayıs Ortaokulu tarafından ayın sınıfı projesinde Kadına şiddete hayır konulu toplumsal duyarlılık projesi kapsamında dönem sonunda birinci olan 8 E sınıfı öğrencileri ve öğretmenleri ile belediye binasında bir araya gelen Başkan Togar öğrencilere böyle önemli bir toplumsal yaraya dikkat çektikleri için teşekkür etti.

Yusuf Ziya Yılmaz: Samsun'un en kötü yeri sanayi mahallesi

Yusuf Ziya Yılmaz: Samsun'un en kötü yeri sanayi mahallesi Yusuf Ziya Yılmaz: Samsun'un en kötü yeri sanayi mahallesi. Sanayi Mahallesi'nin kentin imajını kötü etkilediğini belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Samsun'umuzun havaalanından gelirken en kötü yeri Sanayi Mahallesi. İnsanca yaşama şartları o mahallede yok. Biz onların daha iyi şartlarda yaşamlarını sürdürmelerini istiyoruz " dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET