• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN VALİLİĞİ KEVSER CAMİ İNŞAATINDA YAŞANAN GÖÇÜK OLAYINA İDARİ SORUŞTURMA BAŞLATTI

Samsun'un Atakum ilçesinde 3 işçinin hayatını keybettiği, 3 işçinin ise yaralandığı Kevser Cami inşaatında ki çökme olayı ile ilgili Samsun Valisi İbrahim Şahin'in talimatı ile idari soruşturma başlatıldı. 

02 Mayıs 2017 Salı 17:37
Samsun Valiliği Kevser Cami inşaatında yaşanan göçük olayına idari soruşturma başlattı

Samsun Valiliği, Atakum ilçesi Yeni mahallede bulunan Kevser Cami inşaatında yaşanan çökme olayı ile ilgili idari soruşturma başlatıldığını açıkladı.

 


Samsun'un Atakum ilçesi Yeni mahallede yapımı devam eden Kevser Cami inşaatında yaşanan çökme olayı ile ilgili Samsun Valiliği idari soruşturma başlatıldığını duyurdu. Atakum ilçesinde geçtiğimiz günlerde Kevser Cami inşatının kubbe yapımı sırasında çökme meydana gelmiş, yaşanan feci kazada 3 işçi yaşamını yitirmiş, 3 işçi ise yaralanmıştı. 

 

Samsun Valiliği tarafından yapılan açıklamada ise Kevser Cami inşaatında meydana gelen çökme olayı ile ilgili "30/04/2017 tarihinde Atakum Kevser Camii inşaatının kubbe kısmının beton dökümü sırasında oluşan çökme sonucunda, 3 kişinin ölümü ve 3 kişinin de yaralanması olayında ihmal ve kusuru bulunan yetkililer hakkında Sayın Valimizin talimatlarıyla idari soruşturma başlatıldı" denildi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Göçmen Leylekler Konaklama Merkezi (Leylek TOKİ), ziyaretçi akınına uğruyor. 

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi. Samsun'da tanınan gazeteci Erdem Erol, ERMED Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri kapsamında Görele Belediyesi personeline Müşteri hemşehri memnuniyeti eğitimi verdi.

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi binası  yıkılarak ticaret ve alış veriş merkezi ile birlikte kültür merkezi, otopark ve spor salonlarının bulunduğu bir tesis haline dönüştürülecek. 

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde Simit Center'a giren otomobilin çarptığı özel harekat polisi Emre Bağcı, son yolculuğuna uğurlandı.

KÖŞE YAZARLARI