• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN VALİSİ İBRAHİM ŞAHİN'E GÖNDERİLEN KAR TATİLİ MESAJLARI GÜLDÜRDÜ

Samsun Valisi İbrahim Şahin, kar tatili isteyen öğrencilerin kendisine Twitter'den gönderdiği esprili mesajlara güldüğünü söyledi.

11 Ocak 2017 Çarşamba 09:49
Samsun Valisi İbrahim Şahin'e gönderilen kar tatili mesajları güldürdü

Samsun Valisi İbrahim Şahin, geçtiğimiz günlerde okullara kar tatili verilmesi sonrası Twitter'dan "Tatilde kitap okuyun" mesajı yayınlamıştı. Vali Şahin'in bu mesajı sonrası kar tatiline sevinen öğrenciler, tatil yaptıkları gün okudukları kitapların fotoğraflarını Twitter'dan Vali İbrahim Şahin'e göndermişti.

 

Samsun Valisi İbrahim Şahin , öğrencilerin kendisine okudukları kitapların fotoğraflarını göndermesi sonrası ise, Twitter adresinden "Öğrencilerimizin söz verdikleri üzere kitap okumaları beni son derece mutlu etmiştir. Sizleri yürekten kutluyorum. Kitap okumaya devam" mesajı vermişti.

 

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti'nin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Ödül töreninde öğrencilerin kendisine gönderdiği mesajlarla ilgili konuşan Samsun Valisi İbrahim Şahin, " Kar tatili dolayısıyla öğrenciler beni ‘valiciğim, vali amca, vali beyciğim’ yapıyorlar. Bazen uygun olmayan şekilde söylüyorlar. Kar tatili bekliyorlar. Kar tatili konusunda kolay kolay tatil yapma düşüncesinde değilim. Çünkü aslında karın da eğitimin bir parçası olduğuna inanıyorum. Diğer türlü Antalya’daki gibi damperli kamyonla okulun önüne karı dökeriz. Dün ve bugün de bazı ilçelerimizi tatil ettiğimizde ‘çocuklar aman boş kalmayın kitap okuyun’ dedim. Şimdi de çocuklar bana bol miktarda kitap fotoğrafı gönderiyorlar. ‘Yarın da tatil yap ki kitabım yarım kaldı’ diyorlar. Amacı kitabı bitirmek değil, kitaba başlamaktı. Bu kısmen de olsa başardık” dedi.

 

Öğrencilerin zeki olduklarını ve ilginç mesajlar gönderdiklerini de söyleyen Vali İbrahim Şahin, Twitter'dan kar tatili ile ilgili kendisine gönderilen esprili mesajlara ise güldüğünü belirtti.

 

Samsun Valisi İbrahim Şahin'e Twitter'dan gönderilen ilginç mesajlar için tıklayınız

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun TSO hizmet binasının temeli atıldı

Samsun TSO hizmet binasının temeli atıldı Samsun TSO hizmet binasının temeli atıldı. Samsun Ticaret ve Sanayi Odası ile Samsun Ticaret Borsası’nın bir arada olacağı yeni hizmet binasına ilk kazma kesilen kurban ve edilen dualarla birlikte vuruldu.

Samsun'da OMÜSEM seminerlere devam ediyor

Samsun'da OMÜSEM seminerlere devam ediyor Samsun'da OMÜSEM seminerlere devam ediyor. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (OMÜSEM) “Günlük Hayatta Stres ve Stres Yönetimi” semineri ve “Satış Teknikleri” eğitim programlarını kamu kurum çalışanları, özel sektör çalışanları ve üniversite öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirdi. 

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı. Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi Hayır Çarşısı bin 500 aileye yılda 3 kere kıyafet yardımı yapıyor.

Samsun'un Canik ilçesinde ödüllü ses yarışması düzenledi

Samsun'un Canik ilçesinde ödüllü ses yarışması düzenledi Samsun'un Canik ilçesinde ödüllü ses yarışması düzenledi. Canik Belediyesi tarafından kültür-sanat faaliyetleri kapsamında bu yıl 2.'si düzenlenen "Sahne Senin" Ödüllü Ses Yarışması, bu yıl da dolu dolu gerçekleşti. Birbirinden güzel sesler, dinleyenlere muhteşem bir akşam yaşatırken, jüri üyeleri seçim yapmakta oldukça zorlandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET