• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN VALİSİ İBRAHİM ŞAHİN'E GÖNDERİLEN KAR TATİLİ MESAJLARI GÜLDÜRDÜ

Samsun Valisi İbrahim Şahin, kar tatili isteyen öğrencilerin kendisine Twitter'den gönderdiği esprili mesajlara güldüğünü söyledi.

11 Ocak 2017 Çarşamba 09:49
Samsun Valisi İbrahim Şahin'e gönderilen kar tatili mesajları güldürdü

Samsun Valisi İbrahim Şahin, geçtiğimiz günlerde okullara kar tatili verilmesi sonrası Twitter'dan "Tatilde kitap okuyun" mesajı yayınlamıştı. Vali Şahin'in bu mesajı sonrası kar tatiline sevinen öğrenciler, tatil yaptıkları gün okudukları kitapların fotoğraflarını Twitter'dan Vali İbrahim Şahin'e göndermişti.

 

Samsun Valisi İbrahim Şahin , öğrencilerin kendisine okudukları kitapların fotoğraflarını göndermesi sonrası ise, Twitter adresinden "Öğrencilerimizin söz verdikleri üzere kitap okumaları beni son derece mutlu etmiştir. Sizleri yürekten kutluyorum. Kitap okumaya devam" mesajı vermişti.

 

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti'nin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Ödül töreninde öğrencilerin kendisine gönderdiği mesajlarla ilgili konuşan Samsun Valisi İbrahim Şahin, " Kar tatili dolayısıyla öğrenciler beni ‘valiciğim, vali amca, vali beyciğim’ yapıyorlar. Bazen uygun olmayan şekilde söylüyorlar. Kar tatili bekliyorlar. Kar tatili konusunda kolay kolay tatil yapma düşüncesinde değilim. Çünkü aslında karın da eğitimin bir parçası olduğuna inanıyorum. Diğer türlü Antalya’daki gibi damperli kamyonla okulun önüne karı dökeriz. Dün ve bugün de bazı ilçelerimizi tatil ettiğimizde ‘çocuklar aman boş kalmayın kitap okuyun’ dedim. Şimdi de çocuklar bana bol miktarda kitap fotoğrafı gönderiyorlar. ‘Yarın da tatil yap ki kitabım yarım kaldı’ diyorlar. Amacı kitabı bitirmek değil, kitaba başlamaktı. Bu kısmen de olsa başardık” dedi.

 

Öğrencilerin zeki olduklarını ve ilginç mesajlar gönderdiklerini de söyleyen Vali İbrahim Şahin, Twitter'dan kar tatili ile ilgili kendisine gönderilen esprili mesajlara ise güldüğünü belirtti.

 

Samsun Valisi İbrahim Şahin'e Twitter'dan gönderilen ilginç mesajlar için tıklayınız

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da İlkadım Belediyesi'nden çalışanlara motivasyon semineri

Samsun'da İlkadım Belediyesi'nden çalışanlara motivasyon semineri Samsun'da İlkadım Belediyesi'nden çalışanlara motivasyon semineri. İlkadım Belediyesi tarafından belediye çalışanlarına, iletişim, öfke kontrolü, stratejik yaşam ve etik davranış ilkeleri konulu eğitim semineri düzenlendi.

Samsun Cumhuriyet Meydanı'ndaki su tahsilat kulübesi yenileniyor

Samsun Cumhuriyet Meydanı'ndaki su tahsilat kulübesi yenileniyor Samsun Cumhuriyet Meydanı'ndaki su tahsilat kulübesi yenileniyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Kamil Demircioğlu, Cumhuriyet Meydanı'ndaki su tahsilat kulübesinin yenileneceğini ve personel sayısının artırılacağını söyledi.

Samsun Bafra'da trafik kazasında ölen Elif Nur Dişli toprağa verildi

Samsun Bafra'da trafik kazasında ölen Elif Nur Dişli toprağa verildi Samsun Bafra'da trafik kazasında ölen Elif Nur Dişli toprağa verildi. Samsun'un Bafra ilçesinde yaşanan trafik kazasında hayatını kaybeden Elif Nur Dişli, gözyaşları arasında toprağa verildi.

Fuat Avni isimli sosyal medya hesabı kim tarafından ve nasıl kuruldu

Fuat Avni isimli sosyal medya hesabı kim tarafından ve nasıl kuruldu Fuat Avni isimli sosyal medya hesabı kim tarafından ve nasıl kuruldu. Fuat Avni'nin ismini mahkeme kararı ile Said Sefa yapan, FETÖ'cü Haberdar sitesinin Yayın Yönetmeni Said Sefa olduğu tespit edildi

KÖŞE YAZARLARI

ANKET