• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN VALİSİ İBRAHİM ŞAHİN ÇOCUKLARIN 23 NİSAN COŞKUSUNA ORTAK OLDU

Samsun Valisi İbrahim Şahin çocukların 23 Nisan coşkusuna ortak oldu. Samsun Valisi İbrahim Şahin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama törenlerinde çocukların mutluluklarına ortak oldu. 

23 Nisan 2017 Pazar 15:54
Samsun Valisi İbrahim Şahin çocukların 23 Nisan coşkusuna ortak oldu

Samsun Valisi İbrahim Şahin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayan çocukların coşkularına ortak oldu. 

 

Vali İbrahim Şahin, 23 Nisan kutlama etkinliklerinde önce makam koltuğunu Samsun Atakum Tevfik İleri İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Ayşe Betül Kasapoğlu'na devretti.  

 

23 Nisan'da temsili Samsun Valisi olan Ayşe Betül Kasapoğlu, Valilik binasında yaptığı konuşmada, " Tüm dünya ve Türkiye'deki bütün çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum. Bizlere 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı armağan eden Mustafa Kemal Atatürk'e teşekkürlerimi sunuyorum. Tüm dünyadaki çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun. Birlik, beraberlik ve kardeşlik duygusu içerisinde barışın ve huzurun sağlandığı bir dünya istiyorum" dedi.

 

 


Samsun Valisi İbrahim Şahin'de  yaptığı konuşmasında, ’Bu gün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramıdır. Bu kutlama etkinlikleri kapsamında bu makamı sembolikte olsa öğrencilerimize devrediyoruz. Bugün de ben kendi makamımı Atakum Tevfik İleri İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Ayşe Betül Kasapoğlu'na devrettim. 23 Nisan, Atatürk’ün dünyada çocuklara armağan ettiği ilk ve tek çocuk bayramıdır. Atatürk’ün çocuklara emanet ettiği ve dünyada bir daha eşi olmayan bu bayram vesilesi ile ben de bütün çocuklarımızın bayramlarını kutluyorum. Sizi yetiştiren başta anne babalarınız olmak üzere öğretmenlerinize çok teşekkür ediyorum.” dedi.


     
Samsun Valisi İbrahim Şahin daha sonra Mustafa Dağıstanlı Spor salonunda düzenlenen 23 Nisan kutlama törenlerine katıldı. Vali İbrahim Şahin, burada da çocuklarla yakından ilgilenerek 23 Nisan coşkusu yaşayan çocukların sevincine ortak oldu. Vali İbrahim Şahin, Mustafa Dağıstanlı Spor salonunda gerçekleşen 23 Nisan kutlama töreninde yaptığı konuşmada ise çocuklara seslenerek "Aydınlık geleceğimizin, aydınlık yüzleri sevgili çocuklar, en önemli servetimiz ve umut kaynağımız olan sizlerin bayramında, mutluluğunuza ortak olmaktan memnuniyet duyuyorum. Sizlerin başarılı ve mutlu olmaları, yüzlerinizin her zaman gülmesi bizlerin tek dileğidir. Her şeyin en güzeline layık olan sizler; yeni fikirler üreten, eleştirel düşünen, kendine güvenen, çağın ruhunu yakalayan, teknolojiye hakim, araştırıcı, girişimci, ufku ve vizyonu geniş, demokrasiyi benimsemiş, insan haklarına saygılı, hoşgörülü, milli ve manevi değerlerine bağlı, çalışkan, özgüveni yüksek bireyler olarak yetiştiğiniz müddetçe, ülkemiz ve insanlık adına büyük bir güvence olacağınızı aklınızdan çıkarmayınız" dedi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Göçmen Leylekler Konaklama Merkezi (Leylek TOKİ), ziyaretçi akınına uğruyor. 

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi. Samsun'da tanınan gazeteci Erdem Erol, ERMED Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri kapsamında Görele Belediyesi personeline Müşteri hemşehri memnuniyeti eğitimi verdi.

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi binası  yıkılarak ticaret ve alış veriş merkezi ile birlikte kültür merkezi, otopark ve spor salonlarının bulunduğu bir tesis haline dönüştürülecek. 

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde Simit Center'a giren otomobilin çarptığı özel harekat polisi Emre Bağcı, son yolculuğuna uğurlandı.

KÖŞE YAZARLARI