• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN VALİSİ İBRAHİM ŞAHİN VE YUSUF ZİYA YILMAZ DEMOKRASİ NÖBETİNDE

Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Cumhuriyet Meydanı'nda demokrasi nöbetine devam ediyor.

19 Temmuz 2016 Salı 13:35
Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Yusuf Ziya Yılmaz demokrasi nöbetinde

Samsun Cumhuriyet Meydanı'nda Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi dört gün boyunca binlerce vatandaş sokaklara döküldü. Vatandaşlar Cumhuriyet Meydanını hınca hınç doldurdu.

 

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı, Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel ve diğer siyasiler Cumhuriyet Meydanı'nda sabahlayarak halk ile omuz omuza Demokrasi Nöbetini sürdürdü.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da 9 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 9 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 9 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Canik, Atakum, 19 Mayıs, Tekkeköy, Bafra, İlkadım, Yakakent, Çarşamba ve Havza ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

PTT'nin 176'ın yaşı Samsun'da kutlandı

PTT'nin 176'ın yaşı Samsun'da kutlandı Posta ve Telgraf Teşkilatı’nın (PTT) 176. kuruluş yılı bir dizi etkinlikle kutlanırken, postanede 176. sıra numarası alan bir vatandaşa ise hediye verildi.

Osman Genç Uluslararası İleri Depreme Dayanıklı Yapılar Kongresinde konuştu

Osman Genç Uluslararası İleri Depreme Dayanıklı Yapılar Kongresinde konuştu Samsun'un Canik ilçe Belediyesi Başkanı Osman Genç, Ondokuz Mayıs Üniversitesinde düzenlenen Uluslararası İleri Depreme Dayanıklı Yapılar Kongresinde kentsel dönüşüm konulu bir sunum yaptı.

Samsun Çarşamba TSO’dan İspanya çıkarması

Samsun Çarşamba TSO’dan İspanya çıkarması Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası üyesi 22 firma, İspanya’nın en büyük inşaat ve inşaat teknolojileri fuarı olan "E-power&Building Fuarı" için İspanya’ya çıkarma yaptı.

KÖŞE YAZARLARI