• 2,2386 TL

  • 2,8583 TL

  • 89,9851 TL

  • 77.012

SAMSUN'A 'SEYİR TERASI' YAPILIYOR

Samsun'a 'Seyir Terası' yapılıyor
09 Eylül 2013 Pazartesi 14:42

Demirtaş, Cedit mahallesinin tepe noktasında bulunan 7 bin m2'lik alana 1 milyon TL'lik yatırım kazandıracaklarını söyledi.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Cedit Mahallesi'nde inşaat çalışmaları başlayan seyir terasını gezdi.  
 
Kadifekale mahallesi ile Cedit Mahallesi'nin kesiştiği bölgeyi Park ve Bahçeler Müdürü Alaattin Er, Başkan Yardımcısı Kamuran Toker ve Başkan Danışmanı Şerif Mırık ile birlikte gezen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Cedit mahallesinin tepe noktasında bulunan 7 bin m2'lik alana 1 milyon TL'lik yatırım kazandıracaklarını söyledi. 
 
Samsun'un en eski yerleşim merkezlerinden olan Cedit mahallesinin en tepesinde bulunan geniş alanda seyir terası yapacaklarını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Denizi ve Samsun’u kuşbakışı en iyi cepheden gören alana vatandaşların aileleri ve çocukları ile hoşça vakit geçirebileceği yeni bir tesis inşa edeceklerini kaydetti. 
 
Demirtaş, “ Vatandaşların eşsiz deniz ve şehir manzarasını keyifle seyredebileceği seyir terasında gezinti ve dinlenme alanları, kafeteryası, spor parkı ile vazgeçilmez bir sosyal donatı alanı oluşturacağız. Vatandaşlarımız, seyir terasımızda Samsun'u en iyi konumdan şehrin eşsiz deniz ve şehir manzarasını keyifle seyredebilecek.” dedi.
 

DİĞER HABERLER

Samsun'lu yetimler dünya çocuklarıyla buluştu

Samsun'lu yetimler dünya çocuklarıyla buluştu Samsunlu yetim çocuklar, Canik Belediyesi ve Samsun İHH İnsani Yardım Vakfı'nın organizasyonuyla İstanbul'da dünya yetimleriyle buluştu.

İshak Taşçı'dan yapılandırma uyarısı

İshak Taşçı'dan yapılandırma uyarısı Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, emlak, çevre temizlik vergisi ve bunlara bağlı olan vergi cezaları ile gecikme faizleri alacakları hakkında bir açıklama yaptı.

Bakan Yardımcısı, Vali Şahin'i ziyaret etti

Bakan Yardımcısı, Vali Şahin'i ziyaret etti Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Genel Başkanı Abdurrahman Arıcı, Samsun Valisi Şahin’i ziyaret etti.

Samsun'a madikal OSB kuruluyor

Samsun'a madikal OSB kuruluyor Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun'un Bafra ilçesine Medikal Aletler İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nin(OSB) kurulacağını açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI