• 2,3267 TL

  • 2,7797 TL

  • 89,9092 TL

  • 85.806

Öncekiler Sonrakiler

SAMSUN'A 'SEYİR TERASI' YAPILIYOR

Samsun'a 'Seyir Terası' yapılıyor
09 Eylül 2013 Pazartesi 14:42

Demirtaş, Cedit mahallesinin tepe noktasında bulunan 7 bin m2'lik alana 1 milyon TL'lik yatırım kazandıracaklarını söyledi.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Cedit Mahallesi'nde inşaat çalışmaları başlayan seyir terasını gezdi.  
 
Kadifekale mahallesi ile Cedit Mahallesi'nin kesiştiği bölgeyi Park ve Bahçeler Müdürü Alaattin Er, Başkan Yardımcısı Kamuran Toker ve Başkan Danışmanı Şerif Mırık ile birlikte gezen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Cedit mahallesinin tepe noktasında bulunan 7 bin m2'lik alana 1 milyon TL'lik yatırım kazandıracaklarını söyledi. 
 
Samsun'un en eski yerleşim merkezlerinden olan Cedit mahallesinin en tepesinde bulunan geniş alanda seyir terası yapacaklarını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Denizi ve Samsun’u kuşbakışı en iyi cepheden gören alana vatandaşların aileleri ve çocukları ile hoşça vakit geçirebileceği yeni bir tesis inşa edeceklerini kaydetti. 
 
Demirtaş, “ Vatandaşların eşsiz deniz ve şehir manzarasını keyifle seyredebileceği seyir terasında gezinti ve dinlenme alanları, kafeteryası, spor parkı ile vazgeçilmez bir sosyal donatı alanı oluşturacağız. Vatandaşlarımız, seyir terasımızda Samsun'u en iyi konumdan şehrin eşsiz deniz ve şehir manzarasını keyifle seyredebilecek.” dedi.
 

DİĞER HABERLER

Melih Gökçek, şimdi de dinazor heykeli dikecek

Melih Gökçek, şimdi de dinazor heykeli dikecek Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Çin’den getirilen Transformers otorobotun yerine 40 metrelik bir dinozor heykeli dikeceğini açıkladı.

Mahmud Ağa Cami'nde yangın çıktı

Mahmud Ağa Cami'nde yangın çıktı Dışişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, Gümülcine'deki Mahmud Ağa Caminde 17 Nisan günü sabaha karşı yangın çıktığı açıklandı.

Ehliyet yönetmeliği değişti

Ehliyet yönetmeliği değişti Ehliyet yönetmeliği değişti. Ehliyet yönetmeliğinde neler var. Ömür boyu ehliyet uygulaması sona eriyor. Sürücü kursuna başvuranlar 2 yıl süreyle stajyer sayılacak. Ehliyet yönetmeliğinin ayrıntıları

Samsun'da OMÜ öğrencilerinden bahar şenliği

Samsun'da OMÜ öğrencilerinden bahar şenliği SAMSUN HABER - Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) öğrencileri, Samsun’daki ilkokul öğrencileri ile bahar şenliğinde bir araya geldi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET