• 2,3267 TL

  • 2,7797 TL

  • 89,9092 TL

  • 85.806

Öncekiler Sonrakiler

SAMSUN'A 'SEYİR TERASI' YAPILIYOR

Samsun'a 'Seyir Terası' yapılıyor
09 Eylül 2013 Pazartesi 14:42

Demirtaş, Cedit mahallesinin tepe noktasında bulunan 7 bin m2'lik alana 1 milyon TL'lik yatırım kazandıracaklarını söyledi.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Cedit Mahallesi'nde inşaat çalışmaları başlayan seyir terasını gezdi.  
 
Kadifekale mahallesi ile Cedit Mahallesi'nin kesiştiği bölgeyi Park ve Bahçeler Müdürü Alaattin Er, Başkan Yardımcısı Kamuran Toker ve Başkan Danışmanı Şerif Mırık ile birlikte gezen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Cedit mahallesinin tepe noktasında bulunan 7 bin m2'lik alana 1 milyon TL'lik yatırım kazandıracaklarını söyledi. 
 
Samsun'un en eski yerleşim merkezlerinden olan Cedit mahallesinin en tepesinde bulunan geniş alanda seyir terası yapacaklarını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Denizi ve Samsun’u kuşbakışı en iyi cepheden gören alana vatandaşların aileleri ve çocukları ile hoşça vakit geçirebileceği yeni bir tesis inşa edeceklerini kaydetti. 
 
Demirtaş, “ Vatandaşların eşsiz deniz ve şehir manzarasını keyifle seyredebileceği seyir terasında gezinti ve dinlenme alanları, kafeteryası, spor parkı ile vazgeçilmez bir sosyal donatı alanı oluşturacağız. Vatandaşlarımız, seyir terasımızda Samsun'u en iyi konumdan şehrin eşsiz deniz ve şehir manzarasını keyifle seyredebilecek.” dedi.
 

DİĞER HABERLER

Atakum'da şehit aileleri ve gaziler iftar yaptı

Atakum'da şehit aileleri ve gaziler iftar yaptı SAMSUN HABER - Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Atakum Kaymakamlığı tarafından Şehit aileleri ve Gazilere verilen iftar yemeğine katıldı.

Osman Genç muhtarları iftarda ağırladı

Osman Genç muhtarları iftarda ağırladı SAMSUN HABER Canik Belediye Başkanı Osman Genç, bu kez muhtarları ağırladı. Genç, "Muhtarlarımız, hizmet ettikleri mahalle halkının ihtiyaçları için tüm kurum ve kuruluşlarla iletişim kurarak, köprü görevi kurmaktadır” dedi.

Havza İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Yüce’ye veda iftarı

Havza İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Yüce’ye veda iftarı SAMSUN HABER - Hakim ve Savcılar Yüksek Kurulu'nun (HSYK) Yaz Kararnamesiyle Gümşhane ili Şiran ilçesi Hakimliğine atanan Havza İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Abdulkadir Yüce için Havza'da veda amacı ile iftar düzenlendi.

ASKON Samsun Şubesi iftarda buluştu

ASKON Samsun Şubesi iftarda buluştu SAMSUN HABER - Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği – ASKON Samsun Şubesi İftar Programı Atakum Belediyesi Yalı Kafe’de gerçekleştirildi.

KÖŞE YAZARLARI