• 2,9223 TL

  • 3,0974 TL

  • 99,5687 TL

  • 75.638

Öncekiler Sonrakiler

SAMSUN'A 'SEYİR TERASI' YAPILIYOR

Demirtaş, Cedit mahallesinin tepe noktasında bulunan 7 bin m2'lik alana 1 milyon TL'lik yatırım kazandıracaklarını söyledi.

09 Eylül 2013 Pazartesi 14:42
Samsun'a 'Seyir Terası' yapılıyor

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Cedit Mahallesi'nde inşaat çalışmaları başlayan seyir terasını gezdi.  
 
Kadifekale mahallesi ile Cedit Mahallesi'nin kesiştiği bölgeyi Park ve Bahçeler Müdürü Alaattin Er, Başkan Yardımcısı Kamuran Toker ve Başkan Danışmanı Şerif Mırık ile birlikte gezen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Cedit mahallesinin tepe noktasında bulunan 7 bin m2'lik alana 1 milyon TL'lik yatırım kazandıracaklarını söyledi. 
 
Samsun'un en eski yerleşim merkezlerinden olan Cedit mahallesinin en tepesinde bulunan geniş alanda seyir terası yapacaklarını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Denizi ve Samsun’u kuşbakışı en iyi cepheden gören alana vatandaşların aileleri ve çocukları ile hoşça vakit geçirebileceği yeni bir tesis inşa edeceklerini kaydetti. 
 
Demirtaş, “ Vatandaşların eşsiz deniz ve şehir manzarasını keyifle seyredebileceği seyir terasında gezinti ve dinlenme alanları, kafeteryası, spor parkı ile vazgeçilmez bir sosyal donatı alanı oluşturacağız. Vatandaşlarımız, seyir terasımızda Samsun'u en iyi konumdan şehrin eşsiz deniz ve şehir manzarasını keyifle seyredebilecek.” dedi.
 

DİĞER HABERLER

Samsun'da Danıştay Üyesi Osman Tural’dan Zihni Şahin’e ziyaret

Samsun'da Danıştay Üyesi Osman Tural’dan Zihni Şahin’e ziyaret Samsun'un Alaçam ilçesinde yaptığı bir dizi ziyaretin ardından Bafra’ya giden Danıştay Üyesi Osman Tural Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’i makamında ziyaret etti.

Hanifi Eraslan, Osman Topaloğlu’nu ziyaret etti

Hanifi Eraslan, Osman Topaloğlu’nu ziyaret etti Samsun Defterdarı Hanifi Eraslan, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’nu makamında ziyaret etti.

Samsun Ülkü Ocaklarından Bayırbucak Türkmenlerine yardım

Samsun Ülkü Ocaklarından Bayırbucak Türkmenlerine yardım Samsun'da Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İl Başkanlığı, Bayırbucak Türkmenleri için yardım kampanyası başlattı.

Rusya Devlet Başkanı Putin'e Erdoğan'dan yanıt

Rusya Devlet Başkanı Putin'e Erdoğan'dan yanıt Rusya Devlet Başkanı Putin'e Erdoğan'dan yanıt. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e uçak düşürülmesinin bir savaş sebebi olmadığını söyledi.

KÖŞE YAZARLARI