• 2,2244 TL

  • 2,7581 TL

  • 86,0603 TL

  • 83.282

SAMSUN'A 'SEYİR TERASI' YAPILIYOR

Samsun'a 'Seyir Terası' yapılıyor
09 Eylül 2013 Pazartesi 14:42

Demirtaş, Cedit mahallesinin tepe noktasında bulunan 7 bin m2'lik alana 1 milyon TL'lik yatırım kazandıracaklarını söyledi.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Cedit Mahallesi'nde inşaat çalışmaları başlayan seyir terasını gezdi.  
 
Kadifekale mahallesi ile Cedit Mahallesi'nin kesiştiği bölgeyi Park ve Bahçeler Müdürü Alaattin Er, Başkan Yardımcısı Kamuran Toker ve Başkan Danışmanı Şerif Mırık ile birlikte gezen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Cedit mahallesinin tepe noktasında bulunan 7 bin m2'lik alana 1 milyon TL'lik yatırım kazandıracaklarını söyledi. 
 
Samsun'un en eski yerleşim merkezlerinden olan Cedit mahallesinin en tepesinde bulunan geniş alanda seyir terası yapacaklarını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Denizi ve Samsun’u kuşbakışı en iyi cepheden gören alana vatandaşların aileleri ve çocukları ile hoşça vakit geçirebileceği yeni bir tesis inşa edeceklerini kaydetti. 
 
Demirtaş, “ Vatandaşların eşsiz deniz ve şehir manzarasını keyifle seyredebileceği seyir terasında gezinti ve dinlenme alanları, kafeteryası, spor parkı ile vazgeçilmez bir sosyal donatı alanı oluşturacağız. Vatandaşlarımız, seyir terasımızda Samsun'u en iyi konumdan şehrin eşsiz deniz ve şehir manzarasını keyifle seyredebilecek.” dedi.
 

DİĞER HABERLER

Samsun protokolü 24 Kasım'ı kutladı

Samsun protokolü 24 Kasım'ı kutladı Samsun’da protokol üyeleri, 24 Kasım Öğretmen Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Sokaktan Haber Var projesi basına tanıtıldı

Sokaktan Haber Var projesi basına tanıtıldı Elveren İnsanlar (Elvin) Derneği basın mensuplarıyla bir araya gelerek Sokaktan Haber Var projesi hakkında bilgiler verdiler.

Karadeniz kıyılarında 50 kilometrelik rüzgar uyarısı

Karadeniz kıyılarında 50 kilometrelik rüzgar uyarısı Meteoroloji, Karadeniz kıyıları ile Marmara ve Kıyı Ege ile Orta ve Doğu'da 30 ila 50 kilometre hızla esecek rüzgar uyarısı yaptı.

SOR-DER, Aytekin Girgin'den destek istedi

SOR-DER, Aytekin Girgin'den destek istedi Sosyal Sorumluluk Projeleri Uygulama Derneği (SOR-DER) Başkanı Nurşen Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri, Milli Eğitim Müdürü Aytekin Girgin’i ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI