• 2,9150 TL

  • 3,3112 TL

  • 108,428 TL

  • 79.215

Öncekiler Sonrakiler

SAMSUN'A 'SEYİR TERASI' YAPILIYOR

Demirtaş, Cedit mahallesinin tepe noktasında bulunan 7 bin m2'lik alana 1 milyon TL'lik yatırım kazandıracaklarını söyledi.

09 Eylül 2013 Pazartesi 14:42
Samsun'a 'Seyir Terası' yapılıyor

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Cedit Mahallesi'nde inşaat çalışmaları başlayan seyir terasını gezdi.  
 
Kadifekale mahallesi ile Cedit Mahallesi'nin kesiştiği bölgeyi Park ve Bahçeler Müdürü Alaattin Er, Başkan Yardımcısı Kamuran Toker ve Başkan Danışmanı Şerif Mırık ile birlikte gezen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Cedit mahallesinin tepe noktasında bulunan 7 bin m2'lik alana 1 milyon TL'lik yatırım kazandıracaklarını söyledi. 
 
Samsun'un en eski yerleşim merkezlerinden olan Cedit mahallesinin en tepesinde bulunan geniş alanda seyir terası yapacaklarını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Denizi ve Samsun’u kuşbakışı en iyi cepheden gören alana vatandaşların aileleri ve çocukları ile hoşça vakit geçirebileceği yeni bir tesis inşa edeceklerini kaydetti. 
 
Demirtaş, “ Vatandaşların eşsiz deniz ve şehir manzarasını keyifle seyredebileceği seyir terasında gezinti ve dinlenme alanları, kafeteryası, spor parkı ile vazgeçilmez bir sosyal donatı alanı oluşturacağız. Vatandaşlarımız, seyir terasımızda Samsun'u en iyi konumdan şehrin eşsiz deniz ve şehir manzarasını keyifle seyredebilecek.” dedi.
 

DİĞER HABERLER

Davutoğlu: Demirtaş açıkça halkı tahrik ediyor

Davutoğlu: Demirtaş açıkça halkı tahrik ediyor Ankara'daki saldırıyla ilgili konuşan Başbakan Davutoğlu, Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'yle teröre karşı bir olmak için görüşeceğini açıkladı. Davutoğlu yaptığı açıklamada HDP Genel Başkanı Demirtaş'ın halkı açıkça tahrik ettiğini söyledi.

Samsun'da Ankara’daki saldırıya tepki eyleminde gerginlik

Samsun'da Ankara’daki saldırıya tepki eyleminde gerginlik Ankara’da meydana gelen saldırıyı protesto etmek için Samsun’da toplanan KESK, TMMOB ve DİSK üyeleri ile yoldan geçen bir vatandaş arasında kısa süreli gerginlik yaşandı.

Ankara'da yeni bomba ihtimaline karşı anonslar yapılıyor

Ankara'da yeni bomba ihtimaline karşı anonslar yapılıyor Garın bulunduğu bölgede meydana gelen patlama sonrası, alanda yeni bomba ihtimaline ilişkin anonslar yapıldı. Patlamanın yaşandığı alanda, 3'üncü ve 4'üncü bomba ihtimaline karşı güvenlik güçleri sürekli anonslarla vatandaşları uyarıyor.

Ünlülerin bombalı saldırıyı lanetleyen tepkileri

Ünlülerin bombalı saldırıyı lanetleyen tepkileri Ankara Tren Garı kavşağında gerçekleşen bombalı saldırısının ardından ünlü isimler sosyal medyadan tepkilerini yazdı.

KÖŞE YAZARLARI