• 2,3267 TL

  • 2,7797 TL

  • 89,9092 TL

  • 85.806

Öncekiler Sonrakiler

SAMSUN'A 'SEYİR TERASI' YAPILIYOR

Samsun'a 'Seyir Terası' yapılıyor
09 Eylül 2013 Pazartesi 14:42

Demirtaş, Cedit mahallesinin tepe noktasında bulunan 7 bin m2'lik alana 1 milyon TL'lik yatırım kazandıracaklarını söyledi.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Cedit Mahallesi'nde inşaat çalışmaları başlayan seyir terasını gezdi.  
 
Kadifekale mahallesi ile Cedit Mahallesi'nin kesiştiği bölgeyi Park ve Bahçeler Müdürü Alaattin Er, Başkan Yardımcısı Kamuran Toker ve Başkan Danışmanı Şerif Mırık ile birlikte gezen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Cedit mahallesinin tepe noktasında bulunan 7 bin m2'lik alana 1 milyon TL'lik yatırım kazandıracaklarını söyledi. 
 
Samsun'un en eski yerleşim merkezlerinden olan Cedit mahallesinin en tepesinde bulunan geniş alanda seyir terası yapacaklarını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Denizi ve Samsun’u kuşbakışı en iyi cepheden gören alana vatandaşların aileleri ve çocukları ile hoşça vakit geçirebileceği yeni bir tesis inşa edeceklerini kaydetti. 
 
Demirtaş, “ Vatandaşların eşsiz deniz ve şehir manzarasını keyifle seyredebileceği seyir terasında gezinti ve dinlenme alanları, kafeteryası, spor parkı ile vazgeçilmez bir sosyal donatı alanı oluşturacağız. Vatandaşlarımız, seyir terasımızda Samsun'u en iyi konumdan şehrin eşsiz deniz ve şehir manzarasını keyifle seyredebilecek.” dedi.
 

DİĞER HABERLER

ÖSYM eski başkanları şüpheli sıfatıyla ifadeye çağrıldı

ÖSYM eski başkanları şüpheli sıfatıyla ifadeye çağrıldı Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının, 2010’daki KPSS’de usulsüzlük iddiaları kapsamında ÖSYM eski başkanları Ünal Yarımağan ve Ali Demir, şüpheli sıfatıyla ifadeye çağrıldı.

Genel Kurmay Başkanlığından flaş Balyoz Davası açıklaması

Genel Kurmay Başkanlığından flaş Balyoz Davası açıklaması Genel Kurmay Başkanlığı, Balyoz davasından beraat eden personellerle ilgili flaş açıklama yaparak, "Çeşitli sahte delillerin kullanıldığı ortaya çıkan ve süreç içerisinde Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarını derinden üzen bu dava beklediğimiz şekilde beraat ile sonuçlanmıştır" dedi.

Canik Belediyesi, savcı Kiraz’ın şehit edilmesini kınadı

Canik Belediyesi, savcı Kiraz’ın şehit edilmesini kınadı Samsun'un Canik ilçe Belediye Başkanı Osman Genç, Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz’ın şehit edilmesi olayını kınadı.

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde savcı Kiraz olayına kınama

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde savcı Kiraz olayına kınama İstanbul Çağlayan Adliyesi’nde Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın rehin alındıktan sonra öldürülmesi Vezirköprü Adliyesi’ndeki meslektaşları tarafından da kınandı.

KÖŞE YAZARLARI