• 2,3172 TL

  • 2,8328 TL

  • 89,1101 TL

  • 83.574

SAMSUN'A 'SEYİR TERASI' YAPILIYOR

Samsun'a 'Seyir Terası' yapılıyor
09 Eylül 2013 Pazartesi 14:42

Demirtaş, Cedit mahallesinin tepe noktasında bulunan 7 bin m2'lik alana 1 milyon TL'lik yatırım kazandıracaklarını söyledi.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Cedit Mahallesi'nde inşaat çalışmaları başlayan seyir terasını gezdi.  
 
Kadifekale mahallesi ile Cedit Mahallesi'nin kesiştiği bölgeyi Park ve Bahçeler Müdürü Alaattin Er, Başkan Yardımcısı Kamuran Toker ve Başkan Danışmanı Şerif Mırık ile birlikte gezen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Cedit mahallesinin tepe noktasında bulunan 7 bin m2'lik alana 1 milyon TL'lik yatırım kazandıracaklarını söyledi. 
 
Samsun'un en eski yerleşim merkezlerinden olan Cedit mahallesinin en tepesinde bulunan geniş alanda seyir terası yapacaklarını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Denizi ve Samsun’u kuşbakışı en iyi cepheden gören alana vatandaşların aileleri ve çocukları ile hoşça vakit geçirebileceği yeni bir tesis inşa edeceklerini kaydetti. 
 
Demirtaş, “ Vatandaşların eşsiz deniz ve şehir manzarasını keyifle seyredebileceği seyir terasında gezinti ve dinlenme alanları, kafeteryası, spor parkı ile vazgeçilmez bir sosyal donatı alanı oluşturacağız. Vatandaşlarımız, seyir terasımızda Samsun'u en iyi konumdan şehrin eşsiz deniz ve şehir manzarasını keyifle seyredebilecek.” dedi.
 

DİĞER HABERLER

Amasya'da deprem paniği

Amasya'da deprem paniği Amasya'da deprem paniği. Amasya'nın Merzifon ilçesinde meydana gelen 3.5 şiddetinde ki deprem paniğe neden oldu.

Fethullah Gülen için jet yakalama kararı alındı

Fethullah Gülen için jet yakalama kararı alındı İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın, Fethullah Gülen hakkında “Silahlı Terör Örgütü Kurmak ve Yönetmek” suçlarından yakalama kararı çıkartılması ile ilgili talebi jet hızıyla 1. Sulh Hakimliği tarafından kabul edildi.

2015 milli piyango büyük ikramiyesi ne kadar olacak

2015 milli piyango büyük ikramiyesi ne kadar olacak 2015 milli piyango büyük ikramiyesi ne kadar olacak? 2015 milli piyango bilet fiyatları ne kadar? 2015 milli piyango biletleri nereden alınmalı? 2015 milli piyango sahte biletler nasıl anlaşılır?

Samsun'da elektrik kesintisi

Samsun'da elektrik kesintisi Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. Samsun'a bağlı Vezirköprü, İlkadım, Terme, Bafra ve Çarşamba ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacağını açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI