• 2,2124 TL

  • 2,8635 TL

  • 87,7920 TL

  • 78.968

SAMSUN'A 'SEYİR TERASI' YAPILIYOR

Samsun'a 'Seyir Terası' yapılıyor
09 Eylül 2013 Pazartesi 14:42

Demirtaş, Cedit mahallesinin tepe noktasında bulunan 7 bin m2'lik alana 1 milyon TL'lik yatırım kazandıracaklarını söyledi.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Cedit Mahallesi'nde inşaat çalışmaları başlayan seyir terasını gezdi.  
 
Kadifekale mahallesi ile Cedit Mahallesi'nin kesiştiği bölgeyi Park ve Bahçeler Müdürü Alaattin Er, Başkan Yardımcısı Kamuran Toker ve Başkan Danışmanı Şerif Mırık ile birlikte gezen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Cedit mahallesinin tepe noktasında bulunan 7 bin m2'lik alana 1 milyon TL'lik yatırım kazandıracaklarını söyledi. 
 
Samsun'un en eski yerleşim merkezlerinden olan Cedit mahallesinin en tepesinde bulunan geniş alanda seyir terası yapacaklarını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Denizi ve Samsun’u kuşbakışı en iyi cepheden gören alana vatandaşların aileleri ve çocukları ile hoşça vakit geçirebileceği yeni bir tesis inşa edeceklerini kaydetti. 
 
Demirtaş, “ Vatandaşların eşsiz deniz ve şehir manzarasını keyifle seyredebileceği seyir terasında gezinti ve dinlenme alanları, kafeteryası, spor parkı ile vazgeçilmez bir sosyal donatı alanı oluşturacağız. Vatandaşlarımız, seyir terasımızda Samsun'u en iyi konumdan şehrin eşsiz deniz ve şehir manzarasını keyifle seyredebilecek.” dedi.
 

DİĞER HABERLER

Türk F16 uçağına Suriye'den taciz

Türk F16 uçağına Suriye'den taciz Genelkurmay Başkanlığı, Suriye füze sisteminin F-16 uçağını taciz ettiğini açıkladı.

Canik'te Sancak Tepe projesi başladı

Canik'te Sancak Tepe projesi başladı Canik Belediyesi tarafından Toptepe’de yapılacak ve Türkiye’nin örnek Sancaktepe Projesi başladı.

İlkadım'da yollar asfaltlanıyor

İlkadım'da yollar asfaltlanıyor İlkadım Belediyesi ilçede bulunan cadde ve sokaklarda başlattığı asfalt çalışmalarına devam ediyor.

Krediyle kurban kesilir mi

Krediyle kurban kesilir mi Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, kredi çekerek ya da borçlanarak kurban kesmesinin dinen uygun olmadığını söyledi.

KÖŞE YAZARLARI