• 2,9235 TL

  • 3,3032 TL

  • 111,212 TL

  • 71.614

Öncekiler Sonrakiler

SAMSUN'A 'SEYİR TERASI' YAPILIYOR

Demirtaş, Cedit mahallesinin tepe noktasında bulunan 7 bin m2'lik alana 1 milyon TL'lik yatırım kazandıracaklarını söyledi.

09 Eylül 2013 Pazartesi 14:42
Samsun'a 'Seyir Terası' yapılıyor

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Cedit Mahallesi'nde inşaat çalışmaları başlayan seyir terasını gezdi.  
 
Kadifekale mahallesi ile Cedit Mahallesi'nin kesiştiği bölgeyi Park ve Bahçeler Müdürü Alaattin Er, Başkan Yardımcısı Kamuran Toker ve Başkan Danışmanı Şerif Mırık ile birlikte gezen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Cedit mahallesinin tepe noktasında bulunan 7 bin m2'lik alana 1 milyon TL'lik yatırım kazandıracaklarını söyledi. 
 
Samsun'un en eski yerleşim merkezlerinden olan Cedit mahallesinin en tepesinde bulunan geniş alanda seyir terası yapacaklarını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Denizi ve Samsun’u kuşbakışı en iyi cepheden gören alana vatandaşların aileleri ve çocukları ile hoşça vakit geçirebileceği yeni bir tesis inşa edeceklerini kaydetti. 
 
Demirtaş, “ Vatandaşların eşsiz deniz ve şehir manzarasını keyifle seyredebileceği seyir terasında gezinti ve dinlenme alanları, kafeteryası, spor parkı ile vazgeçilmez bir sosyal donatı alanı oluşturacağız. Vatandaşlarımız, seyir terasımızda Samsun'u en iyi konumdan şehrin eşsiz deniz ve şehir manzarasını keyifle seyredebilecek.” dedi.
 

DİĞER HABERLER

Samsun’un İlkadım ilçesinde bulunan Anıt Park’ı kargalar istila etti

Samsun’un İlkadım ilçesinde bulunan Anıt Park’ı kargalar istila etti Samsun’un İlkadım ilçesinde Atatürk Anıtı'nın içinde bulunduğu Anıt Park'taki ağaçları kargalar istila etti.

Samsun TSO Yönetiminden, Samsunspor’a moral ziyareti

Samsun TSO Yönetiminden, Samsunspor’a moral ziyareti Samsun TSO Yönetiminden, Samsunspor’a moral ziyareti! Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri, Samsunspor Kulübü’nü ziyaret ederek, futbolculara moral verdi. 

Özgecan Aslan'ın ölümünün birinci yılı

Özgecan Aslan'ın ölümünün birinci yılı Özgecan Aslan'ın ölümünün birinci yılı. Mersin'in Tarsus ilçesinde 11 Şubat 2015’te vahşice öldürülen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın annesi Songül ve babası Mehmet Aslan, bir yıllık sürecin hiç dinmeyen bir acıyla geçtiğini söylediler.

Samsun OMÜ'de İğne deliğinden güneşin çapı ölçüldü

Samsun OMÜ'de İğne deliğinden güneşin çapı ölçüldü Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) Gözlemevi’nde güneşten gelen ışınlar iğne deliği büyüklüğündeki delikten geçirilerek güneşin çapı ölçüldü.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET