• 2,3267 TL

  • 2,7797 TL

  • 89,9092 TL

  • 85.806

SAMSUN'A 'SEYİR TERASI' YAPILIYOR

Samsun'a 'Seyir Terası' yapılıyor
09 Eylül 2013 Pazartesi 14:42

Demirtaş, Cedit mahallesinin tepe noktasında bulunan 7 bin m2'lik alana 1 milyon TL'lik yatırım kazandıracaklarını söyledi.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Cedit Mahallesi'nde inşaat çalışmaları başlayan seyir terasını gezdi.  
 
Kadifekale mahallesi ile Cedit Mahallesi'nin kesiştiği bölgeyi Park ve Bahçeler Müdürü Alaattin Er, Başkan Yardımcısı Kamuran Toker ve Başkan Danışmanı Şerif Mırık ile birlikte gezen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Cedit mahallesinin tepe noktasında bulunan 7 bin m2'lik alana 1 milyon TL'lik yatırım kazandıracaklarını söyledi. 
 
Samsun'un en eski yerleşim merkezlerinden olan Cedit mahallesinin en tepesinde bulunan geniş alanda seyir terası yapacaklarını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Denizi ve Samsun’u kuşbakışı en iyi cepheden gören alana vatandaşların aileleri ve çocukları ile hoşça vakit geçirebileceği yeni bir tesis inşa edeceklerini kaydetti. 
 
Demirtaş, “ Vatandaşların eşsiz deniz ve şehir manzarasını keyifle seyredebileceği seyir terasında gezinti ve dinlenme alanları, kafeteryası, spor parkı ile vazgeçilmez bir sosyal donatı alanı oluşturacağız. Vatandaşlarımız, seyir terasımızda Samsun'u en iyi konumdan şehrin eşsiz deniz ve şehir manzarasını keyifle seyredebilecek.” dedi.
 

DİĞER HABERLER

Samsun'un yeni nüfusu açıklandı

Samsun'un yeni nüfusu açıklandı SAMSUN HABER- Samsun'un yeni nüfus rakamları açıklandı. TÜİK 2014 yılı ‘Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi Sonuçları’na göre, Samsun'un nüfusu 2014 yılında 8 bin 179 kişi artarak, 1 milyon 269 bin 989'a ulaştı.

Son seçim anketinde HDP İstanbul'da MHP'yi geçti

Son seçim anketinde HDP İstanbul'da MHP'yi geçti ORC Araştırma Şirketi'nin İstanbul'da gerçekleştirdiği seçim anketi MHP'yi şok etti. Yapılan son seçim anketinde HDP, MHP'yi geçti. İşte ORC'nin İstanbul ve Ankara'da gerçekleştirdiği son seçim anketinin sonuçları.

SOSİB, greve çıkan Türk Metal işçilerine destek verdi

SOSİB,  greve çıkan Türk Metal işçilerine destek verdi Samsun Organize Sanayisi İşçiler Birliği(SOSİB) greve çıkan Türk Metal Sendikası işçilerine destek açıklaması yaparak, "Bu Grev Hepimizin diyerek Türkiye genelindeki Metal-iş'in başlattığı haklı mücadeleyi destekliyoruz" dedi.

YEDAŞ'tan Ece Nur'a kesintisiz güç kaynağı

YEDAŞ'tan Ece Nur'a kesintisiz güç kaynağı SAMSUN HABER - YEDAŞ, elektrikle çalışan cihazlarla yaşama tutunan Ece Nur bebeğin evine kesintisiz güç kaynağı üzerinden enerji verecek.

KÖŞE YAZARLARI