• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI BÖYLE KUTLANDI

Samsun'da 1 Mayıs İşçi Bayramı böyle kutlandı. Samsun'da 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü nedeniyle yürüyüş düzenlendi. 1 Mayıs İşçi Bayramı Samsun'da halaylarla sona erdi.

01 Mayıs 2017 Pazartesi 13:57
Samsun'da 1 Mayıs İşçi Bayramı böyle kutlandı

Samsun'da 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle sendikalar, sivil toplum örgütleri ve siyasi partilerin katılımı ile yürüyüş düzenlendi.

 

Samsun'da 1 Mayıs nedeniyle düzenlenen yürüyüş ve mitingde ilginç görüntüler ortaya çıktı. 1 Mayıs İşçi Bayramı nedeniyle sendikalar, sivil toplum örgütleri ve siyasi partiler yürüyüş yaparken, 1 Mayıs resmi tatil olmasına rağmen ayakkabı boyacısı, inşaat çalışanı ve lokantalarda işçilerin ise çalıştığı gözlemlendi.

 

Samsun'da 1 Mayıs İşçi Bayramı kutlamaları etkinlikleri kapsamında sabah saatlerinde Atatürk Anıtına çelenk konuldu. 

 

 

1 Mayıs İşçi Bayramı yürüyüşü için  İlkadım ilçesi İstasyon mahallesinde bulunan Ray Apartmanı önünde toplanan kalabalık, burada görevli emniyet mensupları tarafından üst araması yapılarak alana girdi.

 

Samsun'da sendikalar, siyasi partiler, üniversite öğrencileri ile birlikte sivil toplum örgütü üyelerinin katıldığı 1 Mayıs yürüyüşü, Cumhuriyet Meydanında yapılan miting ile sona erdi. Samsun Cumhuriyet Meydanında gerçekleşen 1 Mayıs kutlamalarına katılanlar burada halaylar çekti. 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Göçmen Leylekler Konaklama Merkezi (Leylek TOKİ), ziyaretçi akınına uğruyor. 

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi. Samsun'da tanınan gazeteci Erdem Erol, ERMED Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri kapsamında Görele Belediyesi personeline Müşteri hemşehri memnuniyeti eğitimi verdi.

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi binası  yıkılarak ticaret ve alış veriş merkezi ile birlikte kültür merkezi, otopark ve spor salonlarının bulunduğu bir tesis haline dönüştürülecek. 

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde Simit Center'a giren otomobilin çarptığı özel harekat polisi Emre Bağcı, son yolculuğuna uğurlandı.

KÖŞE YAZARLARI