• 2,9044 TL

  • 3,0747 TL

  • 99,3578 TL

  • 75.233

Öncekiler Sonrakiler

SAMSUNDA ÖĞRETMEN İNTİHAR ETTİ

Samsun'da öğretmen, 41 yaşındaki Mesut Açıkgöz, tabancayla başına ateş ederek intihar etti.

10 Şubat 2014 Pazartesi 17:16
Samsunda öğretmen intihar etti

Samsun'da öğretmen, 41 yaşındaki Mesut Açıkgöz, tabancayla başına ateş ederek intihar etti.

Olay, İlkadım İlçesi Derebahçe Mahallesi'ne meydana geldi. Tekkeköy İlçesi'ndeki Endüstri Meslek Lisesi Mobilya Bölümü öğretmeni Mesut Açıkgöz, dersi olmadığı için bugün okula gitmedi. Kendisi gibi öğretmen olan ve Dikbıyık Lisesi'nde görev yapan eşi Tülay Açıkgöz ile 2 çocuğunu sabah okullarına yolcu eden Mesut Açıkgöz, kendilerine ait dairede henüz tespit edilemeyen nedenle intihar etti. Tabancayla kafasına ateş ederek hayatına son veren öğretmenin cesedini eve gelen eşi buldu. İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları kontrollerde Mesut Açıkgöz'ün hayatını kaybettiğini tespit etti. Polis olayla ilgili soruşturma başlatırken, Mesut Açıkgöz'ün yaklaşık 3 aydır deprasyon ilacı kullandığı belirtildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'un Bafra ilçesinde balık üreticilerinin sorunları ve kirlilik ele alındı

Samsun'un Bafra ilçesinde balık üreticilerinin sorunları ve kirlilik ele alındı Samsun’un Bafra ilçesinde Derbent Baraj Gölü’nün daha ekonomik, daha rantabl ve daha verimli hale getirilmesi için toplantı yapıldı.

Samsun'da kalaşnikoflu saldırıyla ilgili 2 kişi adliyeye sevk edildi

Samsun'da kalaşnikoflu saldırıyla ilgili 2 kişi adliyeye sevk edildi Samsun’un İlkadım ilçesinde kalaşnikof ve MP5’li silahlı saldırıyla ilgili arandığı iddia edilen 2 kişi adliyeye sevk edildi.

Samsun Bölge Umke Timleri 2015 Bölge TAMP Tatbikatında

Samsun Bölge Umke Timleri 2015 Bölge TAMP Tatbikatında Samsun, Sinop, Amasya, Ordu UMKE timleri, Türkiye Afet Müdahale Planı (TAMP) çerçevesinde İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü koordinasyonunda planda yer alan 2015 TAMP bölge tatbikatına katıldı.

Osman Genç: Eğitime 35 Milyon Lira yatırım

Osman Genç: Eğitime 35 Milyon Lira yatırım Samsun'un Canik ilçe Belediye Başkanı Osman Genç, "Okulların fiziki ve teknolojik eksikliklerini gidermek, çocuklarımız, gençlerimiz ve kadınlarımız için yeni eğitim merkezleri kazandırmak için eğitime 12 yılda 35 milyon lira yatırım yaptık" dedi.

KÖŞE YAZARLARI