• 2,3267 TL

  • 2,7797 TL

  • 89,9092 TL

  • 85.806

Öncekiler Sonrakiler

SAMSUNDA ÖĞRETMEN İNTİHAR ETTİ

Samsunda öğretmen intihar etti
10 Şubat 2014 Pazartesi 17:16

Samsun'da öğretmen, 41 yaşındaki Mesut Açıkgöz, tabancayla başına ateş ederek intihar etti.

Samsun'da öğretmen, 41 yaşındaki Mesut Açıkgöz, tabancayla başına ateş ederek intihar etti.

Olay, İlkadım İlçesi Derebahçe Mahallesi'ne meydana geldi. Tekkeköy İlçesi'ndeki Endüstri Meslek Lisesi Mobilya Bölümü öğretmeni Mesut Açıkgöz, dersi olmadığı için bugün okula gitmedi. Kendisi gibi öğretmen olan ve Dikbıyık Lisesi'nde görev yapan eşi Tülay Açıkgöz ile 2 çocuğunu sabah okullarına yolcu eden Mesut Açıkgöz, kendilerine ait dairede henüz tespit edilemeyen nedenle intihar etti. Tabancayla kafasına ateş ederek hayatına son veren öğretmenin cesedini eve gelen eşi buldu. İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları kontrollerde Mesut Açıkgöz'ün hayatını kaybettiğini tespit etti. Polis olayla ilgili soruşturma başlatırken, Mesut Açıkgöz'ün yaklaşık 3 aydır deprasyon ilacı kullandığı belirtildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun OMÜ’de canlı ameliyat kursu

Samsun OMÜ’de canlı ameliyat kursu SAMSUN HABER Samsun OMÜ Tıp Fakültesi Dekanlığı’nın katkıları ile Türk Üroloji Derneği Batı Karadeniz Şubesi ve Türk Üroloji Derneği Türk Üroloji Akademisi tarafından düzenlenen “Retrograd İntrarenal Cerrahi (RIRC) Kursu” OMÜ Tıp Fakültesi Dekanlığı Pembe Salonu’nda yapıldı.

Hüseyin Binay ilk genel kurulda güven tazeledi

Hüseyin Binay ilk genel kurulda güven tazeledi Samsun Okul Servisi Taşımacıları Odası’nın ilk genel kurulunda kurucu Başkan Hüseyin Binay, yeniden seçilerek güven tazeledi.

Samsun'da lösemili çocuklar ve aileler buluştu

Samsun'da lösemili çocuklar ve aileler buluştu Samsun'da Lösemili ve Kan Hastalıklı Çocuklar Derneği (LÖSAM) tarafından düzenlenen Aileleri Evde Ziyaret ve Kardeşlik Projesi Onurlandırma Gününde aileler ve çocuklar buluştu.

Hanefi Avcı Samsun'da konuştu

Hanefi Avcı Samsun'da konuştu Hanefi Avcı, Samsun'da düzenlenen Karadeniz Kitap Fuarı’nın son gününde okurlarıyla buluşarak cemaat ile ilgili konuştu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET