• 2,9334 TL

  • 3,3370 TL

  • 109,047 TL

  • 79.400

Öncekiler Sonrakiler

SAMSUNDA ÖĞRETMEN İNTİHAR ETTİ

Samsun'da öğretmen, 41 yaşındaki Mesut Açıkgöz, tabancayla başına ateş ederek intihar etti.

10 Şubat 2014 Pazartesi 17:16
Samsunda öğretmen intihar etti

Samsun'da öğretmen, 41 yaşındaki Mesut Açıkgöz, tabancayla başına ateş ederek intihar etti.

Olay, İlkadım İlçesi Derebahçe Mahallesi'ne meydana geldi. Tekkeköy İlçesi'ndeki Endüstri Meslek Lisesi Mobilya Bölümü öğretmeni Mesut Açıkgöz, dersi olmadığı için bugün okula gitmedi. Kendisi gibi öğretmen olan ve Dikbıyık Lisesi'nde görev yapan eşi Tülay Açıkgöz ile 2 çocuğunu sabah okullarına yolcu eden Mesut Açıkgöz, kendilerine ait dairede henüz tespit edilemeyen nedenle intihar etti. Tabancayla kafasına ateş ederek hayatına son veren öğretmenin cesedini eve gelen eşi buldu. İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları kontrollerde Mesut Açıkgöz'ün hayatını kaybettiğini tespit etti. Polis olayla ilgili soruşturma başlatırken, Mesut Açıkgöz'ün yaklaşık 3 aydır deprasyon ilacı kullandığı belirtildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'un Bafra ilçesinde silah bırakma kapanyası

Samsun'un Bafra ilçesinde silah bırakma kapanyası Samsun Bafra İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro ekipleri, ilçede düğün ve nişan gibi törenlerde havaya silahla ateş edilmesinin doğuracağı acı olaylara karşı vatandaşları uyarak duyarlı davranmaya davet ettiler. 

Samsun'da Kızılay Şube Başkanları Ayvacık’ta buluştu

Samsun'da Kızılay Şube Başkanları Ayvacık’ta buluştu Türk Kızılayı’nın Samsun’da hizmet veren 21 şubesi Ayvacık’ta düzenlenen şubeler toplantısında bir araya geldi.

Akif Çağatay Kılıç ve Osman Genç'ten 1 Kasım seçimleri açıklaması

Akif Çağatay Kılıç ve Osman Genç'ten 1 Kasım seçimleri açıklaması Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 1 Kasım seçimleri ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Samsun'un Canik ilçesinde kapıcılara eğitim toplantısı düzenlendi

Samsun'un Canik ilçesinde kapıcılara eğitim toplantısı düzenlendi Samsun'un Canik ilçesinde Kent Konseyi tarafından düzenlenen eğitim toplantısında, apartman görevlilerine İş Kanunu ve Kat Mülkiyeti Kanunu’ndan kaynaklanan hak ve sorumlulukları anlatıldı. 

KÖŞE YAZARLARI