• 2,2189 TL

  • 2,7553 TL

  • 85,9782 TL

  • 83.340

SAMSUNDA ÖĞRETMEN İNTİHAR ETTİ

Samsunda öğretmen intihar etti
10 Şubat 2014 Pazartesi 17:16

Samsun'da öğretmen, 41 yaşındaki Mesut Açıkgöz, tabancayla başına ateş ederek intihar etti.

Samsun'da öğretmen, 41 yaşındaki Mesut Açıkgöz, tabancayla başına ateş ederek intihar etti.

Olay, İlkadım İlçesi Derebahçe Mahallesi'ne meydana geldi. Tekkeköy İlçesi'ndeki Endüstri Meslek Lisesi Mobilya Bölümü öğretmeni Mesut Açıkgöz, dersi olmadığı için bugün okula gitmedi. Kendisi gibi öğretmen olan ve Dikbıyık Lisesi'nde görev yapan eşi Tülay Açıkgöz ile 2 çocuğunu sabah okullarına yolcu eden Mesut Açıkgöz, kendilerine ait dairede henüz tespit edilemeyen nedenle intihar etti. Tabancayla kafasına ateş ederek hayatına son veren öğretmenin cesedini eve gelen eşi buldu. İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları kontrollerde Mesut Açıkgöz'ün hayatını kaybettiğini tespit etti. Polis olayla ilgili soruşturma başlatırken, Mesut Açıkgöz'ün yaklaşık 3 aydır deprasyon ilacı kullandığı belirtildi.

DİĞER HABERLER

Cem Garipoğlu intiharı ile ilgili başsavcılıktan flaş açıklama

Cem Garipoğlu intiharı ile ilgili başsavcılıktan flaş açıklama Cem Garipoğlu intiharı ile ilgili başsavcılıktan flaş açıklama. Garipoğlu'nun kesin ölüm nedeni açıklandı. Silivri Cumhuriyet Başsavcılığı, Cem Garipoğlu'nun nasıl öldüğünü açıkladı. Cem Garipoğlu nasıl intihar etti, işte ayrıntılar.

Çocuk hakları gününde balon uçurdular

Çocuk hakları gününde balon uçurdular Samsun’da Dünya Çocuk Hakları Günü’nde çocuklar, ellerindeki balonları gökyüzüne bıraktılar.

Samsun Valiliği 'Şikayet Hattı' açtı

Samsun Valiliği 'Şikayet Hattı' açtı Samsun Valiliği vatandaşların şikayet ve sorunlarını çözümlemek amacıyla 'Şikayet Hattı' açtı.

Cami yapımında acele ettiler kıble yönünü şaşırdılar

Cami yapımında acele ettiler kıble yönünü şaşırdılar Trabzon'un Maçka ilçesindeki bir köyde yaklaşık bir yıl önce köylülerce yapılan caminin inşaatında acele edilince mihrap, minber ve vaaz kürsüsünün kıble yönü yanlış hesaplandı.

KÖŞE YAZARLARI