• 2,3267 TL

  • 2,7797 TL

  • 89,9092 TL

  • 85.806

Öncekiler Sonrakiler

SAMSUNDA ÖĞRETMEN İNTİHAR ETTİ

Samsunda öğretmen intihar etti
10 Şubat 2014 Pazartesi 17:16

Samsun'da öğretmen, 41 yaşındaki Mesut Açıkgöz, tabancayla başına ateş ederek intihar etti.

Samsun'da öğretmen, 41 yaşındaki Mesut Açıkgöz, tabancayla başına ateş ederek intihar etti.

Olay, İlkadım İlçesi Derebahçe Mahallesi'ne meydana geldi. Tekkeköy İlçesi'ndeki Endüstri Meslek Lisesi Mobilya Bölümü öğretmeni Mesut Açıkgöz, dersi olmadığı için bugün okula gitmedi. Kendisi gibi öğretmen olan ve Dikbıyık Lisesi'nde görev yapan eşi Tülay Açıkgöz ile 2 çocuğunu sabah okullarına yolcu eden Mesut Açıkgöz, kendilerine ait dairede henüz tespit edilemeyen nedenle intihar etti. Tabancayla kafasına ateş ederek hayatına son veren öğretmenin cesedini eve gelen eşi buldu. İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları kontrollerde Mesut Açıkgöz'ün hayatını kaybettiğini tespit etti. Polis olayla ilgili soruşturma başlatırken, Mesut Açıkgöz'ün yaklaşık 3 aydır deprasyon ilacı kullandığı belirtildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Yurtdışı Pasaport harçları için kanun teklifi

Yurtdışı Pasaport harçları için kanun teklifi Yeneroğlu, kanun teklifinde, pasaport harcının 18 yaşından büyükler için yarı yarıya, küçükler içinse dörtte bir oranına düşürülmesinin öngörüldüğünü bildirdi.

Kenan Sofuoğlu oğlunun mezarını ziyaret etti

Kenan Sofuoğlu oğlunun mezarını ziyaret etti Kenan Sofuoğlu'nun 2 ay önce beyin kanaması geçiren 4 aylık oğlunu kendi elleriyle toprağa veren milli motosikletçi tüm Türkiye'yi yasa boğmuştu.

Gözündeki kaşıntıyla gitti 20 tane bit çıktı

Gözündeki kaşıntıyla gitti 20 tane bit çıktı Gözündeki kaşıntı şikayetiyle doktora giden Çinli kadın enfeksiyon kaptığını zannederken doktorun teşhisiyle şok oldu.

Lazer güdümlü bombalarla PKK ve Kandil'e darbe

 Lazer güdümlü bombalarla PKK ve Kandil'e darbe Hareketta, önceden tespit edilen tamamı sınır dışındaki hedefler vuruluyor. Lazer güdümlü bombalarla sığınaklar, kamplar ve silah mevzileri hedef alınıyor.

KÖŞE YAZARLARI