• 2,9005 TL

  • 3,0819 TL

  • 99,3086 TL

  • 76.837

Öncekiler Sonrakiler

SAMSUNDA SON SEÇİM ANKETİ

İşte Samsunda son yerel seçim anketi...

14 Haziran 2013 Cuma 10:50
Samsunda son seçim anketi

İşte ORC araştırma şirketinin Haziran ayının ilk haftasında yaptığı büyükşehir belediyeleri anketi..
 
30 büyükşehirde gerçekleştirilen son yerel seçim anketinde 19 büyükşehirde AK Parti, 8 büyükşehirde CHP ve 3 büyükşehirde de BDP birinci parti oldu. MHP ise 30 büyükşehir belediyesinde birinci parti olamazken; Sakarya, Erzurum, Konya, Kayseri, Balıkesir, Manisa ve Kahraman Maraş’ta ikinci parti oldu.
 
EN BEĞENİLEN BELEDİYE BAŞKANI
En beğenilen büyükşehir belediye başkanları listesinde ise birinci sırada Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu yer aldı. İkinci sırada Şanlıurfa Belediye Başkanı Eşref Fakıbaba var.
 
Öte yandan ORC Araştırma şirketinin Haziran ayının ilk haftasında yaptığı Büyükşehir Belediyeleri anketinde Samsunda ki son durumda yer aldı. Ankete göre Samsunda ki oy oranlarının dağılımı AK Parti yüzde 42,5, CHP 27,0, MHP 17,3, Diğer yüzde 4,0, Kararsızlar yüzde 9,2 olarak gerçekleşti.

ORC'nin 30 büyükşehirdeki yerel seçim anketi - 8

ORC'nin 30 büyükşehirdeki yerel seçim anketi - 14

DİĞER HABERLER

Rusya Türk vatandaşlarını Türkiye'ye gönderiyor

Rusya Türk vatandaşlarını Türkiye'ye gönderiyor Rusya Türk vatandaşlarını Türkiye'ye gönderiyor. Rusya'ya turist olarak giden Türk vatandaşlarını çeşitli bahanelerle Türkiye'ye geri gönderdiler.

Şans topu sonuçları 25 Kasım Çarşamba

Şans topu sonuçları 25 Kasım Çarşamba Şans topu sonuçları 25 Kasım Çarşamba. 25 Kasım'da çekilen şans topu rakamları ne çıktı? Kaç kişi Şans topunda kaç bildi?

Moskova, gıda ambargosuyla ilgili düzeltme yaptı

Moskova, gıda ambargosuyla ilgili düzeltme yaptı Moskova, gıda ambargosuyla ilgili düzeltme yaptı. Rusya Tarım Bakanı Aleksandr Tkaçev'in açıklamasına göre; "Türkiye'den gerekirse yaş meyve ve sebze alımını durduracağız." dedi.

Samsun için 5 günlük hava tahmin raporu

Samsun için 5 günlük hava tahmin raporu Samsun'da sağanak yağış bekleniyor mu 5 günlük hava tahmin raporu. Samsun'da havalar nasıl olacak. Samsun 26-27-28-29-30 Kasım 2015 tarihlerinde havalar nasıl olacak

KÖŞE YAZARLARI