• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNLU GAZETECİLERİN GOLF SPORU İLE İMTİHANI-İZLE

Samsunlu gazetecilerin golf sporu ile imtihanı-izle. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Golf Sahasında gazetecileri ağırladı.

07 Eylül 2016 Çarşamba 13:47
Samsunlu gazetecilerin golf sporu ile imtihanı-izle

Samsunlu gazetecilerin golf sporu ile imtihanı-izle. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Golf Sahasında gazetecileri ağırladı.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Golf Sahasında gazetecileri ağırladı. Samsun'da geçtiğimiz aylarda hizmete giren Golf Sahasında basın mensuplarını misafir eden Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun'da görev yapan yerel gazete, ajans ve internet medya temsilcilerine golf sahası tesislerini gezdirdi. 

 


Samsunlu gazeteciler golf sahasını önce golf arabaları ile gezerek inceledi. Yusuf Ziya Yılmaz daha sonra gazetecilere golf tesisinin iç mekanlarını gezdirerek bilgiler verdi. Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz daha sonra tesislerde gazetecilere golf sopası ile topa vuruş deneyimi yaşattı. Samsunlu gazeteciler golf sopası ile golf topuna vurmaya çalışırken zaman zaman ortaya ilginç görüntülerde çıktı. İlk kez golf sopası ile topa vuran Samsunlu gazeteciler, isabetli vuruş yapmakta hayli zorlandı.
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

YEDAŞ'tan Samsun'da 4 ilçeye elektrik kesintisi uyarısı

YEDAŞ'tan Samsun'da 4 ilçeye elektrik kesintisi uyarısı YEDAŞ'tan Samsun'da 4 ilçeye elektrik kesintisi uyarısı. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş(YEDAŞ) Samsun'un 4 ilçesi Terme, Ayvacık, Salıpazarı, Çarşamba'da elektrik kesintisi uygulanacağını duyurdu.

İhsan Şenocak, Mustafa İslamoğlu'nun IŞİD'ci yetiştiriyor iddiasına yanıt verdi

İhsan Şenocak, Mustafa İslamoğlu'nun IŞİD'ci yetiştiriyor iddiasına yanıt verdi İhsan Şenocak, Mustafa İslamoğlu'nun IŞİD'ci yetiştiriyor iddiasına yanıt verdi. İlmi ve Fikri Araştırmalar Merkezi(İFAM) Kurucusu İhsan Şenocak, Mustafa İslamoğlu'nun 'İŞİD'ci yetiştiriyor' iddiası ile ilgili konuştu.

Samsunlu başsavcı Harun Kodalak Yargıtay Cumhuriyet Savcılığına görevlendirildi

Samsunlu başsavcı Harun Kodalak Yargıtay Cumhuriyet Savcılığına görevlendirildi Samsunlu başsavcı Harun Kodalak Yargıtay Cumhuriyet Savcılığına görevlendirildi. Samsun doğumlu Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Harun Kodalak, HSYK tarafından yayınlanan Adli Yargı Kararnamesi ile Yargıtay Cumhuriyet Savcılığı görevine atandı.

Samsun OMÜ Rektörü Sait Bilgiç, Kavak ilçesinde incelemelerde bulundu

Samsun OMÜ Rektörü Sait Bilgiç, Kavak ilçesinde incelemelerde bulundu Samsun OMÜ Rektörü Sait Bilgiç, Kavak ilçesinde incelemelerde bulundu. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, Kavak ilçesinde ziyaret ve incelemelerde bulundu. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET