• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNLU GAZETECİLERİN GOLF SPORU İLE İMTİHANI-İZLE

Samsunlu gazetecilerin golf sporu ile imtihanı-izle. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Golf Sahasında gazetecileri ağırladı.

07 Eylül 2016 Çarşamba 13:47
Samsunlu gazetecilerin golf sporu ile imtihanı-izle

Samsunlu gazetecilerin golf sporu ile imtihanı-izle. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Golf Sahasında gazetecileri ağırladı.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Golf Sahasında gazetecileri ağırladı. Samsun'da geçtiğimiz aylarda hizmete giren Golf Sahasında basın mensuplarını misafir eden Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun'da görev yapan yerel gazete, ajans ve internet medya temsilcilerine golf sahası tesislerini gezdirdi. 

 


Samsunlu gazeteciler golf sahasını önce golf arabaları ile gezerek inceledi. Yusuf Ziya Yılmaz daha sonra gazetecilere golf tesisinin iç mekanlarını gezdirerek bilgiler verdi. Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz daha sonra tesislerde gazetecilere golf sopası ile topa vuruş deneyimi yaşattı. Samsunlu gazeteciler golf sopası ile golf topuna vurmaya çalışırken zaman zaman ortaya ilginç görüntülerde çıktı. İlk kez golf sopası ile topa vuran Samsunlu gazeteciler, isabetli vuruş yapmakta hayli zorlandı.
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

SAMDEF Genel Başkanlığına Metin Şenel yeniden seçildi

SAMDEF Genel Başkanlığına Metin Şenel yeniden seçildi SAMDEF Genel Başkanlığına Metin Şenel yeniden seçildi.Anadolu Samsun Dernekler Federasyonu(SAMDEF) Genel Başkanlığına yeniden Metin Şenel seçildi.

Regaip Kandilinde okunacak dualar: Regaip Kandili 2017 en güzel mesajlar

Regaip Kandilinde okunacak dualar: Regaip Kandili 2017 en güzel mesajlar Regaip Kandilinde okunacak dualar: Regaip Kandili 2017 en güzel mesajlar. Regaip Kandilinde yapılması gereken ibadetler. En güzel Regaip Kandili mesajları. Regaip Kandili duası, hacet namazı nasıl kılınır, tesbih namazı nasıl kılınır. Regaip Kandili gecesinde edilecek dualar haberimizde..

İlkadım Belediyesi'nden örnek proje: Öğrenciler fidan dikti

İlkadım Belediyesi'nden örnek proje: Öğrenciler fidan dikti İlkadım Belediyesi ve İlkadım Kent Konseyinin beraber düzenlediği 21-26 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası münasebetiyle Kışla Yaşar Doğu ilkokulunun öğrencileri ile birlikte Okul çevresine fidan dikti.

Samsun MMO'da etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor

Samsun MMO'da etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor Samsun MMO'da etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor. Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube ve Tezmaksan Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş. işbirliği ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümünde eğitim – öğretim görmekte olan öğrenci üyelere yönelik “Torna İle Şekillenen Hayatlar” semineri düzenlendi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET