• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNLU GAZETECİLERİN GOLF SPORU İLE İMTİHANI-İZLE

Samsunlu gazetecilerin golf sporu ile imtihanı-izle. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Golf Sahasında gazetecileri ağırladı.

07 Eylül 2016 Çarşamba 13:47
Samsunlu gazetecilerin golf sporu ile imtihanı-izle

Samsunlu gazetecilerin golf sporu ile imtihanı-izle. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Golf Sahasında gazetecileri ağırladı.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Golf Sahasında gazetecileri ağırladı. Samsun'da geçtiğimiz aylarda hizmete giren Golf Sahasında basın mensuplarını misafir eden Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun'da görev yapan yerel gazete, ajans ve internet medya temsilcilerine golf sahası tesislerini gezdirdi. 

 


Samsunlu gazeteciler golf sahasını önce golf arabaları ile gezerek inceledi. Yusuf Ziya Yılmaz daha sonra gazetecilere golf tesisinin iç mekanlarını gezdirerek bilgiler verdi. Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz daha sonra tesislerde gazetecilere golf sopası ile topa vuruş deneyimi yaşattı. Samsunlu gazeteciler golf sopası ile golf topuna vurmaya çalışırken zaman zaman ortaya ilginç görüntülerde çıktı. İlk kez golf sopası ile topa vuran Samsunlu gazeteciler, isabetli vuruş yapmakta hayli zorlandı.
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'dan öğrencilere hediye kitap

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'dan öğrencilere hediye kitap Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen Karadeniz 3. Kitap fuarından ‘Evliya Çelebi Gezici Halk Kütüphanesinin’ yanında ilçede eğitim öğretim gören öğrencilere hediye etmek üzere kitap aldı.

5 ülkeden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a çok özel ziyaret

5 ülkeden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a çok özel ziyaret 5 ülkeden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a çok özel ziyaret. İspanya, İtalya, Almanya, Yunanistan ve Finlandiya ülkelerinin okullarından gelen yönetici, öğretmen ve öğrencilerden oluşan 19 kişilik heyet İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’u ziyaret etti.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin çalışmaları yerinde inceledi

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin çalışmaları yerinde inceledi Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin çalışmaları yerinde inceledi. Samsun Bafra ilçe Belediye Başkanı Zihni Şahin, Evrenuşağı Mahallesi'ndeki beton yol çalışmalarını yerinde inceledi.

Samsun'un Canik ilçesinde minik öğrenciler İtfaiye Müdürlüğü'nü gezdi

Samsun'un Canik ilçesinde minik öğrenciler İtfaiye Müdürlüğü'nü gezdi Samsun'un Canik ilçesinde minik öğrenciler İtfaiye Müdürlüğü'nü gezdi. Samsun Canik ilçesinde bulunan Toptepe İlköğretim Okulu  anasınıfı öğrencileri, öğretmenleri Halime Yüksel Solak'ın denetimin de Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret etti. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET