• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNLU GAZETECİLERİN GOLF SPORU İLE İMTİHANI-İZLE

Samsunlu gazetecilerin golf sporu ile imtihanı-izle. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Golf Sahasında gazetecileri ağırladı.

07 Eylül 2016 Çarşamba 13:47
Samsunlu gazetecilerin golf sporu ile imtihanı-izle

Samsunlu gazetecilerin golf sporu ile imtihanı-izle. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Golf Sahasında gazetecileri ağırladı.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Golf Sahasında gazetecileri ağırladı. Samsun'da geçtiğimiz aylarda hizmete giren Golf Sahasında basın mensuplarını misafir eden Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun'da görev yapan yerel gazete, ajans ve internet medya temsilcilerine golf sahası tesislerini gezdirdi. 

 


Samsunlu gazeteciler golf sahasını önce golf arabaları ile gezerek inceledi. Yusuf Ziya Yılmaz daha sonra gazetecilere golf tesisinin iç mekanlarını gezdirerek bilgiler verdi. Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz daha sonra tesislerde gazetecilere golf sopası ile topa vuruş deneyimi yaşattı. Samsunlu gazeteciler golf sopası ile golf topuna vurmaya çalışırken zaman zaman ortaya ilginç görüntülerde çıktı. İlk kez golf sopası ile topa vuran Samsunlu gazeteciler, isabetli vuruş yapmakta hayli zorlandı.
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da 5 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 5 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 5 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Veziköprü, 19 Mayıs, Terme, İlkadım ve Asarcık ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Samsun'da üniversite ve lise öğrencilerini bir araya getiren proje sona erdi

Samsun'da üniversite ve lise öğrencilerini bir araya getiren proje sona erdi Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi öncülüğünde yürütülen ve TÜBİTAK tarafından desteklenen “Gerçek Yaşam Uygulamaları ile Bilimin Renkli Dünyası” projesi düzenlenen törenle sona erdi.

Samsun'un Kavak ilçesinde mahalle toplantıları

Samsun'un Kavak ilçesinde mahalle toplantıları Kavak Belediyesi tarafından ilçe genelinde yapılan istişare ve değerlendirme toplantıları aralıksız devam ediyor.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin: Cumhuriyetimizi coşkuyla kutlayacağız

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin: Cumhuriyetimizi coşkuyla kutlayacağız Samsun Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra’da yapılacak olan Cumhuriyet Bayramı kutlama programı hakkında bilgi verdi.

KÖŞE YAZARLARI