• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNLU GENÇ RECEP HAMURCU AMELİYAT OLMAK İÇİN YARDIM BEKLİYOR

Samsun'da beynindeki tömör nedeniyle ameliyat olması gereken 22 yaşındaki Recep Hamurcu hayırseverlerden yardım bekliyor.

17 Eylül 2016 Cumartesi 14:47
Samsunlu genç Recep Hamurcu ameliyat olmak için yardım bekliyor

Samsun'da yaşayan 22 yaşındaki Recep Hamurcu beynin de çıkan tümör nedeniyle 7 ay önce Samsun Ondokuz Mayıs Tıp Fakültesi'nde ameliyat oldu. Beynindeki tümörün sinirlere yakın olduğunu ve ameliyatla tamamen alınamadığını söyleyen Hamurcu, İstanbul Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde ameliyat olması gerektiğini belirtti. 

 

Baba Osman Hamurcu ise oğlunun rahatsızlığı nedeniyle sık sık nöbet geçirdiğini ve günde 2-3 kez hastaneye kaldırıldığını söyledi. Oğlunun 60 bin TL karşılığında ameliyat olup sağlığına kavuşmasını isteyen baba Hamurcu hayırseverlenden yardım bekliyor. 

 

 

 

 

 

 

 

Samsunlu gence yardım etmek isteyenler bu numaradan ulaşabilirler; 0541 787 25 07

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da OMÜSEM seminerlere devam ediyor

Samsun'da OMÜSEM seminerlere devam ediyor Samsun'da OMÜSEM seminerlere devam ediyor. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (OMÜSEM) “Günlük Hayatta Stres ve Stres Yönetimi” semineri ve “Satış Teknikleri” eğitim programlarını kamu kurum çalışanları, özel sektör çalışanları ve üniversite öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirdi. 

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı. Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi Hayır Çarşısı bin 500 aileye yılda 3 kere kıyafet yardımı yapıyor.

Samsun'un Canik ilçesinde ödüllü ses yarışması düzenledi

Samsun'un Canik ilçesinde ödüllü ses yarışması düzenledi Samsun'un Canik ilçesinde ödüllü ses yarışması düzenledi. Canik Belediyesi tarafından kültür-sanat faaliyetleri kapsamında bu yıl 2.'si düzenlenen "Sahne Senin" Ödüllü Ses Yarışması, bu yıl da dolu dolu gerçekleşti. Birbirinden güzel sesler, dinleyenlere muhteşem bir akşam yaşatırken, jüri üyeleri seçim yapmakta oldukça zorlandı.

Samsun İlkadım’da Her Anne Bir Okuldur eğitim programı başladı

Samsun İlkadım’da Her Anne Bir Okuldur eğitim programı başladı Samsun İlkadım’da Her Anne Bir Okuldur eğitim programı başladı. İlkadım Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Her Anne Bir Okuldur” projesi ilk eğitimine başladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET